Alilo Króliczek Honey Bunny - fioletowy -13%
Alilo Króliczek Honey Bunny - fioletowy
339,00 zł 294,93 zł
Zestaw klocków magnetycznych o różnych kształtach dla dzieci (40 elementów) Alilo -13%
Zestaw klocków magnetycznych o różnych kształtach dla dzieci (40 elementów) Alilo
279,00 zł 242,73 zł
Alilo Króliczek Honey Bunny - niebieski -13%
Alilo Króliczek Honey Bunny - niebieski
339,00 zł 294,93 zł
Alilo Króliczek Honey Bunny - różowy -13%
Alilo Króliczek Honey Bunny - różowy
339,00 zł 294,93 zł
Alilo Króliczek Honey Bunny - czerwony -13%
Alilo Króliczek Honey Bunny - czerwony
339,00 zł 294,93 zł
Alilo Króliczek Smarty Bunny - różowy -13%
Alilo Króliczek Smarty Bunny - różowy
239,00 zł 207,93 zł

Zastanawiasz się, jaką zabawkę kupić dla swojego dziecka? Chcesz, aby nie tylko ładnie wyglądała, ale była również interaktywna – uczyła brzdąca i wspierała jego rozwój już od pierwszych chwil życia? Do woli wybieraj spośród wielu propozycji marki Alilo. Gwarantujemy, że ani Ty, ani Twoja pociecha nie będziecie zawiedzeni.

Alilo – interaktywne zabawki dla dzieci

Alilo to matka innowacyjnych interaktywnych zabawek edukacyjnych dla dzieci, które wspierają prawidłowy rozwój maluchów już od pierwszych dni życia, przez wiele kolejnych lat. Te uniwersalne zabawki można nazwać mianem towarzysza od kołyski, aż do ławki szkolnej – królik Alilo może śpiewać dzieciom kołysanki, opowiadać bajki na dobranoc, a ponadto jest wyposażony w możliwość rejestracji głosu rodzica – nagranie można później odtwarzać w dowolnym momencie. W latach późniejszych zabawki mogą służyć jako lampka nocna, odtwarzacz ulubionych piosenek albo pomoc dydaktyczna w nauce.

Alilo króliczek honey bunny

Sztandarowym produktem marki jest króliczek Honey Bunny, który gwarantuje świetną zabawę każdemu maluchowi. Świecące uszka Honey Bunny z pewnością zainteresują nawet niemowlaka w kołysce, a dla starszych dzieci posłużą jako lampka nocna, wspomagająca bezpieczny sen. Króliczek Honey Bunny to Interaktywna zabawka, na której można nagrywać głos. Jest to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy przez pracę zawodową nie mogą spędzać tyle czasu z dziećmi, ile by chcieli. Króliczek alilo z łatwością zarejestruje, a następnie odtworzy przeczytaną dzień wcześniej bajkę na dobranoc. Króliczki posiadają również fabrycznie wgrane, popularne polskie i angielskie piosenki, kołysankiutwory muzyki klasycznej oraz biały szum, który doskonale uspokaja niemowlęta. To jeszcze nie wszystkie zalety, jakie posiada ta zabawka Alilo – bajki i różne odgłosy natury są fabrycznie wgrane do jej pamięci, dzięki czemu staje się ona nieodłącznym kompanem każdego brząca. Czy warto kupić taką zabawkę jak króliczek alilo? Opinie zadowolonych rodziców są jednoznaczne. Króliczek Alilo Honey Bunny wspomaga rozwój maluchów. Doskonale stymuluje rozwój poznawczy: dotyk, słuch, wzrok, a także rozwój sensoryczny i językowy.

Alilo króliczek smarty bunny

Alilo Smarty Bunny to kolejna, inteligentna zabawka dla najmłodszych, którą warto nabyć w sklepie Alilo. Można ją również nazwać smart grzechotką wyposażoną w odtwarzacz muzyki i identyfikator kolorów.
Króliczek Alilo Smart Bunny to doskonała i bezpieczna zabawka dla niemowląt. Jego ergonomiczny kształt i świecące uszka gwarantują świetną zabawę. Dodatkowo, podobnie jak jego starszy brat, czyli Honey Bunny, wyposażony jest w głośnik, dzięki któremu może śpiewać naszym maluszkom wgrane fabrycznie piosenki. Dodatkowo ten króliczek firmy Alilo uczy nasze maluchy identyfikowania kolorów. Wystarczy przycisnąć jego spód do karty z wybranym kolorem, a króliczek powie w języku angielskim i polskim, jaki kolor rozpoznaje, a ponadto odegra dźwięk przypisany do wybranej karty z kolorem. Jego uszka zaświecą się zaś na taki kolor, jaki zostanie rozpoznanySmarty, podobnie jak Honey Bunny czy Alilo Sweet Bunny, wykonany jest z trwałego tworzywa ABS, dzięki czemu pozostaje całkowicie bezpieczny dla naszych milusińskich. Jest też bardzo wytrzymały.

Dla starszych dzieci polecany jest Inteligentny robot do nauki programowania poprzez edukację badawczą i rozrywkę. Ta zabawka doskonale stymuluje proces nauki, pogłębia wiedzę dzieci oraz wspomaga logiczne i krytyczne myślenie. Robot Explorer M7 Alilo to zaawansowany technologicznie produkt oparty na koncepcji edukacji STEAM (Science, Technology, Engineering, Art, Mathematics).

Jakie są opinie klientów na temat zabawek marki Alilo?

Zabawki Alilo cieszą się niezwykłą popularnością i dobrymi opiniami zarówno wśród małych użytkowników i ich rodziców, jak i wśród ekspertów. Potwierdzają to liczne nagrody branżowe zdobyte zarówno w Polsce, jak i na całym świecie – marka Alilo zdobyła między innymi Znak Jakości Kidzone 2017, tytuł Zabawka roku 2018,Tillywig Toy Awards 2016,Kid’s Time Star 2016 i wiele innych.