Zestaw kreatywny z naklejkami Apli Kids - Piesek -10%
Zestaw kreatywny z naklejkami Apli Kids - Piesek
93,00 zł 83,70 zł
Kredy białe Apli Kids - 10 sztuk
Kredy białe Apli Kids - 10 sztuk
8,00 zł
Fluorescencyjne naklejki Apli Kids - Księżyce 2 sztuki
Fluorescencyjne naklejki Apli Kids - Księżyce 2 sztuki
24,00 zł
Puzzle do nauki dodawania Apli Kids - Myszki 5+
Puzzle do nauki dodawania Apli Kids - Myszki 5+
55,00 zł
Magnetyczna układanka Apli Kids - Twarze
Magnetyczna układanka Apli Kids - Twarze
85,00 zł
Magnetyczna układanka Apli Kids - Pojazdy
Magnetyczna układanka Apli Kids - Pojazdy
85,00 zł
Kredy Apli Kids - 10 kolorów
Kredy Apli Kids - 10 kolorów
10,00 zł
Farby w kredce metaliczne Apli Kids - 6 kolorów
Farby w kredce metaliczne Apli Kids - 6 kolorów
35,00 zł
Gra podróżna z naklejkami Apli Kids - Sudoku kształty
Gra podróżna z naklejkami Apli Kids - Sudoku kształty
27,00 zł
Kalejdoskop Apli Kids - Dzikie zwierzęta
Kalejdoskop Apli Kids - Dzikie zwierzęta
36,00 zł

Zainteresowanie malucha otaczającym światem, to obowiązek rodziców i nauczycieli. Raz obudzona ciekawość, rozbudzi kreatywność i wyobraźnię dziecka. Dzięki temu rozwój małego człowieka będzie harmonijny na każdym etapie. Wiedzą o tym twórcy marki Apli Kids. To właśnie oni stworzyli zabawki, które uczynią dziecięcy świat jeszcze piękniejszym!

Apli Kids – co wiemy marce?

Apli Kids to hiszpańska marka zabawek, przed którymi stoi naprawdę ważne zadanie – rozbudzić w dziecku ciekawość względem otaczającego je świata. Akcesoria sygnowane logo firmy, wyróżniają się jakością i innowacyjnością. Możesz mieć pewność, że drzemie w nich ogromny potencjał. Podobnie, jak w każdym dziecku! Twórcy marki, mając świadomość ciążącej na nich odpowiedzialności, stawiają na nieustanne doskonalenie wykorzystywanych technik. Ciągłemu rozwojowi podlega także oferta firmy – do regularnej sprzedaży systematycznie dołączają nowe propozycje. Właśnie dlatego asortyment Apli Kids jest tak atrakcyjny!

Akcesoria szkolne i biurowe Apli Kids

Troska o harmonijny rozwój na każdym etapie, to troska nie tylko o odpowiednie zabawki, ale także akcesoria szkolne i biurowe. Marka Apli Kids udowadnia, że te ostatnie nie są dedykowane wyłącznie starszakom i uczniom. Własne, dobrze wyposażone biurko mogą mieć również maluchy! Co powinno się na nim znaleźć? Kredki Apli Kids wesprą rozwój zdolności plastycznych, a naklejki Apli Kids sprawdzą się w pracach kreatywnych.  Nie wiesz, co jeszcze powinno znaleźć się w wyprawce małego odkrywcy świata? Metaliczne farby w kredce! Idealne do rysowania, malowania i kolorowania pozwolą dziecku na realizację najbardziej nawet skomplikowanych projektów. Bez zbędnego bałaganu! Szukasz czegoś dla młodszej pociechy? Postaw na zupełnie inny wariant farb i wybierz te bez połysku. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się także kolorowanka wodna. Odpowiednia do wielokrotnego użytku zachwyci każdego malucha!  

Wszystkie akcesoria szkolne i biurowe, proponowane przez hiszpańską markę, to sposób na harmonijny rozwój, relaks i doskonałą zabawę! Kolorowe, wielozadaniowe i mające ogromny potencjał, zachwycą każdego malucha. I jego rodziców! Poznaj propozycje zgromadzone w tej kategorii i miej pewność – bez względu na to, co wybierzesz, dziecko wolny czas spędzi kreatywnie! 

Jakie zabawki posiada w swojej ofercie marka Apli Kids?

Hiszpańska marka, to także zabawki! Klocki Apli Kids to nie jedyna propozycja twórców. Doskonałym pomysłem na upominek, zwłaszcza dla kilkulatka okaże się magnetyczna tablica Apli Kids. Łączenie kropek i obserwowanie formującego się na powierzchni rysunku, to doskonały sposób na kreatywne zajęcie w podróży. A czym bawić się w domu? Wybór jest ogromny! Naklejki Apli Kids wielokrotnego użytku, naklejki fluorescencyjne oraz kreatywny zestaw Apli Kids, to propozycje dla wszystkich, którzy lubią kreatywnie spędzać czas. 

Ciekawym rozwiązaniem będą także puzzle. Apli Kids zadbało, by te zachwycały również najmłodszych. Drewniane propozycje, dedykowane już kilkulatkom wspierają umiejętność logicznego myślenia, kreatywność oraz spostrzegawczość.

Inne polecane produkty Apli Kids

Apli Kids to bez wątpienia szeroki wybór propozycji dla użytkowników w każdym wieku! Pozwól dziecku czerpać radość z nieskrępowanej aktywności twórczej. Podaruj maluchowi teczkę małego artysty Apli Kids i miej pewność, że nuda mu nie grozi! Preferujesz zabawę na świeżym powietrzu? Dzięki kredom białym i  kolorowym zwykły chodnik może stać się fascynującym miejscem zabaw. Szukasz propozycji odpowiednich na deszczową pogodę? Magiczne wydrapywanki to przepis na fascynującą rozrywkę.