Wychowywanie dziecka nie jest łatwe, ale z pewnością przynosi wiele satysfakcji. Sprawdź, jakie produkty ułatwią Ci rodzicielstwo!

Babyono – historia i pochodzenia marki

Wszystko zaczęło się w 1990 roku, kiedy to w Polsce powstała firma Babyono. Od samego początku założyciele byli nastawieni na to, by umożliwić jak najszerszemu gronu klientów wychowywanie dziecka w komfortowy sposób. Tak, aby dokładnie zadbać o jego potrzeby, a przy tym oszczędzić nieco czasu podczas codziennych czynności. Bardzo szybko producent nabrał rozgłosu i stał się popularny na rynkach całej Unii Europejskiej. Nie jest to bez znaczenia, bowiem świadczy tylko o tym, że wszelkie produkty Babyono przechodzą specjalne testy, które umożliwiają ich sprzedaż w każdym kraju Europy. Produktów jest naprawdę sporo, ponieważ oferta poszerza się z roku na rok – każdy młody rodzic powinien zaopatrzyć się w produkty sygnowane logo tej marki. 

Jakie zabawki ma w swojej ofercie Babyono?

Producent twierdzi, że jednym z najważniejszych okresów w życiu dziecka są jego pierwsze lata – wtedy kształtują się jego zmysły, umysł i wyobraźnia. Trzeba mu pomóc, dając mu do dyspozycji różne zabawki, które nie są przesadnie skomplikowane, ale będą wymagać nieco zaangażowania i pomyślunku podczas zabawy. Tak powstała seria zabawek Babyono, które zapewnią dziecku prawidłowy rozwój już na pierwszych w pierwszych miesiącach życia. Warto zwrócić uwagę, chociażby na puzzle piankowe Babyono czy też gryzak silikonowy, dzięki którym nasz maluch będzie miał mnóstwo radości i frajdy. 

Inne artykuły dla dzieci i niemowląt od Babyono – czy warto?

Producenci wychodzą z założenia, że rodzicielstwo wcale nie musi być frustrujące i uciążliwe, nawet podczas czynności, które zwykle nie wydają się niezbyt przyjemne. W tym celu powstała seria produktów, wśród których warto zwrócić uwagę, chociażby na Babyono pieluchy muślinowe czy wkładki laktacyjne Babyono, dzięki którym codzienna higiena będzie łatwiejsza i dużo bardziej sprawna. Z pewnością niezwykle ciekawym i oryginalnym pomysłem będzie zakup specjalnej suszarki do butelek i smoczków, która zaoszczędzi cenny czas. 

Zdecydowanie warto zaopatrzyć się w produkty tej firmy ze względu na jakość ich wykonania – możemy mieć pewność, że nie zniszczą się przy pierwszym użyciu, a wręcz przeciwnie, będą służyć wiele miesięcy. Sprawia to, że są bardzo opłacalną inwestycją, która zwróci się także poprzez podniesienie ogólnego komfortu życia.

Bestsellery Babyono

Z racji tego, że oferta jest bardzo obszerna, trudno zdecydować się na polecenie jednego czy dwóch produktów. Z pewnością niezwykle warte uwagi są szelki spacerowe, które zapewnią maksimum bezpieczeństwa podczas wyjść z domu. Podczas spacerów doskonale sprawdzi się taże Babyono torba, do której można zapakować wszystkie niezbędne rzeczy dziecka. Jeśli chodzi o codzienne karmienie, które również potrafi być frustrujące (a momentami nawet niebezpieczne!), dobrym pomysłem będzie zakup takich akcesoriów, jak pojemnik na mleko w proszku czy specjalne sztućce dla dzieci ze stali szlachetnej. Przyda się także podgrzewacz Babyono oraz butelka Babyono. Kiedy będziemy chcieli w spokoju odpocząć w innym pokoju, niezbędna będzie niania elektroniczna Babyono. Aby kontrolować zdrowie i prawidłowy ciężar masy ciała, warta uwagi wydaje się waga Babyono. Jak zatem widać, akcesoriów jest mnóstwo, a każdy z nich służy do ułatwienia życia młodym rodzicom i ich dzieciom.