Są takie zabawki, po które chętnie sięgają zarówno rodzice, jak i ich dzieci. Balibazoo to producent zawieszek, kocyków, grzechotek i gryzaków przeznaczonych dla najmłodszych. Czym wyróżniają się zabawki tej marki?

Dlaczego powstała i do kogo skierowana jest marka Balibazoo?

Małe dzieci już tuż po narodzinach zaczynają poznawać świat, który ich otacza i całymi dniami zdobywać nowe umiejętności. Zabawki stymulujące młody mózg do rozwoju pomagają dziecku ukierunkować swoje zainteresowania i zachęcają malucha do ciągłego badania wszystkiego wokoło. Nie ma innego sposobu, aby mały człowiek mógł dowiedzieć się nieco o świecie, w którym żyje – musi on sam go doświadczyć.

Balibazoo to producent kolorowych zabawek dziecięcych, takich jak grzechotki, gryzaki, kocyki, czy zawieszki. Zabawki te pełne są kontrastów, różnorodnych faktur materiału rozwijających sensorykę malucha, kolorowych elementów i ciekawych kształtów. Zabawki Balibazoo to głównie produkty przeznaczone dla niemowląt, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystały z nich dzieci starsze, jeśli tylko wciąż są one nimi zainteresowane.

Jakie zabawki dla dziecka posiada w swojej ofercie Balibazoo?

Sklep Balibazoo to przede wszystkim ogromny wybór zawieszek dla dzieci. To bezpieczna forma zabawki, która przez możliwość manewrowania nią przyciąga do siebie uwagę dziecka. Zawieszki pełne są śmiałych kolorów uwielbianych przez maluchy, kontrastów, faktur i odstających tasiemek. Wszystko po to, aby dostarczyć maluchowi jak największą ilość interesujących elementów. Modeli do wyboru jest bardzo wiele, między innymi zawieszka piłka sensorycznarakieta z pozytywkąrybka Goldielew Lucysowa Ozzy z dzwoneczkiemkogut Ritch z wibracją, lub statek z wibracją.

Balibazoo produkuje również dziecięce grzechotki. Grzechotka tej firmy to model pełen kolorów i różnorodnych faktur, które zachęcają do zabawy. Wystarczy delikatne potrząśnięcie zabawką, aby dało się usłyszeć grzechot. Małe dziecięce rączki na pewno sobie z tym poradzą.

Kiedy dziecko ząbkuje przyda się gryzak Balibazoo. Wykonany z bezpiecznych materiałów niezawierających żadnych toksyn może być gryziony przez malucha przez całe godziny. Twarda powierzchnia nie jest łatwa do uszkodzenia, może za to przynieść ulgę obolałym dziąsłom dziecka.

Kolejny ciekawy produkt Balibazoo to kocyk do przytulania z niewielką maskotką. Jego rozmiary dostosowane zostały do potrzeb najmniejszych dzieciaków i ich drobnych rączek. Miły w dotyku materiał może być prany w pralce automatycznej, co ułatwia jego czyszczenie.

Dlaczego warto kupić produkty Balibazoo?

Małe dziecko większość swojego czasu spędza na zabawie. Aby nie była ona jedynie sposobem na bezproduktywne spędzanie dnia, warto zapewnić maluchowi zabawki, które pobudzą jego rozwój. Decydując się na walory edukacyjne zabawek, wcale nie trzeba rezygnować z ich atrakcyjności, co udowadnia marka Balibazoo w swoich produktach. Nie bez powodu zabawki te zbierają tak liczne pozytywne opinie – są kolorowe, przyciągające uwagę i pełne elementów, a przy tym kształtują rozwój malucha, wspierają jego dojrzałość sensoryczną oraz umiejętności poznawcze.

Podczas wyboru produktów dla dziecka na szczególną uwagę zasługuje kwestia ich bezpieczeństwa. Wysoka jakość ma w tym przypadku ogromne znaczenie – brak ostrych i niedokładnie wykończonych elementów niweluje ryzyko skaleczenia się malucha podczas zabawy. Równie ważne są materiały wykonania zabawek i ich bezpieczny skład, tym bardziej że dzieci w tym wieku zazwyczaj prędzej czy później każdą zabawkę traktują jako gryzak.

Bestsellery Balibazoo

Najpopularniejszym produktem marki Balibazoo jest dumel, czyli miękki wałek, do którego producent dodał piszczałki, gryzaki, grzechotki i szeleszczące łatki. Maluch, który większość swojego czasu spędza siedząc lub leżąc, jest w stanie dokładnie obejrzeć zabawkę z każdej strony i zbadać każdy jej drobny element. Dumel to bezpieczna poduszka, która wzbogacona została o interesujące maluchy drobiazgi.

Kolejnym wartym uwagi produktem wypuszczonym na rynek przez markę Balibazoo jest nietypowa dwustronna piłka. Gdy dziecko ma zaledwie kilka tygodni, rozpoznaje ono silne kontrasty kolorystyczne. Piłka z jednej strony przedstawia czarno-białe wzory odpowiednie dla maluszków. Gdy dziecko dorasta, piłkę przekłada się na jej drugą stronę, tym razem pełną kolorów i cyferek, żeby maluch już od najmłodszych lat mógł przyswajać niezbędną wiedzę.