Nie da się ukryć, że rodzicielstwo jest pełne wyzwań. Szczęśliwie współczesna technologia umożliwia nam łatwiejsze zmierzenie się przynajmniej z niektórymi z nich. Nie ma co dokładać sobie obowiązków, których i tak jest wiele — lepiej zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria.

Dlaczego warto kupić produkty b.box?

Nie od dziś wiadomo, że wychowywanie dziecka wymaga wielu poświęceń i trudu. Wychowanie i opieka sprawiają jednak w dłuższej perspektywie tyle satysfakcji, że większość rodziców nie oddałaby dowolnej liczby nieprzespanych nocy czy zmienionych pieluch za żadne skarby świata. Na szczęście żyjemy w czasach ciągłego i wielopłaszczyznowego rozwoju techniki — zmieniają się także akcesoria, które mogą przydać się podczas opieki nad dzieckiem. W ofercie b.box znaleźć można mnóstwo produktów, które uczynią na co dzień rodzicielstwo znacznie bardziej przyjemnym i satysfakcjonującym. Wszystkie posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty, a przede wszystkim zostały drobiazgowo zaprojektowane z myślą o najmłodszych i ich rodzicach. 

b.box do picia: bidony, słomki, kubki

Jedną z najbardziej problematycznych kwestii na wczesnych etapach życia dziecka jest jego karmienie. Często dochodzi do katastrofy: jedzenie znajduje się wszędzie, tylko nie w układzie pokarmowym maluszka. Nie tylko zresztą jedzenie — picie jest przecież równie ważne, by dziecko odpowiednio się rozwijało. Żeby w naszym domu nie zapanowała powódź, a wszelkie konieczne płyny trafiały wprost do buzi naszej pociechy, warto zastanowić się nad zakupem specjalnych kubków niekapków. Kubek niekapek b.box charakteryzuje się dokładnością wykonania oraz wyjątkową praktycznością. Na kolejnym etapie rozwoju maluszka przyda się zaś kubek treningowy. Bidon b.box, np. model Tutti Frutti, czy kubek b.box sprawdzą się nie tylko na pierwszych etapach życia dziecka, ale zwłaszcza później, kiedy maluszek jest w ciągłym ruchu. Termobutelka b.box, np. Passion Splash, będzie w tej sytuacji równie dobrym pomysłem. Godna uwagi jest także większa, tritanowa Ocean Breeze. Warto zaznaczyć, że do każdej butelki można dokupić zapasowe rurki b.box oraz słomki b.box. Przydać się może także specjalny zestaw do czyszczenia

b.box do jedzenia: lunchboxy, sztućce, łyżeczki, gryzaczki, termosy

Z jedzeniem u malucha jest bardzo podobny problem, jak z piciem. Aby temu zaradzić, potrzeba specjalnych akcesoriów, które pozwolą zminimalizować ewentualne szkody, a tym samym zaoszczędzić nam sprzątania po każdym obiadku. B.box ma w swojej ofercie bardzo ciekawe rozwiązania, które znacząco pomogą nam na tym polu. Szczególnie interesujące dla młodych rodziców będą sztućce b.box, dokładnie dopasowane do umiejętności manualnych dziecka w każdym wieku — np. model pierwszych sztućców od Tutti Frutti. Przydać się mogą też różnego rodzaju naczynia w formie miseczek z przyssawkami. Można śmiało powiedzieć, że akcesoria te powinny zajmować wysokie miejsce na liście zakupów osób, które niedawno doczekały się urodzenia swojego największego skarbu. 

b.box do przechowywania: organizery, torby

Rodzicielstwo bez wątpienia wymaga wielkiego zorganizowania, zarówno jeśli chodzi o czas, jak i o przestrzeń. Firma b.box wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując potencjalnym klientom szeroki wybór organizerów na akcesoria dziecięce. Są one nie tylko bardzo praktyczne, ale w dodatku można wybrać jeden spośród kilkunastu dostępnych kolorów, dzięki czemu nietrudno dopasować je do pozostałych mebli w danym pomieszczeniu. Ciekawym wyborem będą również specjalne torby dla mam, które można powiesić zarówno na wózku, jak i na własnym ramieniu. W środku bez problemu zmieszczą się wszelkie przedmioty, których potrzeba podczas poruszania się z dzieckiem poza domem, takie jak artykuły higieniczne, smoczki czy zapasowe ubranka.