Bestway to międzynarodowa korporacja specjalizująca się w produkcji sprzętu sportowego i rekreacyjnego. Wśród produktów tej marki można znaleźć przede wszystkim wszelkiego rodzaju akcesoria wodne takie jak baseny, brodziki czy wodne place zabaw.

Bestway – powstanie i geneza marki

Bestway to firma, która powstała w 1994 roku. Pierwsze produkty tej marki zostały wyprodukowane w fabryce w Szanghaju. Z upływem lat firma otworzyła swoje przedstawicielstwa także w Europie i Ameryce. Obecnie produkty Bestway można kupić w 110 krajach na sześciu kontynentach.

Firma od samego początku stawia na wysoką jakość wszystkich produktów jakie posiada w ofercie. Z roku na rok poszerzana jest ona również o kolejne artykuły, które dostosowane są do aktualnych potrzeb rynku.

Warto podkreślić, że firma Bastway postawiła na ekologiczne rozwiązania w swoich fabrykach. Do produkcji wielu artykułów wykorzystywane są materiały z recyklingu. Również energia wykorzystywana do pracy fabryk pochodzi, w coraz większym stopniu, ze źródeł odnawialnych.

Baseny Bestway – który wybrać?

Wśród sztandarowych produktów opatrzonych logo Bestway znajdują się baseny. Na długiej liście produktów znajduje się m.in. rozporowy basen dla całej rodziny. Jego niewątpliwą zaletą jest prosty montaż i demontaż. Klienci zachwalają sobie także basen Bestway na stelażu. Jest duży i stabilny a także bardzo odporny na uszkodzenia, co sprawia, że służy swoim właścicielom nawet kilka lat. Właściciele mniejszych ogrodów chętnie sięgają po baseny familijne o nieco mniejszych rozmiarach, a także baseny dla dzieci oraz dmuchane place zabaw Tęcza oraz Jednorożec.

Dmuchane zabawki i materace od Bestway

Bestway to nie tylko baseny o różnej wielkości i budowie. Firma posiada także Bestway akcesoria do zabawy i rekreacji. Wśród najchętniej kupowanych produktów z tej grupy należy wymienić Bestway materac a także siedzisko do nauki pływania zapewniające bezpieczeństwo najmłodszym użytkownikom basenu. Maluchu kochają również brodziki, które ma w swojej ofercie firma.

Jakie akcesoria do basenu Bestway warto sprawdzić?

Poza basenami, oraz zabawkami w naszym sklepie można kupić również doskonałej jakości akcesoria do basenu Bestway. Podczas zakupu basenu warto dobrać odpowiedni sprzęt, który uprzyjemni zabawę w wodzie. Przede wszystkim będzie potrzebna pompa Bestway, oraz filtry Bestway, dzięki którym woda w basenie będzie zawsze czysta. Warto także pomyśleć o dodatkowych akcesoriach, które pomogą w utrzymaniu basenu w dobrym stanie. Jednym z nich jest mata pod basen, która chroni dno przed uszkodzeniami. Kolejnym wartym uwagi dodatkiem jest pokrywa na basen. Świetnie się sprawdza wtedy, gdy basen stoi w zacienionym przez drzewa miejscu. Dzięki niej nie trzeba obawiać się gnijących liści w wodzie. Jeśli z basenu mają korzystać dzieci dobrze jest wyposażyć się również w pływający termometr. Zapobiegnie on kąpieli w zbyt zimnej wodzie.

Bestway to firma znana i ceniona. Od niemal 20 lat dba o rozrywkę i rekreację dzieci i dorosłych. Bestway opinie o produktach tej firmy są bardzo dobre, a klienci chętnie polecają je swoim znajomym.