Black+Blum – powstanie i informacje o marce

Nowoczesne wnętrza stawiają przed projektantami prawdziwe wyzwania. Aranżacja, jeśli ma być przemyślana i spójna, wymaga odpowiednich dodatków. Także w przypadku pomieszczeń użytkowych, takich jak na przykład kuchnia. Jeśli zależy Ci na doskonałym rezultacie, postaw na sprawdzone rozwiązania. Poznaj kolekcję Black+Blum. Marka założona w 1998 roku przez Dana Blacka i Martina Bluma, to sposób na dopracowanie wnętrza w najmniejszych nawet szczegółach!

Twórczy duet zdecydowanie stworzył coś wyjątkowego. Kolekcja Black+Blum to akcesoria kuchenne, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta. Skąd mamy pewność? Propozycje, które znajdziesz w tej kategorii, zostały docenione przez światowe gremia krytyków designu! Co więcej – ich twórcy otrzymali szereg prestiżowych nagród. Wśród najważniejszych znalazły się Housewares Design Awar 2012, przyznana za pojemnik Lunchpot oraz Homes & Gardens Design Award 2011 za ociekacz High&Dry. 

Czym charakteryzuje się marka Black+Blum?

Szukasz niebanalnych propozycji dla swojego wnętrza? Dzięki akcesoriom kuchennym Black+Blum codzienne czynności możesz wykonywać w wielkim stylu! Markę charakteryzuje nieszablonowy sposób myślenia o przedmiotach kuchennych. To właśnie dlatego są stylowe, oryginalne i jednocześnie – maksymalnie funkcjonalne. Producent Black+Blum zadbał nie tylko o nowoczesny design, ale również – uniwersalną kolorystykę. Takie połączenie sprawia, że proponowane akcesoria do kuchni doskonale wpiszą się w klimat Twojego pomieszczenia. 

Black+Blum to nie tylko narzędzia i gadżety, które sprawdzą się w domu. Propozycje inspirowane bieżącymi trendami w zakresie żywienia i stylu życia odpowiadają na potrzeby użytkownika. Pozwalają równocześnie dbać o zdrowie i kondycję planety. Wielorazowa butelka szklana z aktywnym węglem (https://maleomi.pl/butelka-na-wode-z-aktywnym-weglem-eau-good-w-pokrowcu0) lub szklana butelka Black+Blum (https://maleomi.pl/bb-butelka-szklana-na-wode-600ml-burgundowa) wyraźnie zmniejsza ilość odpadów w gospodarstwie domowym, a lunch box redukuję liczbę wyrzucanych opakowań z tworzyw sztucznych. 

Jakie akcesoria kuchenne są w ofercie Black+Blum?

Sprzedaż produktów Black+Blum prowadzi sklep online maleomi.pl To właśnie w tej kategorii znajdziesz szeroki wybór akcesoriów kuchennych cenionego producenta i wybierzesz te, które odpowiadają na Twoje potrzeby. Wśród propozycji, obok których nie sposób przejść obojętnie, pojawiły się filtr węglowy Black+Blum (https://maleomi.pl/bb-wklad-filtrujacy-do-butelek-eau-good-4-szt), kompatybilny ze wspomnianą wcześniej butelką wielorazową oraz niebanalny pojemnik na lunch Black+Blum, dostępny w dwóch wariantach. Kwadratowy lunch box (https://maleomi.pl/lunch-box-kwadratowy-z-przegrodkami-i-widelcem) pozwoli Ci w bezpieczny sposób przetransportować Twoje jedzenie, dzieląc je tak, jak lubisz najbardziej. Szklany lunch bowl (https://maleomi.pl/bb-lunch-bowl-szklany-s-migdalowy) to propozycja dla miłośników funkcjonalnych, jednak wciąż niecodziennych rozwiązań. Możesz mieć pewność – akcesoria kuchenne, które znajdziesz w asortymencie sklepu, nie tylko okażą się niezawodne w kuchni, ale także – będą mogły Ci towarzyszyć bez względu na to, gdzie jesteś! 

Czy polecamy produkty Black+Blum?

Produkty Black+Blum to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie funkcjonalność i dobry styl. Jesteśmy przekonani, że suszarka do naczyń Black+Blum i inne, niebanalne elementy wyposażenia wnętrza szybko znajdą swoje miejsce w Twojej kuchni. Nieprzesadzony design, wysoka jakość materiałów, a takźe estetyka i funkcjonalność, to cechy, dla których warto zaprosić do swojej kuchni akcesoria dostępne w tej kategorii.