Kamień do pizzy DELUXE 29cm
Kamień do pizzy DELUXE 29cm
150,90 zł

Jesteś miłośnikiem sera? Jeśli tak, to z pewnością spodobają Ci się produkty firmy Boska. Cechują się one znakomitą jakością wykonania i niebanalnym designem.

Boska – rodzinna firma ze stuletnią tradycją

Ponad sto lat temu niedaleko holenderskiego miasta Gouda (znanego z produkcji słynnych serów) powstała rodzinna firma Boska. Jej założyciele postanowili, że wyjdą naprzeciw oczekiwaniom wszystkich znawców i koneserów sera. Biznes rozwinął się zaskakująco szybko. Z roku na rok zbierał coraz większą rzeszę stałych, zadowolonych klientów, którzy twierdzili, że nie istnieją lepsze narzędzia do przygotowywania i serwowania sera. W związku z tym artykuły marki Boska Holland goszczą obecnie na rynku kilkudziesięciu krajów. Niderlandzcy producenci nieustannie poszerzają swój asortyment i wzbogacają go o innowacyjne rozwiązania inspirowane serową tradycją. 

Czym Boska wyróżnia się spośród innych firm?

Mówimy tutaj o producencie, który na pierwszym miejscu stawia pasję do sera — nic więc dziwnego, że każdy produkt jest przemyślany nie tylko w zakresie designu, ale przede wszystkim praktyczności. W przeciwieństwie do innych producentów, sklep Boska zajmuje się niemal wyłącznie akcesoriami do sera. Dzięki ich użyciu będziemy mogli zadziwić gości elegancją podania serowych przysmaków. Z pewnością także sam proces ich przygotowania będzie wyjątkowo sprawny i obędzie się bez większych problemów. W związku z tym zdecydowanie warto zaopatrzyć się w produkty z bogatej oferty tej firmy. Dzięki nim spotkania ze znajomymi lub uroczystości rodzinne, na których chcemy podać różne rodzaje sera, pozostaną zapamiętane na bardzo długo. My jako gospodarze również powinniśmy być  w pełni usatysfakcjonowani. Należy pamiętać, że mowa o firmie z ponad stuletnią tradycją, która oferuje pełen profesjonalizm i życzliwe podejście do klienta. 

Akcesoria serowe Boska – noże, deski, krajalnice, tarki

Jedną z największych zalet firmy Boska, poza rzecz jasna najwyższą jakością produktów idącą w parze z praktycznością, jest szeroki wybór najrozmaitszego wyposażenia do podawania i przygotowywania serów. Znaleźć możemy tu chociażby wiele rodzajów noży czy desek. Zapewnią nam one najwyższy komfort przy przygotowywaniu potraw, których podstawą jest ser. Boska gwarantuje, że precyzyjne krojenie i tarcie sera nigdy nie było prostsze!

Polecane produkty dla pasjonatów sera od Boska

Trudno mówić o produktach najbardziej polecanych, bowiem wszystkie akcesoria firmy Boska są godne uwagi. Z pewnością jednak ogromną popularnością cieszą się noże do sera Boska, a najbardziej opłacalną opcją jest zestaw noży. Koneserom sera przyda się również odpowiednia tarka Boska czy krajalnica Boska. Jeśli z kolei zależy nam na udanym przyjęciu, warto zaopatrzyć się w zestaw do fondue z dębową podstawąmahoniowy zestaw do fondue. Przydać się może także deska Boska, na przykład model deska do serów w zestawie z 3 nożami. Bardzo praktyczne są również torebki do tostów wielokrotnego użytku. Użytkownicy, którzy cenią kuchnię włoską, powinni być zadowoleni z zakupu specjalnego noża do pizzy. Nóż Boska pozwala oczywiście kroić także ser. Nie można nie wspomnieć także o profesjonalnym urządzeniu do podawania sera w formie cienkich plasterków, opartym na wielowiekowej tradycji. Podsumowując, wybór jest niezwykle obszerny. Tylko od naszych indywidualnych wymagań i preferencji zależy, na jakiego rodzaju akcesoria się zdecydujemy. Planując zakup akcesoriów do sera, należy pamiętać, że nie ma na rynku firmy solidniejszej niż Boska.