Brisa to producent zabawnych gadżetów doskonale sprawdzających się w roli upominków na każdą okazję i dla każdej osoby niezależnie od wieku czy płci. Aczkolwiek większość produktów, ze względu na powiązanie z marką Volkswagen, skierowana jest do miłośników tej marki.

Brisa – informacje o marce

Brisa to firma od lat zajmująca się produkcją funkcjonalnych drobiazgów. Motywem przewodnim dużej części produktów są dwa najbardziej znane modele Volkswagena VW Bus T1, nazywany pieszczotliwie Ogórkiem oraz VW Beetle – znany jako Garbus. Motyw ten wplatany jest w artykuły gospodarstwa domowego, w Brisa artykuły szkolne i biurowe a także kosmetyczki i piórniki. 

Gadżety Brisa – co mamy w ofercie?

Brisa sklep ma w swojej ofercie szeroką gamę produktów dla miłośników marki Volkswagen. Wśród najchętniej kupowanych Brisa gadżetów są breloczki do kluczy nawiązujące swoim kształtem i kolorystyką do starych modeli Volkswagena. Kolejnym hitem są Brisa magnesy, które ciszą się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród kolekcjonerów przedmiotów związanych z tą marką niemieckich samochodów.

Jakie produkty ma w swojej ofercie Brisa?

Brisa producent oferuje miłośnikom wiekowych modeli Volkswagena mnóstwo gadżetów, które swoim wyglądem nawiązują do uwielbianych do dnia dzisiejszego Ogórka i Garbusa. Na liście produktów można znaleźć między innymi papierośnicę oraz zapalniczkę z charakterystycznym logotypem i w kolorystyce często spotykanej w przypadku busów. Ciekawym elementem jest także zawieszka zapachowa do samochodów. Bardzo prosta w swojej budowie, a przy okazji ciekawie wyglądająca. Jest idealnym nawiązaniem do przeszłości dla miłośników podróżowania każdym modelem Volkswagena, także tym najnowocześniejszym. Kolejnym produktem w ofercie marki są Brisa kubki. Mają one bardzo wielu fanów różnej płci i w różnym wieku, ponieważ występują w wielu odsłonach. Oferta marki zawiera nie tylko tradycyjnej wielkości kubki do kawy czy herbaty ale także eleganckie filiżanki do espresso.

Polecane produkty marki Brisa

Wśród dostępnych na rynku produktów firmy logo Brisa Volkswagena znajduje się niemal wszędzie. Choć asortyment wydaje się skierowany głównie do mężczyzn można się przekonać, że to nie do końca prawda. Wśród akcesoriów skierowanych do pań można wymienić chociażby kosmetyczki Bus Greenpeace, które swoim wyglądem nawiązują do Volkswagena Busa T1, ale kolorystyka jest bez wątpienia kobieca. Dla Pań, które nie przepadają za typowo samochodowymi gadżetami firma przygotowała kosmetyczkę Git Heksagon, o mniej samochodowym designie, ale w wielu odsłonach kolorystycznych. 

Brisa to firma, która za cel wzięła sobie promocję retro Volkswagena. Wielu Niemców, ale także Polaków, z łezką w oku wspomina swoje pierwsze auto. Nierzadko był nim pojazd właśnie tej marki. Choć Volkswagen przez lata stworzył wiele innych modeli aut, to Ogórek i Garbus przeszły do historii i są najczęściej kojarzone z tym producentem samochodów. Charakterystyczna budowa tych aut sprawia, że do dziś mają one rzesze miłośników. A produkty Brisa to idealne prezenty właśnie dla nich.