Tor wyścigowy Carrera Go Cars - Neon Nights 5,3m -14%
Tor wyścigowy Carrera Go Cars - Neon Nights 5,3m
518,90 zł 451,44 zł
Tor wyścigowy Carrera First Psi Patrol - Track Patrol 2,9m -14%
Tor wyścigowy Carrera First Psi Patrol - Track Patrol 2,9m
212,90 zł 185,22 zł
Tor wyścigowy Carrera First Psi Patrol - Race 'N' Rescue 3,5m -14%
Tor wyścigowy Carrera First Psi Patrol - Race 'N' Rescue 3,5m
267,90 zł 233,07 zł
Tor wyścigowy. Carrera First Psi Patrol - On the Track 2,4m -14%
Tor wyścigowy. Carrera First Psi Patrol - On the Track 2,4m
188,90 zł 164,34 zł
Tor wyścigowy Carrera First Psi Patrol- On a Roll 2,4m -14%
Tor wyścigowy Carrera First Psi Patrol- On a Roll 2,4m
188,90 zł 164,34 zł
Tor wyścigowy Carrera Go Speed Grip 5,3m -14%
Tor wyścigowy Carrera Go Speed Grip 5,3m
430,90 zł 374,88 zł
Duży tor wyścigowy z wieloma elementami i samochodzikami Super Mario + Yoshi 2,4m Carrera First -14%
Duży tor wyścigowy z wieloma elementami i samochodzikami Super Mario + Yoshi 2,4m Carrera First
188,90 zł 164,34 zł
Duży tor wyścigowy z wieloma elementami i dwoma samochodzikami Build'n Race 3,6m Carrera Go -14%
Duży tor wyścigowy z wieloma elementami i dwoma samochodzikami Build'n Race 3,6m Carrera Go
283,90 zł 246,99 zł
Duży tor wyścigowy z wieloma elementami i dwoma samochodzikami Build'n Race 4,9m Carrera Go -14%
Duży tor wyścigowy z wieloma elementami i dwoma samochodzikami Build'n Race 4,9m Carrera Go
338,90 zł 294,84 zł
Duży tor wyścigowy z wieloma elementami samochodzikiem i ciężarówką Build'n Race 6,2m Carrera Go -14%
Duży tor wyścigowy z wieloma elementami samochodzikiem i ciężarówką Build'n Race 6,2m Carrera Go
348,90 zł 303,54 zł

Samochody wyścigowe to tematyka, którą uwielbia większość młodych chłopców. Carrera wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i marzeniom!

Carrera – pochodzenie i historia marki

Firma Carrera może pochwalić się stuletnią tradycją. Wszystko zaczęło się bowiem w 1920 roku, kiedy to Josef Neuhriel, niemiecki wynalazca, zaczął opracowywać blaszane zabawki przypominające samochody, które już wtedy charakteryzowały się ogromną innowacyjnością. Było to czymś zupełnie nowym – młodzi niemieccy chłopcy byli zachwyceni, mogąc dostać tego rodzaju zabawkę. Przez następne lata firma zaczęła się znacznie rozwijać, z roku na rok oferując coraz to bardziej nowoczesne rozwiązania i zabawki, które po dziś dzień sprawiają frajdę użytkownikom na całym świecie – bardzo szybko Carrera wykroczyła bowiem poza Niemcy, święcąc triumfy także za granicą. 

Tory wyścigowe Carrera – który wybrać?

Obszerna oferta, jaką dysponuje omawiany producent, sprawia, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku. Dla najmłodszych użytkowników najbardziej odpowiednie będą tory wyścigowe Carrera inspirowane popularną obecnie bajką pod tytułem Psi Patrol. Znaleźć można na przykład tor wyścigowy Psi Patrol o długości 3,5m oraz nieco skromniejszy, ale równie wspaniały tor wyścigowy Psi Patrol 2,4m. Nieco starsze dzieci będą zachwycone, mając do dyspozycji tor elektryczny Carrera Go.  Carrera Go instrukcja zawarta w opakowaniu, może przydać się w razie problemów z użytkowaniem produktu. W tym wypadku można też znaleźć opcje różniące się od siebie głównie długością oraz poziomem skomplikowania – największą popularnością cieszą się na przykład tor Carrera Go 2,4m oraz tor wyścigowy Carrera Go Race The Truck o długości aż 6,2m. Wybór jest zatem ogromny i tylko od nas zależy decyzja dotycząca tego, jakiego rodzaju tor auto Carrera sprawi naszemu dziecku najwięcej frajdy. 

Czy warto kupić tor wyścigowy firmy Carrera?

Produkty marki Carrera są bez wątpienia znaczącą innowacją na rynku tego rodzaju zabawek i znacznie różnią się od flagowych propozycji innych producentów. Zalet znaleźć można mnóstwo, między innymi najwyższa jakość wykonania oraz pełnia frajdy, jaką zapewniają poszczególne zabawki. Do każdego toru dołączany jest zestaw samochodów, a więc dokonując zakupu podstawy, nie musimy martwić się dokupowaniem poszczególnych elementów osobno, co bardzo często niestety się zdarza. Użytkowanie toru Carrera sprawi dziecku wiele frajdy i satysfakcji, nawet jeśli jest już w wieku szkolnym – propozycji jest mnóstwo i można je dopasować do chłopców i dziewczynek w każdym wieku, a przecież tor Carea opinie ma bardzo pozytywne. W razie problemów, do zestawu tor Carrera Go instrukcja jest dołączona do produktu. 

Pojazdy RC marki Carrera

Poza torami wyścigowymi firma Carrera oferuje także różnego rodzaju pojazdy napędzane specjalnymi silnikami litowymi, które charakteryzują się stosunkowo dużą mocą i wytrzymałością oraz bardzo krótkim czasem ładowania. W ofercie znaleźć możemy różnego rodzaju auta, łodzie i inne pojazdy, którymi dziecko może bawić się nie tylko w domu, ale i na zewnątrz. Nie da się ukryć, że nie tylko nasze pociechy mogą wynosić z tej zabawy mnóstwo radości, bowiem wielu rodziców w dzieciństwie marzyło o czymś podobnym i teraz jest szansa na spełnienie ich dawnych marzeń – rozsądek podpowiada, że ich frajda będzie równie duża, kiedy zdecydują się na spędzenie czasu z dziećmi przy torze Carrera lub sterowanych pojazdach tej firmy.