Cereria Molla – wszystko czego potrzeba, by stworzyć klimat ciepłego, spokojnego miejsca.

Jaka jest geneza powstania marki Cereria Molla?

Cereria Molla to marka z ponad 120-letnią tradycją. W 1899 roku założyła ją hiszpańska rodzinna w niewielkiej miejscowości Sierra de Mariola. Pełni pasji jej członkowie ręcznie wytwarzali świece zapachowe, dbając o ich najwyższą jakość już od pierwszego produktu. Dzisiaj prawnukowie założycieli marki wciąż powtarzają, że pracują z tą samą miłością i mądrością co ich dziadowie. Wytwarzane ręcznie produkty pełne są entuzjazmu i dbałości o detale. Świece z wosku sojowego i bawełnianych knotów oraz naturalne olejki eteryczne podbijają serca klientów na całym świecie.

Świece zapachowe Cereria Molla – dlaczego warto?

Kiedy w 1899 roku założyciele Cereria Molla zaczęli sprzedawać wyprodukowane własnoręcznie świece, nie mieli pojęcia, że w XXI wieku to właśnie one będą źródłem radości wielu ludzi. Dzisiaj Cereria Molla świece to jeden z najchętniej kupowanych produktów z kategorii dekoracji domu. Świecie wytwarzane są z wosku sojowego i naturalnych olejków zapachowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu są nie tylko przyjazne dla użytkownika, ale przede wszystkim dla środowiska. Szklane opakowania świec nadają się do recyklingu. Produkty są w 100% wegańskie. Podczas ich spalania nie uwalniają się żadne szkodliwe substancje. Świec Cereria Molla mogą więc z powodzeniem używać alergicy. Pokochają oni na przykład ciepłą świecie o zapachu bursztynu i drzewa sandałowego. Jej korzenno-drzewne nuty pomogą się zrelaksować po wyczerpującym dniu.

Inne akcesoria zapachowe od Cereria Molla

Od świec się zaczęło, ale marka Cereria Molla produkuje również olejki i dyfuzory zapachowe, rozpylacze zapachowe do domu o ekskluzywnych aromatach i równie ujmujące mydła do rąk. W ofercie marki znajdziesz też zestawy prezentowe o różnych rozmiarach i zawartościach. Na przykład zestaw Cerria Molla składający się z 3 małych świec zapachowych. Świetny podarunek dla kogoś, kto jeszcze nie zna marki. Czas palenia każdej z nich wynosi 20 godzin. To idealny moment, żeby zakochać się w zapachach Cereria Molla. Olejki to również świetny pomysł na prezent. Służą m.in. do wypełniania dyfuzorów, których zadaniem jest wytworzenie subtelnej mgiełki zapachowej. Olejek posiada pipetę dla łatwiejszego dozowania.

Co wybrać: świeca, olejek czy dyfuzor zapachowy?

Odpowiedź na pytanie brzmi: to zależy. Jedni wolą świece i ich ciepłe płomienie, inni dyskretne dyfuzory zapachowe. Ale to świece mają duży czas spalania, dzięki czemu są po prostu bardziej wydajne niż olejki eteryczne czy wkłady do dyfuzorów. Z drugiej strony do prawdziwej aromaterapii zdecydowanie lepiej wybrać Cereria Molla dyfuzory. Oczywiście do nich powinno używać specjalnych wkładów – płynów zapachowych, które zdecydowanie łatwiej niż olejki uwalniają zapach. Ale nie ma przeciwwskazań, by w dyfuzorach nie umieszczać choć odrobiny olejku. Cereria Molla oferuje m.in. zapas do dyfuzora o zapachu herbaty i trawy cytrynowej, który jednocześnie pozwoli się odprężyć i zregenerować siły. Jednak to dyspergowanie olejków eterycznych ma o wiele więcej korzyści dla samopoczucia i zdrowia. Na przykład olejek Velvet Wood w nucie głowy posiada uspokajający wetiwer i relaksującą lawendę oraz antydepresyjną wanilię.

Świece, olejki zapachowe i dyfuzory marki Cereria Molla to z pewnością produkty warte uwagi. Uwalniając naturalne zapachy pomogą ukoić stres, wyciszyć się i nabrać sił na kolejny dzień.