O czym należy pamiętać, tworząc artykuły dla zwierząt? Marka COLLAR Company twierdzi, że przede wszystkim o bezpieczeństwie, które przekłada się na miękkie i nietoksyczne materiały, oraz design uniemożliwiający psu chwycenie zębami ręki swojego opiekuna.

COLLAR Company – jaka jest geneza i wizja marki?

COLLAR Company to ukraińska marka, która od ponad 20 lat zajmuje się produkcją zabawek i artykułów dla zwierząt. Produkty, które firma ta wypuszcza na rynek, są opracowywane przez hodowców i trenerów tak, aby służyły one nie tylko do zabawy, ale były również przydatną pomocą podczas treningu. Firma COLLAR wie dobrze, że w zwierzętach domowych często drzemie niewykorzystany potencjał. Z artykułami tej marki znacznie łatwiej będzie go wykorzystać.

Produkty firmy COLLAR Company takie jak zabawki dla psów wykonywane są z bezpiecznego tworzywa o wyjątkowej trwałości. Marka z jednej strony skupia się na pełnym bezpieczeństwie zwierzęcia, a więc delikatnym materiale, który nie podrażni jego zębów i dziąseł, z drugiej zaś na wytrzymałości swoich produktów. Nieobojętne jest także bezpieczeństwo psiego opiekuna. Każda firmowa zabawka treningowa projektowana jest tak, aby podczas zabawy zwierze nie chwyciło dłoni człowieka.

Akcesoria dla zwierząt COLLAR – co warto kupić?

Największym sukcesem marki COLLAR Company jest zabawka treningowa dla psa o nazwie Puller. Występuje ona w trzech rozmiarach, minimidi oraz maxi – dopasowuje się je do rasy psa, a tym samym jego rozmiaru i siły. Puller to lekki ring – ze względu na jego wagę łatwo jest go zabrać ze sobą na spacer z czworonogiem, a zabawa nim nie jest męcząca. Materiał, z którego został on wykonany, to miękka pianka. Jest ona w pełni bezpieczna dla zwierzaka, zarówno pod kątem składu chemicznego materiału, jak i jego struktury – psim zębom ani dziąsłom nic nie grozi, gdy zwierze wgryzie się w zabawkę. Oczywiście warto pamiętać, że Puller od firmy COLLAR to nie psi gryzak. Odporność materiału ma swoje granice, które mogą dość szybko zostać przekroczone przez duże i silne psy. Podobna do popularnego Pullera zabawka dla dużego psa to Ringo PitchDog o średnicy 28 cm.

Wiele psów lubi łapać i przynosić rzucane im przedmioty. Do takiej zabawy świetnie nadaje się dwustronny latający dysk dla psa Fyber. Ze względu na swój kształt leci on naprawdę daleko, a widoczny z daleka kolor i kształt zabawki ułatwia zwierzakowi jej znalezienie nawet w najgęstszych zaroślach.

Czym cechują się akcesoria dla zwierząt od COLLAR Company?

Opinie o produktach firmy COLLAR mówią przede wszystkim o lekkości zabawek, ich wytrzymałości, oraz niezwykłej frajdzie, jaką zapewniają czworonogom. Warto pamiętać, że zabawka dla psa tej marki może stać się narzędziem treningowym, które jednocześnie zapewni psu dobrą zabawę i nauczy go przydatnych umiejętności. Zabawki wykonane z wysokiej jakości materiału nie odkształcają się nawet po długim czasie użytkowania.

Marki zajmujące się produkcją artykułów dla zwierząt wiedzą dobrze, że większość przeznaczonych dla czworonogów zabawek prędzej czy później zostanie pogryziona. Przy ich tworzeniu bardzo ważne jest, aby wybrać w pełni bezpieczne materiały, które nie będą szkodliwe dla psa i nie podrażnią jego jamy ustnej przez twarde czy odstające elementy.

Sklep COLLAR oferuje produkty wodoodporne i bezwonne, aby trening psa przebiegał bez żadnych zbędnych zmartwień. Zabawki dostosowane są do potrzeb różnych ras przez zróżnicowanie ich dostępnych wymiarów.

Polecane przez maleomi.pl produkty COLLAR

Prawdziwym hitem sprzedażowym wśród produktów w ofercie marki COLLAR Company jest wspomniana już zabawka dla psa o nazwie Puller. Jej uniwersalność sprawia, że może być używana na setki sposobów i zabierana w dowolną ilość miejsc. Firma COLLAR regularnie wypuszcza na rynek nowe zabawki, które, choć nie są równie popularne, wciąż są warte uwagi ze względu na swoją jakość wykonania i wzory szczególnie interesujące czworonogi.

Trudno znaleźć psa, który nie lubi piłek. Marka COLLAR proponuje różne wersje, w tym piłkę na linie oraz niewielką kolorową piłkę rugby. Piłki te są odporne na uszkodzenia i odkształcenia, a nawet jeśli psu uda się je rozgryźć, pozostają one zupełnie neutralne dla jego przewodu pokarmowego.