Contigo

Potrzebujesz znakomitej jakości kubka termicznego, by cieszyć się ciepłą kawą w każdym miejscu? Nie wahaj się już ani minuty dłużej. Czas poznać Contigo!

Czym charakteryzuje się marka Contigo?

Nie da się ukryć, że istnieje mnóstwo producentów wypuszczających na rynek każdego roku coraz więcej kubków termicznych. Można jednak śmiało stwierdzić, że na ich tle wyraźnie wyróżnia się Contigo. Opinie użytkowników są jednoznaczne: mamy do czynienia z prawdziwą rewolucją w zakresie projektowania i wytwarzania tego rodzaju akcesoriów. Jest niewiele marek, które podchodzą do tematu z taką dokładnością, zapewniając swoim klientom najwyższej jakości produkty, które będą mogły im służyć przez wiele lat. Contigo wywiązuje się z tego zadania na piątkę z plusem, co można bez problemu udowodnić, zagłębiając się nieco w jego szeroką ofertę i zapoznając się ze starannym procesem produkcji, jaki przechodzą w firmie Contigo kubki termiczne.

Contigo logo producent

Rewelacyjne kubki termiczne Contigo

Kubek termiczny Contigo zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Jego twórcy stawiają przede wszystkim na trwałość oraz wygodę. Do produkcji został użyty specjalny, niezwykle nowoczesny materiał zwany Tritanem. Jest on lekki, ale przy tym niezwykle odporny na uszkodzenia i piekielnie wytrzymały. Ponadto nie pochłania zapachów i jest w pełni odporny na warunki atmosferyczne, takie jak wystawienie na mocne promienie słoneczne. Jeśli zaś chodzi o komfort użytkowania, to producent zdecydował się na wprowadzenie możliwie jak najprostszego rodzaju nakrętki. Dzięki temu nie trzeba siłować się ani uważać na odpadające fragmenty. Wystarczy delikatnie przekręcić i już możemy pić, a kiedy już chcemy odłożyć bidon Contigo z powrotem do plecaka czy torebki, zamyka się on automatycznie.

Contigo kubki termiczne

Jak czyścić kubki termiczne Contigo?

Pora omówić kolejną niewątpliwą zaletę, jaką posiada każda butelka na wodę Contigo czy wyprodukowany przez Contigo termos. Mowa tu o łatwości w utrzymaniu pełnej higieny. Podczas czyszczenia wielu naczyń lub kubków termicznych, których dotychczas używaliśmy, bardzo często pojawiały się trudności z doczyszczeniem niektórych miejsc. Tutaj tego problemu absolutnie nie ma — produkty Contigo charakteryzują się tak prostą konstrukcją, że wystarczy wsadzić je do zmywarki lub po prostu nalać do ich wnętrza wody i solidnie przepłukać. To żaden wysiłek, a dodatkowo zupełnie nie musimy obawiać się drobnoustrojów. 

Contigo kubek termiczny

Polecane produkty Contigo

Niezależnie od tego, czy decydujemy się na kubek termiczny, czy na przykład na shaker Contigo, musimy wiedzieć, że tego producenta charakteryzuje niezwykle szeroki wybór oferowanych produktów. Znaleźć możemy bidony i butelki w wielu wersjach kolorystycznych, o rozmaitych wzorach, a także, co chyba najważniejsze, cechujące się zróżnicowanymi pojemnościami. Poczynając od 360-mililitrowych modeli Luxe Autoseal Zinfandel i Merlot, przez średnie, 470-mililitrowe Bisca BayMetra i Byron Deep Blue, aż po naprawdę wielki, sięgający 720 ml Byron Gunmetal.    

Widać więc wyraźnie, że każdy będzie w stanie znaleźć optymalną dla siebie opcję, pasującą do jego charakteru, trybu życia, potrzeb oraz wymagań. Wystarczy poświęcić trochę czasu, by w pełni zapoznać się z ofertą producenta i podjąć właściwy wybór. Warto przy tym pamiętać, że to przyszłościowa inwestycja. Możemy bowiem mieć absolutną pewność, że kubek termiczny od Contigo nie zniszczy nam się po paru tygodniach regularnego użytkowania, a powinien starczyć nawet na ładnych kilka lat.