Contigo

Lista produktów producenta: Contigo

Wypij swoją ulubioną kawę, gdziekolwiek jesteś

Każdy z nas posiada swój ulubiony gatunek kawy lub herbaty, który przywodzi nam na myśl domowe zacisze i rodzinny krąg. Teraz możesz zabrać ją ze sobą do pracy, na uczelnię lub wycieczkę. Zrobisz to dzięki kubkom termicznym Contigo.

Koniec z rozlaną kawą dzięki szczelnym kubkom termicznym Contigo

Produkowane przez Contigo kubki termiczne posiadają wiele zalet, ale jedną z najważniejszych jest niesamowicie szczelny korek. Innowacyjna metoda zamykania sprawi, że nigdy nic Ci się nie rozleje. Mechanika działania jest bardzo prosta – żeby się napić, trzeba nacisnąć przycisk. Skończenie picia jest równoznaczne z jego zwolnieniem. Producent zadbał o to, by jakiekolwiek przypadkowe użycie guzika było niemożliwe. Kubek Contigo doskonale pasuje do większości uchwytów samochodowych, dzięki czemu poranna kawa w trakcie jazdy do pracy stanie się przyjemnością. Kubek termiczny Contigo Byron 720ml ma doskonale pasujący do dłoni kształt. Prążkowana, gumowa powierzchnia w górnej części pojemnika zapobiegnie nie tylko przypadkowemu wyślizgnięciu się kubka, ale także oparzeniom. Bardzo popularne są także wersje Contigo Metra z dodatkowym stabilizatorem przy denku, dzięki któremu kubek będzie stabilny nawet na sporych nierównościach. Od dzisiaj poranna kawa na wynos będzie Ci się kojarzyć tylko z przyjemnością.

KUBEK TERMICZNY BYRON

Zdolności izolacyjne kubków Contigo

Przedstawiony wyżej kubek Contigo Byron potrafi utrzymać ciepło nawet do 9 godzin, a zimno do 21 godzin. Wszystko to dzięki izolowanym próżniowo ściankom. Nawet po całym dniu pracy dalej możesz skosztować swojego ulubionego, ciepłego napoju. Inny model kubka termicznego Contigo West Loop ma trochę gorsze parametry izolacyjne. Doskonale sprawdzi się osobom, którym wystarcza ciepła kawa po 5 godzinach transportu. Zimno jest utrzymywane przez 12 godzin. W zamian otrzymasz wspaniały i elegancki design oraz niższą cenę produktu. Zbiorniki niestety nie nadają się na przechowanie lunchu, dlatego polecamy gorąco także termosy Contigo. To jedne z najtrwalszych i najlepiej izolujących ciepło pojemników na rynku. Wysokie temperatury utrzyma nawet do 30 godzin, czyli przez ponad półtorej doby. Zimno z kolei wytrzyma w tym termosie aż 60 godzin, czyli 2,5 doby. Jest przeznaczony do mycia w zmywarce. Koniec z wygrzebywaniem resztek z trudno dostępnych miejsc. Tak jak wszystkie produkty tej marki, posiada innowacyjne zamknięcie AutoSeal. 

https://maleomi.pl/kubek-termiczny-contigo-west-loop-20-470ml-malinowy

Na wodę też się coś znajdzie

Nie można pominąć pojemników przeznaczonych na wodę i zimne napoje. Oferowane przez Contigo bidony stworzone zostały z tritanu, bardzo bezpiecznego tworzywa sztucznego. Produkt można także myć w zmywarce i posiada autorski system zamknięcia. Nie znajdziesz w produkcie żadnych miejsc, gdzie mogłyby powstawać skupiska mikroskopijnych bakterii. Każdy fragment bidonu jest w pełni dostępny do wymycia. Dzięki Contigo butelka na wodę nabrała nowego wyrazu. Bez ryzyka możesz wziąć ją ze sobą do pracy lub na spacer. Będzie najlepszym wyborem dla dziecka do szkoły. Niestraszne Ci już będą sporty ekstremalne, a nawet akrobacje z butelką w ręce. Nie uronisz ani kropli.

https://maleomi.pl/butelka-na-wode-contigo-swish-500-ml-sea-grove