Bez wątpienia sól i pieprz należą do najczęściej wykorzystywanych przypraw w kuchni. Dodaje się je w czasie przygotowywania potraw, jak i tuż przed podaniem, a także w momencie już ich konsumowania. Zdecydowanie najlepiej dodawać je świeżo zmielone, wtedy najlepiej dopełnią całość potrawy i pogłębią jej smak. Jak więc mielić je najskuteczniej? Oczywiście, odpowiednim młynkiem, który poradzi sobie z każdym rodzajem przypraw

CurshGrind – czym specjalizuje się ta marka?

Warto zacząć od początku, a dokładnie od powstania w 1994 roku marki CrushGrind. Od tego momentu jej działalność bazowała na produkcji podzespołów wykorzystywanych w akcesoriach kuchennych, zarówno tych wykorzystywanych w domach, jak i hotelach i restauracjach. Natomiast od pewnego czasu pod szyldem CrushGrind możemy nabyć wyjątkowo dopracowane młynki do przypraw, które zebraliśmy dla Ciebie w tej kategorii.

Unikalne mechanizmy mielenia CrushGrind

Ceramiczny mechanizm CrushGrind to gwarancja najwyższej staranności wykonania. Warto także dodać, że pierwszy młynek wykorzystujący tego rodzaju rozwiązanie został zaprojektowany właśnie przez tę markę! To produkowane z najtwardszej ceramiki produkty, które cechują się także łatwością czyszczenia oraz możliwością regulacji grubości mielenia - dopasowania jej do własnych potrzeb.  

Jakie młynki posiada w swojej ofercie CrushGrind?

W naszym sklepie oferujemy kilka modeli młynków CrushGrind. Każdy z nich to doskonałe połączenie skandynawskiego wzornictwa z wysoką funkcjonalnością – sprawdzą się zarówno w domowych warunkach, jak i w hotelach czy restauracjach. Warto także zaznaczyć, że bez względu na model młynka, możemy zmielić w nim każdego rodzaju przyprawę, sól, pieprz i zioła.

Jednym słowem, wybierając młynek do przypraw CrushGrind decydujemy się na konkretną stylistykę wykonania, taką która najbardziej będzie pasować do charakteru naszej kuchni. Jeśli więc stawiasz na klasykę to z pewnością spodoba Ci się czarny i duży młynek TORINO, którego design nawiązuje do młynków, jakie pamiętamy z domów naszych babć. Z kolei jeśli podobają Ci się jasne kolory i minimalistyczne rozwiązania to warto byś zainteresował się małymi białymi modelami TORINO  i ROME. Na tym jednak nie koniec, bo jeśli zależy Ci na nowoczesnym charakterze dodatków, jakie znajdują się w Twojej kuchni, polecamy postawić na młynek MOSCOW lub BARCELONA CrushGrind.

Jak widzisz wybór jest całkiem spory, a co za tym idzie łatwo można dopasować charakter CrushGrind młynka do wyglądu swojej domowej, hotelowej, jak i restauracyjnej kuchni!

Który młynek do przypraw Crushgrind warto kupić?

Trzeba jasno przyznać, że marka CrushGrind od wielu cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Wszystkie młynki, które znajdziesz w tej kategorii posiadają aż 25-letnią gwarancję, co tylko jeszcze bardziej przemawia za ich wysoką jakością wykonania. Bez względu na to, na który z nich się zdecydujesz możesz być pewien, że posłuży Ci przez długi czas, perfekcyjnie dopełniając wszystkie Twoje potrawy! Młynek do soli, pieprzu, ziół i przypraw CrushGrind to zakup na lata!