DROSSELMEYER dziadek do orzechów czarny
DROSSELMEYER dziadek do orzechów czarny
159,00 zł
DROSSELMEYER dziadek do orzechów czerwony
DROSSELMEYER dziadek do orzechów czerwony
159,00 zł
dziadek do orzechów, srebrno-złoty
dziadek do orzechów, srebrno-złoty
199,00 zł

Zastanawiasz się, jaki dziadek do orzechów będzie najlepszy? Zapoznaj się z marką Drosselmeyer i przekonaj, dlatego zaufały jej już tysiące klientów!

Drosselmeyer — garść informacji o marce

Szwedzka firma Dresselmeyer święci triumfy już od wielu lat. Warto nakreślić, co przyczyniło się do stale rosnącej popularności oraz efektownego sukcesu tego producenta. Wszystko zaczęło się w Szwecji, gdzie marka ma swoje korzenie. Założyciele firmy postanowili, że wyprodukują dziadki do orzechów, które będą znacznie wyróżniać się na tle konkurencji. Dziadek do orzechów Drosselmeyer jest w mniemaniu twórców tak wytrzymały, że każdy klient z zasady otrzymuje dożywotnią gwarancję na zakupiony produkt. Wbrew pozorom nie świadczy to o przesadnej brawurze. Po prostu producent jest zupełnie słusznie przekonany o pewności swoich rozwiązań i ich innowacyjności. To już pierwszy powód, dla którego produkty te są zdecydowanie godne zakupu.

Czym powinien charakteryzować się dobry dziadek do orzechów?

Ile gustów, tyle stwierdzeń na temat tego, jak powinien prezentować się idealny dziadek do orzechów. Takich akcesoriów wbrew pozorom jest na rynku mnóstwo, łącznie z propozycjami elektrycznymi oraz ozdobnymi. Prawda jest jednak taka, że sprzęt tego rodzaju posiada tylko jedno zadanie: ma skutecznie rozłupywać orzechy. Warto zwrócić uwagę na wyprofilowanie dziadka, ponieważ nasz komfort jest tu niezwykle istotny. Na szczęście dziadki do orzechów Drosselmeyer charakteryzują się nadzwyczajną wygodą użytkowania i wcale nie muszą być elektryczne, by bez jakiegokolwiek wysiłku rozłupać niezliczoną ilość orzechów. Na ich plus działa także elegancki wygląd oraz fakt, że sprzedawane są w eleganckim opakowaniu, które jest idealne na prezent dla miłośnika orzechów. 

Jakie orzechy można zgniatać i jak robić to dobrze?

Najczęściej dziadki do orzechów kupowane są przez fanów orzechów włoskich. To bowiem najpopularniejszy rodzaj orzecha, który wymaga łupania, by dorwać się do jego smacznego, zdrowego wnętrza. W związku z tym warto zaopatrzyć się w nutcracker Dosselmeyer, który nie sprawia najmniejszych problemów w użytkowaniu. Przy jego pomocy rozłupywanie orzechów przebiega sprawnie i bez większego wysiłku. Jeśli jednak trafiliśmy na wyjątkowo krnąbrne orzechy, które są bardzo trudne w „otwarciu”, warto zastosować pewną prostą poradę. Najpierw należy włożyć je do miski z wodą, a tę miskę — do mikrofali. Następnie należy ją wyjąć, kiedy woda zacznie wrzeć, a później nieco odczekać i wyjąć również orzechy z wody. Wtedy będzie można je bez problemu rozłupać, nawet jeśli na początku były niesamowicie twarde. 

Jakie dziadki do orzechów posiada w swojej ofercie Drosselmeyer?

Sklep Drosselmeyer oferuje mnóstwo produktów tej marki o różnorakiej kolorystyce. Użytkownikom mogą spodobać się dziadek do orzechów Drosselmeyer w kolorze czerwonym, egzemplarz w kolorze czarnym oraz wyjątkowo elegancki, srebrno-złoty. Niezależnie jednak od koloru, na jaki się zdecydujemy, możemy mieć pewność, że zakup akcesoriów tej firmy może raz na zawsze zakończyć problem z rozłupywaniem orzechów, oferując całkiem nową wygodę i znakomitą wytrzymałość produktu. Nie można także zapomnieć o dożywotniej gwarancji, jaka przysługuje każdemu klientowi. Dzięki temu wszystkiemu już do końca życia będziemy mogli cieszyć się smakiem orzechów włoskich bez przesadnego męczenia się. Dzięki Drosselmeyer orzechy będą mogły radować nasze podniebienia każdego dnia.