Dumel Discovery

Lista produktów producenta: Dumel Discovery

Przez zabawę do nauki – poznaj produkty Dumel Discovery

Dzieci najlepiej uczą się nowych rzeczy poprzez zabawę. W tym celu proponujemy Ci wiele zabawek interaktywnych Dumel Discovery, które pogłębią wiedzę najmłodszych, a jednocześnie zapewnią niezliczoną ilość godzin frajdy. Każdy maluch z pewnością wybierze coś idealnego dla siebie.

Propozycje zabawek dla najmłodszych od Dumel Discovery

Dla najmłodszych dzieci przeznaczamy duże interaktywne Dumel Discovery zabawki, które wydają z siebie dźwięki otaczającego świata, przekazują krótkie informacje na jego temat oraz ćwiczą koordynację ruchów. Szczególnie polecamy odkrywczy domek czy Arkę Noego Dumel Discovery. Bogactwo kolorów i dźwięków wspomoże naukę o zwierzętach i czynnościach domowych. Oba z tych produktów oferują wiele rymowanek i melodyjek, które urozmaicą czas Twojego dziecka i sprawią, że zakup szybko się nie znudzi. W przypadku Arki Noego zabawka posiada także minipianino, które wspomoże koordynację ruchową najmłodszych i rozbudzi muzyczne zmysły. Szczególnie uzdolnionym młodym wokalistom możemy zaproponować mikrofon dla dzieci. Z pewnością Twoja pociecha będzie zachwycona efektem, jaki można dzięki niemu uzyskać. Dobrym wyborem dla trochę starszych dzieciaków, które znalazły się już na etapie nauki cyfr i literek będzie laptop dla dzieci, który nie tylko utrwala wiedzę za pomocą powtarzania, ale także różnego rodzaju gier.

Zabawa z dla całej rodziny!

Jednymi z najpopularniejszych obecnie zabawek, które posiadamy w swojej ofercie są Super Magic Jinn, które dedykowane są całej rodzinie. Najmłodsi mogą uczyć się dzięki zabawce jinn nowych słów, a starsi próbować ją przechytrzyć. To interaktywny produkt zadający pytania, na które trzeba odpowiadać. Za pomocą eliminacji zabawka próbuje zgadnąć, o czym dany gracz obecnie myśli. Oferowane do zgadywania przez zabawkę Magic Jinn przedmioty podzielone są na kategorie, a samego słownictwa jest naprawdę sporo. Najmłodsi z pewnością będą zachwyceni produktem, który potrafi zgadnąć ich myśli. W porównaniu do umiejętności Magic Jinn, cena proponowana przez nas jest bardzo korzystna. Skorzystaj z wielu godzin niezapomnianej zabawy wraz ze swoim dzieckiem. Dla starszych odbiorców, którzy posiadają już pewną wiedzę o otaczającym ich świecie, możemy polecić grę Prawda czy fałsz. Baza pytań zawiera ich ponad 1000, a dzięki specjalnej konstrukcji, zabawka sama zlicza punkty i ogłasza zwycięzcę. Nie potrzeba już kartek, długopisów i żmudnego liczenia. Teraz wystarczy tylko nacisnąć przycisk.

Dumel Discovery dba o bezpieczeństwo dzieci

Gwarantujemy, że wszystkie oferowane przez nas produkty dla dzieci wykonane są z najlepszej jakości, bezpiecznych materiałów. Zabawki takie jak Dumel Discovery domek zbudowane są z dużych części, którymi nie można się zadławić. Wyprodukowane są bez udziału szkodliwych dla zdrowia substancji. Wiemy jak ważne dla Ciebie jest zdrowie Twojego dziecka. Nawet zabawki dla starszych pociech, takie jak magiczny Jinn, są na tyle duże, żeby uniknąć przypadkowego urazu. Ty ciesz się swobodą i bezpieczeństwem swoich najbliższych, a dzieci– bogactwem kolorów, dźwięków i światła, które oferują produkty Dumel Discovery.