Alaska łyżka stołowa
Alaska łyżka stołowa
16,00 zł
Alaska nóż przystawkowy
Alaska nóż przystawkowy
14,00 zł

Eternum słynie głównie z produkcji doskonałych pod względem parametrów, stalowych sztućców. Te konkretne akcesoria kuchenne są wykonywane z wyróżniającej się wysoką jakością stali nierdzewnej. Wszystko oczywiście po to, aby sztućce Eternum mogły sprostać codziennemu, często bardzo intensywnemu użytkowaniu oraz myciu ich w zmywarkach automatycznych.

Eternum – historia oraz geneza marki

Firma Eternum została założona w Belgii, w 1924 roku. Przedsiębiorstwo do dziś ma swoją siedzibę właśnie w tym kraju. Hale produkcyjne i potężne magazyny Eternum również zlokalizowane są w Belgii. Produkty tej marki najczęściej można spotkać w wysokiej klasy hotelach i restauracjach, ale nie tylko – z powodzeniem używane są również w domach. Firma eksportuje swoje wyroby do ponad sześćdziesięciu państw na terenie całego świata.

Czym wyróżniają się produkty marki Eternum? – Łyżeczki, widelce, noże

Eternum signature, noże oraz inne sztućce wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów tym, że zostały one zaprojektowane z dbałością o najmniejsze nawet szczegóły. To elementy wyposażenia kuchennego, które są również bardzo eleganckie, ładne i – przede wszystkim – stanowią przykład trafionej inwestycji. Będą służyły użytkownikom przez długie lata.

Tysiące zadowolonych klientów ze wszystkich stron świata nie mogą się mylić – łyżeczki Eternumwidelce Eternum oraz noże Eternum spełniają wszystkie najważniejsze wymogi konsumenckie. Wystarczy zwrócić uwagę choćby na fakt, że sztućce Eternum są chętnie kupowane przez właścicieli hoteli i restauracji, co jasno wskazuje na dużą wytrzymałość tych produktów.

Co powinno wchodzić w komplety sztućców i dlaczego warto wybrać Eternum?

Inwestując w zestaw sztućców Eternum, warto zadbać o to, aby w jego skład wchodziły widelczyki do deserów, łyżeczki do herbaty, duże widelce, łyżki oraz noże. Istnieje wiele wariantów, jeśli chodzi o komplety sztućców Eternum, więc nie ma wątpliwości co do tego, że każdy będzie w stanie odszukać wśród nich rozwiązanie, które będzie w pełni odpowiadało indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom danej osoby.

Warto także przemyśleć, czy kupno takiego elementu wyposażenia kuchni nie będzie doskonałym pomysłem na np. Bożonarodzeniowy prezent lub podarunek dla młodego małżeństwa. Zestaw sztućców to jednocześnie bardzo estetyczny i praktyczny upominek.

Polecane produkty Eternum na maleomi!

Przede wszystkim polecamy zakup produktów takich jak zestaw sztućców Eternum, o którym już wspominaliśmy wcześniej. Ciekawymi propozycjami są również łopatki do tortu, cholewki do wazy, noże przystawkowe oraz przeznaczone do ryb, łyżeczki do Tapas, łyżki do serwowania, zestawy do nakładania sałat oraz wiele innych praktycznych produktów.

Warto jeszcze raz podkreślić, że marka Eternum to wysokiej jakości asortyment, który doskonale sprawdzi się na świątecznie zastawionych stołach oraz w najlepszych restauracjach. Sztućce stołowe Eternum signture są projektowane przez wielu wybitnych i cenionych projektantów. Wśród nich należałoby wymienić między innymi osobistości takie jak Pierre Collard, Santiago Sevillano czy Louise Charlier.