Samochód MINI AQUA JET
Samochód MINI AQUA JET
147,00 zł

Samochody Exost dla dużych i małych

Auta zdalnie sterowane są marzeniem wszystkich chłopców, zarówno tych najmłodszych, jak i dorosłych. Nic nie zapewni takiej frajdy, jak możliwość wykonywania różnych akrobacji taką zabawką albo branie udziału w wyścigach. Produkt polecamy na prezent dla wszystkich. 

Imponująca wytrzymałość samochodów Exost

Proponowany przez nas samochód zdalnie sterowany Exost 360 Tornado jest zabawką jedyną w swoim rodzaju. Specjalnie wykonana konstrukcja zawieszenia w połączeniu z wielkimi kołami sprawią, że przez całe godziny będzie można ćwiczyć różne triki pojazdem, dochodząc do coraz większej wprawy. Samochód sterowany jest pilotem o bardzo dużym zasięgu, jednak Tornado 360 osiąga prędkość aż 20 km/h – czasem trzeba będzie pobiegać, by go dogonić. Nie musisz się martwić o przypadkowe uszkodzenia. Amortyzatory tego auta na pilota są na tyle mocne i wytrzymałe, że przetrwają zjazdy po schodach, slalomy na żwirowym podłożu, a nawet upadki z niewielkich wysokości. Podwójny napęd zapewnia możliwość poruszania się, mając na górze zarówno dach, jak i podwozie.

https://maleomi.pl/samochod-exost-360-tornado

Spełnione chłopięce marzenia dzięki Exost!

Samochody na pilota są wymarzonym prezentem dla każdego chłopca, ale z pewnością starsi Panowie też tęsknie by się za nimi oglądali. Bardzo realistycznym odwzorowaniem jest oferowany przez nas model Exost X Speed 3. Takiego auta wyścigowego będą Ci zazdrościć wszyscy. Faktura podłoża nie ma znaczenia. Świetnie poradzi sobie zarówno na domowej wykładzinie, jak i kamienistej drodze. To auto zdalnie sterowane na akumulator, którego pojemność wystarcza na aż 20 minut nieprzerwanej zabawy. Po tym czasie baterie należy naładować dołączoną ładowarką. Nawigacja jest intuicyjna. Sterowanie przypomina rzeczywiste kręcenie kierownicą. Bardzo ciekawym autkiem na pilota jest samochód Exost Rocket, którego koła mogą obracać się we wszystkich kierunkach, a także zmieniać kąt nachylenia. Może jeździć do tyłu lub bokiem, a nawet rolować. Miłośnikom zabawy w każdych warunkach z pewnością spodoba się model, który może poruszać się po dosłownie każdym podłożu – włącznie ze śniegiem i wodą. Zaskocz wszystkich organizacją wyścigów wodnych! Wybierz swój ulubiony samochód na pilota w jednym z wielu dostępnych kolorów i zacznij spędzać czas, wypróbowując jego bogate możliwości.

https://maleomi.pl/samochod-exost-aqua-cyclone

Zabawa dla każdego – małego i dużego

Samochody zdalnie sterowane mogą być idealnym prezentem dla wszystkich bez wyjątku – dla dzieci, nastolatków i dorosłych. Skorzystaj z naszej oferty już teraz, a zobaczysz, w jak prosty sposób możesz odciągnąć dziecko od komputera. Dostarczony przez Exost samochód to nie kolejna nudna zabawka, która stanie w kącie pokoju. To niezawodny sposób, by poprawić koordynację ruchową i skorzystać ze świeżego powietrza podczas zapewniających niesamowite emocje wyścigów samochodowych ze znajomymi. Wpraw wszystkich w zdumienie, wykonując wspaniałe akrobacje samochodem sterowanym Exost 360 Tornado. Buduj tory i przeszkody. Sprawdź, jakie możliwości mają oferowane przez nas auta, a z pewnością niejednokrotnie pozytywnie Cię zaskoczą.

https://maleomi.pl/samochod-exost-360-tornado-zolty