Chyba każdy z nas zna tę renomowaną firmę! Fisher-Price od wielu lat króluje na rynku zabawek dla dzieci, dostarczając naszym pociechom długich godzin beztroskiej radości.

Fisher Price — zarys historyczny marki

Wszystko zaczęło się w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Wtedy to trzech znajomych połączyło siły, chcąc zapewnić dzieciom ogrom rozrywki. Czasy były niezbyt przyjemne, ale już wtedy zdawano sobie sprawę, że zabawa jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na prawidłowy rozwój dziecka. Dlatego też grupka biznesmenów postanowiła wprowadzić na rynek zabawki, które będą wyróżniać się na tle szarych, mało interesujących przedmiotów, jakimi wówczas bawiły się dzieci. Nie trzeba chyba wspominać, że koncepcja ta zdecydowanie się powiodła, a zabawki Fisher Price są niezwykle popularne po dziś dzień. Ba — nieustannie wprowadzają na rynek coraz to nowe pomysły na urozmaicenie dziecięcych zabaw.

Czym szczególnie wyróżniają się produkty Fisher Price?

Założyciele firmy Fisher Price postawili sobie za cel honoru sprawienie frajdy dzieciom. Aby tego dokonać, wznosili się na wyżyny swojej kreatywności, projektując zabawki o interesujących właściwościach i wyglądzie. Stawiali nie tylko na praktyczne zastosowanie produktów, ale także na ich prezencję — wiedzieli, że im więcej ciekawych kolorów i wzorów będzie można dostrzec na zabawce, tym bardziej będzie ona atrakcyjna dla dziecka. Zabawki Fisher Price po dziś dzień wyróżniają się różnorodnością i znakomitym wyglądem asortymentu. Ich największą siłą i wizytówką jest jednak niebywała radość, jaka zawsze towarzyszy naszym pociechom podczas zabawy. Zabawki są kolorowe, oryginalnie zaprojektowane, a przy tym posiadają wszystkie możliwe atesty i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. To ostatnie jest ważne zwłaszcza w przypadku naszych najmłodszych, wciąż bardzo wrażliwych maluchów.

Zabawki Fisher Price na różne przedziały wiekowe

Firma Fisher Price produkuje zabawki dla dzieci w różnym wieku, począwszy od niemowlaków, a skończywszy na nastolatkach. Najbardziej polecane produkty dla najmłodszych pociech to chociażby jeździk czy nocnik Fisher Price. Jeśli mowa o dzieciach, które poruszają się nieco sprawniej, a być może zasługują nawet na miano małych wulkanów energii, to odpowiednie będą takie zabawki, jak pchacz Fisher Price, bujaczki Fisher Price czy skoczek dla dzieci. Bardzo ciekawym gadżetem, który spodoba się nie tylko najmłodszym, ale z pewnością sprawi nieco frajdy także rodzicom, jest niewątpliwie Szczeniaczek Uczniaczek. Do zestawu z nim można nabyć uczący smartfonik Szczeniaczka. Jeśli chcemy zminimalizować uszkodzenia parkietu, mata dla dzieci będzie praktycznym zakupem. Powszechnie cenione, zwłaszcza gdy chodzi nam o nieco starsze dzieci, są też klocki Mega Bricks. Na tym jednak lista przebojów od Fisher Price się bynajmniej nie kończy — warto zainteresować się także produktami takimi jak klasyczna kąpielowa kaczuszka, uczące sprawności sensoryczne zwierzątko, rozkoszne pianinko malucha czy innowacyjna latarenka odkrywcy

Dlaczego warto kupować zabawki i akcesoria od Fisher Price?

Dzięki długoletniej tradycji i wierności niej, które jednocześnie łączą się z nowoczesnością i stałym szukaniem świeżych rozwiązań, Fisher Price jest stale jednym z najbardziej cenionych producentów zabawek. Szacunek należy się jej przede wszystkim za to, że dla pracowników firmy nadal najważniejsza jest dobra zabawa dzieci i ich szczęście. Dzięki temu nieustannie od dziesiątek lat zajmują jedno z kluczowych miejsc nie tylko w branży, ale przede wszystkim w sercach pociech. Fisher Price uwielbiają nie tylko dzieci, ale także rodzice, którzy cenią jakość wykonania poszczególnych produktów i ich trwałość.