Fisher Price

Lista produktów producenta: Fisher Price

Dawno, dawno temu (w 1930 roku) Herm Fisher stwierdził, że świat potrzebuje lepszych zabawek. Takich zabawek, które „będą się odwoływać do wyobraźni, wprowadzać coś nowego, zaskakującego, i zabawnego”.

Dlatego połączył siły z Irvingiem Price’em i Helen Schelle (która niestety nie zmieściła się w logo; wybacz, Helen!). Ich pierwsza seria zabawek nazywała się „16 nadziei” (ang. 16 hopefuls) i obejmowała parę ślicznych kaczuszek.

Od tego czasu Fisher-Price pielęgnuje pierwotną wizję swoich założycieli. W miarę upływu lat wprowadzaliśmy produkty znane teraz jako akcesoria dla dzieci, czyli sprzęty, dla których warto zorganizować przyjęcie z okazji narodzin dziecka, oraz które zwiększają wygodę, bezpieczeństwo i komfort życia rodziców i niemowlaków.

Cały czas pamiętamy, co było na początku i co mogłoby wywołać uśmiech na twarzach Fishera, Price’a i Schelle. Naszym celem jest ciągłe wspieranie i ułatwianie życia młodych rodzin. Pragniemy między innymi: Pomagać rodzicom w uspokajaniu noworodków przed snem. Zachęcać niemowlęta do zrobienia kolejnego, przełomowego kroku. Obserwować, jak starsze maluchy odkrywają magię zabawy. Słuchać, jak przedszkolaki wymyślają nowe światy i odkrywają swoje otoczenie.

I, oczywiście, wciąż dawać radość kolejnym pokoleniom.