Flow Amsterdam to marka produktów stworzonych z myślą o najmłodszych dzieciach. Dobrze przemyślane, funkcjonalne i ładne zabawki oraz przedmioty codziennego użytku zapewniają bezpieczeństwo maluchom.

Skąd pochodzi i czym cechuje się Flow Amsterdam?

Flow Amsterdam to marka pochodząca z Holandii. Tworzone przez nią produkty przeznaczone są dla dzieci od dnia narodzin oraz dla ich rodziców. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa, przy równoczesnym zastosowaniu typowo dziecięcych form. Wśród najbardziej charakterystycznych produktów jest Flow Amsterdam czujnik dymu w formie kolorowego domku lub głowy zwierzątka. Choć wygląda jak typowa, dziecięca dekoracja może uratować życie całej rodziny.

Flow Amsterdam – uspokajające pluszaki

W naszym codziennym życiu spotykamy się z ogromną liczbą urządzeń elektronicznych. Także w życie maluszków wkraczają nowoczesne technologie. Wśród nich jest m.in. Flow Amsterdam sensor z czujnikiem. Jest to elektroniczne urządzenie, które można zamontować w pluszowych zabawkach. Kiedy dziecko zaczyna być niespokojne i płacze automatycznie włączają się dźwięki mające na celu uspokojenie malca. Wśród nich jest bicie serca matki, szum wodospadu oraz kołysanki. Dźwięki mogą różnić się w zależności od wybranej zabawki. Jednakże zawsze jest to zestaw, który ma dać maleństwu poczucie bezpieczeństwa a w razie konieczności ukoić płacz i ułatwić zasypianie. Choć pluszaki Flow Amsterdam produkowane są z myślą o noworodkach i niemowlętach, nierzadko towarzyszą w codziennym życiu również dzieciom znacznie starszym.

Jakie lampki są w ofercie Flow Amsterdam?

Flow Amsterdam to także producent oświetlenia do pokoju dziecięcego. Każda lampa Flow Amsterdam niezależnie od modelu wykonana jest w taki sposób, by zapewniała bezpieczeństwo małym użytkownikom. To jednak nie jedyna zaleta produktów oświetleniowych tej marki. Kolejną cechą wartą uwagi jest wygląd poszczególnych produktów. Doskonałym przykładem może być tutaj niejedna Flow Amsterdam lampka nocna, która swoim wyglądem przypomina zwierzątko. Wśród najpopularniejszych modeli są lampka wieloryb oraz wieloryb mini. Uzupełnieniem domowego oświetlenia może być także Flow Amsterdam lampka ścienna.

Dlaczego warto kupować produkty Flow Amsterdam?

Flow Amstedam to firma, o której śmiało można powiedzieć, że stawia na bezpieczeństwo. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów a wzornictwo zachwyca. Przykładem może być Flow Amsterdam lampka sowa, która wywołuje delikatny uśmiech zarówno na ustach dzieci jak i dorosłych. Bezpieczeństwo, ciekawy design i nowoczesne rozwiązania technologiczne to cechy, które zachęcają do wyboru produktów tej marki. Dzięki nim coraz szersze grono rodziców decyduje się na zakup przedmiotów sygnowanych logo tej holenderskiej firmy.

Produkty oświetleniowe, czujniki dymu oraz zaawansowane technologicznie pluszaki to sztandarowe produkty holenderskiej marki. Można je wszystkie kupić w Flow Amsterdam sklep. Osobom niezdecydowanym polecamy zapoznanie się z opiniami naszych klientów.