Smoczek Panic Button
Smoczek Panic Button
45,00 zł

Akcesoria kuchenne takie jak talerze, sztućce, czy deski, są niezbędne w każdym domu. Fred to firma produkująca drobne artykuły o nietypowym wyglądzie i pełnej funkcjonalności. Co można znaleźć w ofercie tej marki i dlaczego jej produkty są warte uwagi?

Fred – garść informacji o firmie

Fred to amerykańska marka, dla której tworzy wielu docenianych projektantów z całego świata. Firma ta wypuszcza na rynek różnorodne akcesoria i sprzęty przydatne w kuchni. Producent drobnych artykułów kuchennych zbiera pozytywne opinie w wielu krajach ze względu na funkcjonalność swoich produktów połączoną z ich niebanalnym wyglądem. Ich styl nie jest jednak tym, co może nasuwać się na myśl, gdy mowa o estetycznych dodatkach do kuchni. Sklep marki Fred to kopalnia skarbów dla osób mających poczucie humoru i dystans do otaczającego świata. To forma kreatywnej aranżacji wnętrz, która zakłada, że mieszkania nie muszą być minimalistyczne i puste, aby dobrze wyglądać. Kilka żartobliwych dodatków, jednocześnie w pełni funkcjonalnych, może ocieplić wnętrze każdej kuchni.

Fred to marka, która swoje produkty sprzedaje niemal na całym świecie. Nic więc dziwnego, że cechują się one wysoką jakością wykonania, trwałością i pełnym bezpieczeństwem używania w kontakcie z artykułami spożywczymi.

Jakie akcesoria są w ofercie marki Fred?

Nasz sklep oferuje szeroki wybór zaparzaczek do herbaty, czyli niewielkich silikonowych foremek, do których wsypuje się susz roślinny, a następnie zamacza we wrzącej wodzie. Dzięki ich zastosowaniu przy piciu ulubionego napoju nie trzeba uważać na pływające na dnie fusy ani ich wyławiać. Do wyboru jest bardzo wiele wzorów, w tym zaparzaczka słońmieczkot, albo czaszka i kości.

Popularnym produktem pochodzącym od marki Fred są silikonowe foremki do naleśników, jajek sadzonych, bądź ciastek. Nawet niewielka foremka może sprawić, że śniadanie będzie wyglądać zupełnie inaczej. Tego typu akcesoriami najczęściej zainteresowane są dzieci, jednak nie brakuje i dorosłych, którzy twierdzą, że naleśniki w kształcie jednorożca po prostu lepiej smakują.

Niedocenianym, a jednocześnie bardzo przydatnym dodatkiem kuchennym jest zatyczka do butelki wina. Ten drobny przedmiot wyprofilowany jest tak, aby szczelnie zamknąć otwartą butelkę, a każdy wielbiciel tego alkoholu wie dobrze, że nie jest to proste, gdy do dyspozycji ma się jedynie używany korek. Zatyczka marki Fred może być na przykład w kształcie małego banana, co dodatkowo dodaje jej atrakcyjności.

Akcesoria kuchenne Fred – co na prezent?

Akcesoria marki Fred takie jak humorystyczna zaparzaczka do herbaty lub zestaw talerzy do ozdabiania to świetny pomysł na prezent dla osoby, która ceni sobie dobry humor. Tego typu artykuły to wesoły podarunek na przykład z okazji przyjęcia w nowym mieszkaniu u przyjaciół. Trudno się jednak nie zgodzić, że sama drobna zaparzaczka mogłaby wydawać się dość ubogim prezentem. Na takie okazje Fred przygotował zestaw zaparzacza MR TEA i kubka.

Innym ciekawym, funkcjonalnym i lekko zabawnym prezentem z oferty marki Fred, jest deska do krojenia The Obsessive Chef. Na jej powierzchni zaznaczone zostały dokładne miary i proste linie wraz z kątomierzem, dzięki czemu precyzyjny szef kuchni będzie w stanie posiekać warzywa czy zioła dokładnie wedle ustalonych reguł.

Mówiąc o deskach, nie można zapomnieć o dużym modelu z siekierą do wędlin i serów. Ta deska marki Fred to świetna inwestycja do własnego mieszkania, dzięki której będzie można przyjąć gości w wyjątkowym stylu, ale i doskonały prezent dla kogoś, kto lubi pyszne mięsa i dojrzałe sery.

Inne akcesoria marki Fred, które warto sprawdzić

Większość artykułów marki Fred to niewielkich rozmiarów przedmioty, których funkcjonalność może zadziwiać. Tak jest również wtedy, gdy pod uwagę weźmie się pojemnik na przyprawy Le Crock Coq. W jego wnętrzu zamknąć można te dodatki do posiłków, które po przegotowaniu powinny zostać wyciągnięte z dania. Dzięki małemu pojemnikowi ich znalezienie i odłowienie nie będzie niczym trudnym – przecież wszystkie zamknięte są razem.

Firma Fred tworzy również takie artykuły, jak termosy. Piersiówka pochodząca od tej marki może mieć różne rozmiary, a tym samym różną pojemność. Jest to wysokiej jakości szczelny produkt za niewielką cenę, która jest poniekąd symbolem rozpoznawczym funkcjonalnych artykułów kuchennych tej marki.