Mam tę moc, mam tę moc...

Tą piosenkę słyszał już chyba każdy,a większość dzieciaków dawno zna ją na pamięć. Też rzuciły wam się w oczy tłumy małych dziewczynek z dumą noszące koszulki z tajemniczą, srebrnowłosą księżniczką z dalekiej północy? Zastanawialiście się, dlaczego wasza pociecha za wszelką cenę próbuje zdobyć perukę z warkoczem i błękitną, błyszczącą sukienkę? A może z listu do Mikołąja dowiedzieliście się,że córeczka marzy o reniferze, lub gadającym bałwanie?

Nawet jeżeli jeszcze nie dotarł do was fenomen Krainy Lodu, zapewne niebawem się to stanie. Wychodzimy na przeciw potrzebom Waszym i Waszych najbliższych, uważnie śledząc najgorętsze trendy. Specjalnie z myślą o Twojej satysfakcji wzbogacamy ofertę naszeg sklepu o najlepszej jakości, licencjonowane produkty z serii Frozen-Kraina Lodu.

Mróz,który roztapia serca

Frozen, w polskiej wersji językowej znany jako Kraina Lodu to powstała w 2013 roku jedna z najbardziej kasowych animacji Disneya. Scenariusz bazuje na klasycznej opowieści Hansa Christiana Andersena ''Królowa sniegu'', został jednak wzbogacony o nowe, zupełnie nie spodziewane wątki, barwne zwroty akcji i bohaterów, których nie sposób nie kochać.

Opowieść rozgrywa się w dalekim królestwie Arendelle, będącym domem dla dwóch sióstr: posiadającej magiczną, lodową moc Elsy oraz Anny. Ich życie płynie spokojnie i bez większych problemów gdy pewnego dnia (a nie jest to taki zwykły dzień) dzieje się coś strasznego. Gdy Anna ma lada chwila poślubić przystojnego Kristoffa, Elsa wpada w złosć i w akcie zazdrości sprowadza wieczną zimę na swoje królestwo. sama natomiast ucieka w góry.

Anna rusza w niebezpieczną podróż by odnaleźć siostrę. Towarzyszy jej Kristoff, uroczy renifer Sven oraz zabawny bałwan imieniem Olaf.

Za co niemal cały świat pokochał Frozen?

Co czyni tą historię i jej bohaterów tak wyjątkowymi? 

Przygotowaliśmy kilka faktów, które w idealny sposób tłumaczą fenomen Krainy Lodu.

Dobrany zespół

Nad filmem pracowało 600 ludzi przez 2,5 roku!

Niesamowite animacje i detale

Elsa ma na głowie 420 tysięcy animowanych włosów!Dla porównania, przeciętny człowiek posiada ich 100 tysięcy.

Stworzenie królewskiego zamku wymagało wspólnej pracy 50 grafików.

Animatorzy stworzyli własny generator płatków śniegu, który pozwolił na wykreowanie 2000 unikalnych ich kształtów.

Tradycja

Imiona bohaterów są ukłonem w stronę duńskiego pisarza, Hansa Christiana Andersena

Pierwsza koncepcja historii Krainy Lodu  pojawiła się w głowie Walta Disneya już w latach 40

 

Nagrody

Dzieło zdobyło 19 nagród filmowych oraz 16 nominacji. Do najbardziej prestiżowych należą dwa Oskary i jeden Złoty Glob.

Ścieżka dźwiękowa do filmu była najlepiej sprzedającą się płytą w 2014 roku. W tej konkurencji prześcignęła takie gwiazdy jak chociażby Shakira!

Daj się zaczarować!

Poczuj magię lodowej krainy, miłości i przyjaźni, dzięki naszej bogatej ofercie licencjonowanych produktów przygotowanych z myślą o Tobie. Wyczaruj uśmiech na twarzy dziecka za pomocą gadżetów,akcesoriów i zabawek z ulubionymi postaciami. Zatrać się w różnorodnej gamie wzorów i kolorów, wybierając dla swoich bliskich to, co najlepsze. Oferujemy produkty wykonane z materiałów najwyższej jakości, z niezwykłą precyzją i dbałością o detale. 

To jak, ulepimy dziś bałwana?