GiliGums to wysokiej jakości produkty, przeznaczone dla maluchów. Wśród nich znajdziesz gryzaki, grzechotki, łyżeczki oraz szczoteczki – wszystko co pomoże w trudnym okresie ząbkowania. Sprawdź, które z nich dostępne są na Maleomi.pl.

GiliGums – jaka jest wizja marki?

GiliGums to seria produktów tworzonych z największą dbałością o komfort dzieci. Gryzaki, grzechotki czy szczoteczki wykonane są z bezpiecznego dla zdrowia silikonu. Przyjazne kolory oraz faktury przyciągają uwagę najmłodszych, a wypustki poprzez masaż pomagają w okresie ząbkowania. GiliGums sklep oferuje także silikonowe łyżeczki, które z powodzeniem mogą towarzyszyć podczas pierwszych posiłków. Zabawny kształt żyrafy dodatkowo umili codzienny rytuał. Wszystkie GiliGums gryzaki to idealny prezent dla nowonarodzonego członka rodziny, ponieważ wszystkie produkty zapakowane są w ozdobne kartoniki.

Jakie akcesoria dla dzieci są w ofercie GiliGums?

GIliGums w swojej ofercie posiada akcesoria przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Są to przede wszystkim łyżeczki, gryzaki i grzechotki wykonane z silikonu. GiliGums grzechotka silikonowa słonik to jeden z bestsellerów tej marki. Przy potrząsaniu wydaje dźwięk, a przy okazji może służyć także jako gryzak. Dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – miętowy słonik GiliGums lub niebieski Gryzak Silikonowy Słonik GiliGums dla chłopczyka oraz różowy słonik GiliGums dla dziewczynki. Gryzaczek i grzechotka w jednym to także Jeleń GiliGums - wesoły zwierzak dostępny w słonecznym kolorze. Polecane gryzaczki to przede wszystkim Gryzak Silikonowy Kukurydza GiliGums Dumel a także Piłeczka Silikonowa Dino GiliGums. Szczególnie ten drugi produkt cieszy się dużym zainteresowaniem. Nic dziwnego – ta mięciutka piłeczka z motywem dinozaurów zachwyci każdego malucha.  GiliGums to także szczoteczki w poręcznych, ale jednocześnie zabawnych kształtach, które masują dziąsła oraz pomagają czyścić pierwsze ząbki. GiliGums łyżeczka w kształcie żyrafki, umili czas podczas pierwszych posiłków.

Gryzaki GiliGums – czym się wyróżniają?

GiliGums gryzak to produkt, który spełnia oczekiwania nie tylko rodziców, ale w głównej mierze maluchów, dla których są przeznaczone. Są one wykonane w taki sposób, aby bez najmniejszego problemu mogły je trzymać małe rączki. Gryzak silikonowy sowa to funkcjonalna zabawka dla ząbkującego niemowlaka! Zróżnicowana faktura na powierzchni tego sympatycznego zwierzątka masuje obolałe dziąsła, przynosząc ulgę maluchowi. Jednak to, co wyróżnia gryzaki GiliGums na tle innych jest fakt, że są wykonane z w pełni bezpiecznego dla zdrowia silikonu. Jeśli więc chodzi o GiliGums opinie z jakimi się spotkamy, z pewnością przekonają do zakupu tych właśnie produktów.

Czym szczyci się marka GiliGums?

Marka Giligums to przede wszystkim funkcjonalność i prostota, przy zachowaniu najwyższych standardów obowiązujących przy produkcji akcesoriów dla dzieci. Ze względu na bezpieczny materiał, z którego są wykonane,  produkty GiliGums idealnie nadają się jako prezent dla przyszłych rodziców, a także na powitanie nowego członka rodziny.