Pistolet zraszacz do wody metalowy 10 -funkcyjny
Pistolet zraszacz do wody metalowy 10 -funkcyjny
43,49 zł
Pistolet ogrodowy z prostym strumieniem
Pistolet ogrodowy z prostym strumieniem
30,90 zł
Klipsy ogrodowe, małe, 10 szt.
Klipsy ogrodowe, małe, 10 szt.
4,17 zł

Greenmill – garść podstawowych informacji

Greenmill to marka narzędzi i akcesoriów ogrodniczych, która należy do firmy Floraland. Firma od wielu lat oferuje urządzenia dla ogrodników, i to zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Właśnie dlatego z rozwiązań przygotowanych przez Greenmill korzystają także osoby, które chcą zadbać o własny, przydomowy ogródek lub też duży taras, albo balkon w bloku. Greenmill sklep to miejsce, w którym można dokonać zakupu wielu ciekawych produktów, które świetnie sprawdzają się w ogrodzie. Akcesoria ogrodnicze marki Greenmill wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością, atrakcyjnymi cenami, dopasowaniem do potrzeb klientów i zrozumieniem ich różnorodnych preferencji. Właśnie dlatego w ofercie marki znalazły się nawet specjalne nożyce i sekatory dla kobiet, które sprawią, że praca w ogrodzie będzie dużo łatwiejsza i przyjemniejsza. 

Jak zadbać o ogród z marką Greenmill?

Asortyment marki Greenmill obejmuje sekatory, nożyce do trawy i żywopłotu, a także etykiety do roślin oraz odstraszacze zwierząt i owadów (Greenmill pułapka na komary). Każdy może teraz zadbać o ogród z marką Greenmill i sprawić, że to miejsce będzie prezentowało się pięknie i schludnie przez długi. czas. Można zdecydować się więc na zakup różnych urządzeń i akcesoriów, które pomogą w dbaniu o ogród. Na uwagę zasługują zarówno urządzenia takie jak sekator, siekiera, nożyce, jak i małe akcesoria, na przykład łopatka do przesadzania roślin, nożyce do gałęzi oraz pistolet zraszacz. Wszystkie te produkty pomogą w stworzeniu pięknego ogrodu, a także umożliwią spędzenie czasu na świeżym powietrzu. 

Domowe akcesoria ogrodowe Greenmill, które musi mieć każdy właściciel domu: sekator, siekiera, nożyce

Sekator Greenmill to jedno z najważniejszych akcesoriów ogrodowych, które przydaje się zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Warto zwrócić uwagę na sekator ze stalowym ostrzem, wykonanym z wysokogatunkowej stali hartowanej, posiadający specjalny profil, zabezpieczający dłoń w czasie cięcia. Dla osób, które profesjonalnie chcą zadbać o swój ogród, świetnym rozwiązaniem jest sekator gąsienicowy z teleskopowym trzonkiem, także wykonany z hartowanej stali, a teleskopowa rączka umożliwia dotknięcie nawet najtrudniej dostępnych miejsc. Siekiera Greenmill to kolejny rodzaj akcesorium ogrodniczego, który przyda się przy domu. Z kolei nożyce Greenmill można wykorzystać nawet na tarasie lub balkonie do podcinania różnych roślin i kwiatów. 

Jak odpowiednio nawodnić ogród z Greenmill? – zraszczacze, opryskiwacze

Greenmill aquasystem to innowacyjne rozwiązanie do podlewania roślin i kwiatów w swoim ogrodzie. Warto zwrócić uwagę na automatyczną konewkę do podlewania, która najlepiej sprawdza się w trakcie wyjazdów, gdy dom pozostaje opuszczony na kilkanaście dni lub tygodni (nawadnianie Greenmill). Zraszacz Greenmill to kolejny ważny sprzęt, który pozwoli na odpowiednie nawodnienie ogrodu. Dla osób, którym zależy na wprowadzeniu nieco dziecięcej radości do swojego ogrodu, polecany jest zraszacz tańczący kwiatekktóry dba o odpowiednie nawilżenie, a dodatkowo prezentuje się niezwykle efektownie.