Duże kolorowe guziki do nawlekania, 3+, Grimm's -31%
Duże kolorowe guziki do nawlekania, 3+, Grimm's
129,00 zł 90,30 zł
Grzechotka tęczowy statek 0+ Grimm's
Grzechotka tęczowy statek 0+ Grimm's
89,00 zł
Jaskinia z łukami 1+ Grimm's
Jaskinia z łukami 1+ Grimm's
215,00 zł
Schody, mały zestaw 1+ Grimm's
Schody, mały zestaw 1+ Grimm's
255,00 zł
Grzechotka gwiazdka 0+ Grimm's
Grzechotka gwiazdka 0+ Grimm's
80,00 zł
240 drewnianych dysków do nawlekania, 3+, Grimm's
240 drewnianych dysków do nawlekania, 3+, Grimm's
205,00 zł
480 kolorowych koralików, 12 mm, 3+, Grimm's
480 kolorowych koralików, 12 mm, 3+, Grimm's
239,00 zł
96 kolorowych korali, 30 mm, 3+, Grimm's
96 kolorowych korali, 30 mm, 3+, Grimm's
265,00 zł
12 drewnianych tęczowych kulek
12 drewnianych tęczowych kulek
91,00 zł
Tęczowa Tablica do sortowania, Grimm's
Tęczowa Tablica do sortowania, Grimm's
102,00 zł
Tęczowy las, 1+, Grimm's
Tęczowy las, 1+, Grimm's
199,00 zł

Nie ma ciekawszego producenta na rynku klocków dla dzieci – już teraz zapoznaj się z wysokiej jakości produktami marki Grimms!

Jaka jest dewiza i historia marki Grimm’s?

Zabawki Grimms wytwarzane są od wielu lat w Niemczech. Każdy z tych produktów powstał z jednego kawałka drewna z europejskich lasów i każdy prezentuje się znakomicie. Największą zaletą jest jednak nie tylko wygląd, ale przede wszystkim mnogość zastosowań. Podstawowym założeniem marki jest rozwijanie wyobraźni dziecka i jego kreatywności, co w znaczny sposób wpływa na jego ogólny rozwój. Twórcy postawili sobie za zadanie wyprodukowanie zabawek, które poprzez swoją pozorną prostotę będą bardzo uniwersalne - i tak też jest, ponieważ z klocków Grimm’s nasze dziecko może zbudować w zasadzie wszystko! 

Co wyróżnia markę Grimm’s na tle konkurencji?

Przede wszystkim mogą się one pochwalić niebanalną, aczkolwiek pozornie prostą konstrukcją. Każdy zestaw składa się z kilku drewnianych elementów, które można dowolnie ze sobą łączyć i bawić się nimi na różne sposoby. Stanowi to wspaniały sposób na spędzanie wolnego czasu przez nasze pociechy. Co więcej, i my możemy poczuć nutkę nostalgii, gdyż gadżety z drewna marki Grimms jawnie inspirują się możliwościami, jakie oferowały zabawki z lat 70, ale znacznie lepiej wykorzystując potencjał tego materiału. Każdy kawałek jest pomalowany barwnikiem roślinnym, w związku z czym nie musimy się martwić o zdrowie naszych dzieci ani rozważać, czy jest uczulone na składniki sztucznych farb. Różnobarwność poszczególnych elementów wpływa zresztą nie tylko na prezencję zestawu, ale także jeszcze bardziej wzbudza kreatywność najmłodszych. 

Czy opłaca się kupować drewniane zabawki dziecku?

W obecnych czasach rynek zabawek jest przepełniony różnego rodzaju produktami, które nie zawsze są dobrej jakości i nie zawsze pozytywnie wpływają na rozwój dziecka. W gąszczu tego typu produktów warto zwrócić uwagę na klasyczne drewniane zabawki marki Grimms, które można kupić na przekór obecnym trendom. Oryginalność i niebanalny design sprawiają, że każde dziecko będzie niezwykle dumne z zestawu kolorowych klocków, z których może zrobić praktycznie wszystko. Chyba każdy przyzna, że warto postawić na wyobraźnię i kreatywność, aby nasze dzieci wyrosły na wartościowe, ciekawe świata osoby. Drewniane zabawki są inwestycją na długie lata, bowiem cechuje je znakomita wytrzymałość – tam w zasadzie nie ma co się zepsuć, a barwnik jest odporny na różnego rodzaju zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. 

Polecane drewniane zabawki Grimm’s

Warto przedstawić kilka flagowych produktów tej firmy. Przede wszystkim godna uwagi jest 12-elementowa tęcza Grimms, która jest chyba najbardziej uniwersalną zabawką w tym zestawieniu. Wcale jednak nie gorsze są także kolorowe kostki i tęczowe perełki Grimms. Godne uwagi są także zestawy prezentujące konkretne budowle, takie jak mobilny domek Grimms. Co bardziej wymagający młodzi użytkownicy z pewnością będą zachwyceni propozycją, jaką jest drewniany kulodrom. Jak zatem widać, wybór jest tak obszerny, że aż trudno zdecydować się na konkretną zabawkę - niezależnie jednak, co wybierzemy, możemy mieć pewność, że dostarczymy naszym dzieciom wiele godzin intensywnej i rozwijającej zabawy.