Grzechotka z drewna kauczukowego, niebieska, Hevea
Grzechotka z drewna kauczukowego, niebieska, Hevea
89,00 zł
Grzechotka z drewna kauczukowego, Różowa, Hevea
Grzechotka z drewna kauczukowego, Różowa, Hevea
89,00 zł
Kauczukowa podkładka dla dzieci, Hevea
Kauczukowa podkładka dla dzieci, Hevea
119,00 zł
Drewniana Kaczuszka do ciągania i układania, Hevea
Drewniana Kaczuszka do ciągania i układania, Hevea
189,00 zł
Drewniana układanka, niebieska, Hevea
Drewniana układanka, niebieska, Hevea
129,00 zł
Drewniana układanka, różowa, Hevea
Drewniana układanka, różowa, Hevea
129,00 zł
Kauczukowa ażurowa piłka, Hevea
Kauczukowa ażurowa piłka, Hevea
79,00 zł
Zawieszka do smoczka Hevea
Zawieszka do smoczka Hevea
69,00 zł
Szklana butelka z kauczukową osłonką w kształcie gwiazdek, Hevea
Szklana butelka z kauczukową osłonką w kształcie gwiazdek, Hevea
139,00 zł
Zestaw kaczkuszka gryzak Kawan i grzechotka, Hevea
Zestaw kaczkuszka gryzak Kawan i grzechotka, Hevea
159,00 zł

Duńska marka przyjazna środowisku, dla której najważniejsze jest dobro dzieci. „Better for baby, better for the planet!”.

Hevea – garść informacji o celu marki

Misją marki Hevea jest dbałość o środowisko naturalne. Cel, jaki postawili sobie jej twórcy jest jasny. To, co najlepsze dla dzieci, jest również najlepsze dla naszej planety. Dlatego wszystkie produkty w katalogu Hevea są bezpieczne, proste, funkcjonalne i jednocześnie innowacyjne. Nie ma w nich miejsca dla syntetycznych i toksycznych elementów. Produkty Hevea powstają z naturalnego kauczuku, pozyskiwanego ze zrównoważonych upraw. Smoczki, gryzaki i zabawki Hevea są więc całkowicie wolne od wolny od BPA, ftalanów i PCV.

Jakie artykuły dla dzieci posiada w swojej ofercie Hevea?

W ofercie marki znajdują się gryzaki, smoczki i zabawki do kąpieli. Ale także grzechotki, zawieszki do smoczków i szklane butelki z kauczukową osłoną. W Hevea sklep znajdziesz też płetwy do pływania i podkładkę na stół. Hevea smoczki są wyprodukowane w 100% z naturalnego lateksu kauczukowego. Odlane w całości z uchwytem. Brak szczelin, łączeń i zakamarków sprawia, że są bardziej higieniczny i łatwe do czyszczenia. Hevea smoczek ortodontyczny kauczukowy polecany jest dla dzieci już od pierwszego dnia życia. Marka produkuje również kauczukowe zabawki do kąpieli, farbowane barwnikami organicznymi. Są więc w całkowicie bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. Do wyboru np. jedna zabawka Hevea – żabka Fred lub w zestawie z żółtą kaczuszką i brązową rybką.

Drewniane zabawki i akcesoria Hevea

Naturalne surowce to znak rozpoznawczy Hevea. Kauczuk to tylko jeden z elementów wykorzystywanych przez markę. Drugim jest drewno. Dużą popularnością dzieci cieszy się Hevea kaczuszka w formie układanki. Wyprodukowana z drewna pochodzącego z drzewa kauczukowego. Malowana farbami bez sztucznych barwników. Układanka kaczuszka wspomaga umiejętności motoryczne i kształtuje koordynację ręka-oko. Pośród drewnianych zabawek marki Hevea znajdziesz również grzechotki. Proste i bezpieczne. Hevea grzechotka została wykonana z kauczukowego drewna i pokryta odpornym na bakterie lakierem wodnym.

Polecane produkty Hevea

Flagowym produktem Hevea jest też gryzak z naturalnego kauczuku. Miękki, lekki, a jednocześnie idealny, gdy dziecko ząbkuje. Dla lepszego efektu można go schłodzić w lodówce. Łatwy do chwycenia gryzak możesz kupić osobno lub w zestawie z grzechotką. Jeśli interesuje Cię druga opcja, wybierz zestaw gryzak i grzechotkę w kształcie kaczuszki. Oba te produkty są bezpieczne i nietoksyczne. Gryzak kaczuszka malowana jest farbkami na bazie soi. Jej dziób i łapy delikatnie masują rozpulchnione dziąsła.

Dla nieco starszych dzieci, które potrafią już same utrzymać butelkę w ręku, polecamy szklaną butelkę z kauczukową osłonką. Ma ona pojemność 120 ml i została wykonana z borokrzemowego szkła. Odporna jest na nagłe zmiany temperatury i nie pochłania zapachów. A kauczukowa osłonka w kształcie ażurowej piłki ochroni ją przed niespodziewanym upadkiem.

Wśród polecanych produktów Hevea nie może zabraknąć zestawu kąpielowego – wieloryba i żółwia, które mogą pełnić również rolę gryzaków podczas ząbkowania. Obie zabawki są miękkie, plastyczne i łatwe do uchwycenia. A przede wszystkim dają dzieciom mnóstwo frajdy! A jako zupełnie uniwersalny produkt polecamy istny hit Hevea – podkładka kauczukowa z 4 niewielkimi przyssawkami od spodu została wykonana z myślą o karmieniu dziecka. Ale możesz jej używać na tysiące sposobów. Jako podkładka na zabawki do kąpieli, a nawet do lepienia plasteliny. Ochrania blat, a po skończonej zabawie łatwo ją wyczyścisz.