Duńska marka przyjazna środowisku, dla której najważniejsze jest dobro dzieci. „Better for baby, better for the planet!”.

Hevea – garść informacji o celu marki

Misją marki Hevea jest dbałość o środowisko naturalne. Cel, jaki postawili sobie jej twórcy jest jasny. To, co najlepsze dla dzieci, jest również najlepsze dla naszej planety. Dlatego wszystkie produkty w katalogu Hevea są bezpieczne, proste, funkcjonalne i jednocześnie innowacyjne. Nie ma w nich miejsca dla syntetycznych i toksycznych elementów. Produkty Hevea powstają z naturalnego kauczuku, pozyskiwanego ze zrównoważonych upraw. Smoczki, gryzaki i zabawki Hevea są więc całkowicie wolne od wolny od BPA, ftalanów i PCV.

Jakie artykuły dla dzieci posiada w swojej ofercie Hevea?

W ofercie marki znajdują się gryzaki, smoczki i zabawki do kąpieli. Ale także grzechotki, zawieszki do smoczków i szklane butelki z kauczukową osłoną. W Hevea sklep znajdziesz też płetwy do pływania i podkładkę na stół. Hevea smoczki są wyprodukowane w 100% z naturalnego lateksu kauczukowego. Odlane w całości z uchwytem. Brak szczelin, łączeń i zakamarków sprawia, że są bardziej higieniczny i łatwe do czyszczenia. Hevea smoczek ortodontyczny kauczukowy polecany jest dla dzieci już od pierwszego dnia życia. Marka produkuje również kauczukowe zabawki do kąpieli, farbowane barwnikami organicznymi. Są więc w całkowicie bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. Do wyboru np. jedna zabawka Hevea – żabka Fred lub w zestawie z żółtą kaczuszką i brązową rybką.

Drewniane zabawki i akcesoria Hevea

Naturalne surowce to znak rozpoznawczy Hevea. Kauczuk to tylko jeden z elementów wykorzystywanych przez markę. Drugim jest drewno. Dużą popularnością dzieci cieszy się Hevea kaczuszka w formie układanki. Wyprodukowana z drewna pochodzącego z drzewa kauczukowego. Malowana farbami bez sztucznych barwników. Układanka kaczuszka wspomaga umiejętności motoryczne i kształtuje koordynację ręka-oko. Pośród drewnianych zabawek marki Hevea znajdziesz również grzechotki. Proste i bezpieczne. Hevea grzechotka została wykonana z kauczukowego drewna i pokryta odpornym na bakterie lakierem wodnym.

Polecane produkty Hevea

Flagowym produktem Hevea jest też gryzak z naturalnego kauczuku. Miękki, lekki, a jednocześnie idealny, gdy dziecko ząbkuje. Dla lepszego efektu można go schłodzić w lodówce. Łatwy do chwycenia gryzak możesz kupić osobno lub w zestawie z grzechotką. Jeśli interesuje Cię druga opcja, wybierz zestaw gryzak i grzechotkę w kształcie kaczuszki. Oba te produkty są bezpieczne i nietoksyczne. Gryzak kaczuszka malowana jest farbkami na bazie soi. Jej dziób i łapy delikatnie masują rozpulchnione dziąsła.

Dla nieco starszych dzieci, które potrafią już same utrzymać butelkę w ręku, polecamy szklaną butelkę z kauczukową osłonką. Ma ona pojemność 120 ml i została wykonana z borokrzemowego szkła. Odporna jest na nagłe zmiany temperatury i nie pochłania zapachów. A kauczukowa osłonka w kształcie ażurowej piłki ochroni ją przed niespodziewanym upadkiem.

Wśród polecanych produktów Hevea nie może zabraknąć zestawu kąpielowego – wieloryba i żółwia, które mogą pełnić również rolę gryzaków podczas ząbkowania. Obie zabawki są miękkie, plastyczne i łatwe do uchwycenia. A przede wszystkim dają dzieciom mnóstwo frajdy! A jako zupełnie uniwersalny produkt polecamy istny hit Hevea – podkładka kauczukowa z 4 niewielkimi przyssawkami od spodu została wykonana z myślą o karmieniu dziecka. Ale możesz jej używać na tysiące sposobów. Jako podkładka na zabawki do kąpieli, a nawet do lepienia plasteliny. Ochrania blat, a po skończonej zabawie łatwo ją wyczyścisz.