Jeune Premier

Lista produktów producenta: Jeune Premier

WIĘCEJ NIŻ TORNISTRY

Wszyscy wokół mówią ci, że tornistry są staroświeckie, nudne i toporne? 

Chyba nie widzieli tornistrów belgijskiej marki Jeune Premier!

Doskonała jakość, świetne materiały i nieszablonowy odważny design zrywający z masowym wzornictwem, to cechy, które wyróżniają tę markę.

Są w tym prawdziwymi mistrzami. 

Wszystko co tworzą jest jedyne w swoim rodzaju, nawet tak popularny wszem i wobec wzór jak jednorożce potrafili wykonać z efektem WOW!

Odważnie wypowiadając rebelię masowej kulturze, marka Jeune Premier miała na uwadze przede wszystkim interes...dzieci. 

 Naszych dzieci, z głowami pełnymi marzeń i szalonych pomysłów, które trzeba zachęcać do kreatywności, aktywności, trzeba wspierać ich wyobraźnię i naturalną chęć tworzenia i odkrywania.

Skoro zaś, tak wiele czasu spędzają w szkołach, dajmy im takie akcesoria, które nie dość, że funkcjonalne i praktyczne będą także odlotowe, magiczne, błyszczące czy tęczowe.

Niech inspirują do bycia sobą, do indywidualizmu, do radości z każdej sekundy, do bycia tu i teraz.

 Bo to właśnie  tu i teraz zaczyna się ich przyszłość. 

Jeżeli tornister to za mało, możesz dobrać do kompletu piórnik, worek lub plecak z takim samym- lub innym- wzorem. Jest ich naprawdę sporo, bo indywidualizm to jedna z cech, na którą Jeune Premier szczególnie kładzie nacisk. 

Stąd tak różnorodne i rozbudowane kolekcje, aby każdy uczeń i uczennica mogli odnaleźć swój własny pomysł na szkołę! 

Co więcej, Jeune Premier to propozycja nie tylko dla małych uczniów, ale i dla dorosłych, dla wszystkich, którzy lubią niebanalne dodatki i chcą wyróżnić się z tłumu, pozostając i w pełni będąc sobą.