Książeczki edukacyjne odgrywają bardzo ważną rolę w życiu dziecka. Sprawdź, które produkty Jollybaby dostępne są na Maleomi.pl.

Jollybaby – informacje o marce

Jollybaby to marka stworzona z myślą o najmłodszych. Jej asortyment obejmuje materiałowe książeczki edukacyjne, które ze względu na swój niebanalny wygląd, uwielbiane są przez wszystkie dzieci. Książeczki zachwycają formą oraz zawartością i są przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. W zależności od wybranego przez nas modelu, uczą cyferek oraz literek, a także przedstawiają świat zwierząt. Produkty przeznaczone dla najmłodszych dzieci, dodatkowo wspierają rozwój oraz umiejętności poznawcze. Kolorowe strony i faktury przyciągają wzrok oraz uczą przez zabawę.

Zabawki edukacyjne Jollybaby

Dla każdego rodzica rozwój jego pociechy jest bardzo ważny. Dlatego warto go wspierać poprzez różnego rodzaju bodźce. Zabawki jollybaby oddziałują na wszystkie zmysły dziecka, zwłaszcza słuch, wzrok i dotyk. Co najważniejsze, jollybaby książeczka idealnie nada się nawet dla najmłodszych dzieci. Oprócz klasycznych książeczek, znajdziemy także wersje kontrastowe, z szeleszczącą okładką lub różnego rodzaju fakturami. Tego typu rozwiązania pozwalają stymulować zmysł dotyku naszego maluszka. Dla dzieci powyżej 3 roku życia, dostępne są zbiory zadań i łamigłówek, które zamknięte są w kolorowej książeczce. Zadania do wykonania to m.in. wskazanie godziny, rozpoznawanie pogody, łączenie obrazków w pary oraz uzupełnianie wyrazów.

Dlaczego warto kupić zabawki dziecięce jollybaby?

Kolor, dźwięk, kształt – to wszystko wpływa pozytywne na rozwój naszego malucha. Dlatego właśnie zabawki edukacyjne cieszą się największą popularnością wśród rodziców. Szczególnie miękkie książeczki budzą zainteresowanie u najmłodszych dzieci, dodatkowo będąc dla nich całkowicie bezpieczne. Tematyka w nich przedstawiana jest na tyle różnorodna, że idealnie nadają się dla dzieci w każdym wieku. Niektóre książeczki jollybaby dodatkowo wyposażone są w piszczałki lub gryzak, dzięki czemu wywołują jeszcze większy uśmiech na twarzy naszej pociechy. Wersja z sensorycznymi ogonkami stymuluje zmysł wzroku i dotyku już od najmłodszych lat. Kolorowe książeczki pomagają rozwijać wyobraźnię, dzięki idealnemu doborowi kolorów i ilustracji.

Bestsellery jollybaby na maleomi.pl

Poznaj dostępne produkty marki, które znajdziesz na Maleomi.pl. Najchętniej wybieranym produktem jest mata edukacyjna jollybaby Wiejskie Zwierzaki. Dzięki niej, Twoje dziecko pozna nazwy zwierzątek oraz czynności, które towarzyszą im na co dzień. Zestaw zawiera książeczkę z ogonkami zwierząt, kolorową matę oraz 8 miękkich zwierzątek, które dodatkowo szeleszczą i wydają dźwięki. Dla nowonarodzonych dzieci idealnie nada się książeczka kontrastowa Zwierzaki Sensory. Tak samo jak ta z poprzedniego zestawu, zawiera ogonki, które różnią się między sobą fakturą. Jollybaby sklep w swojej ofercie dla niemowląt posiada także książeczkę Świat Dinozaurów oraz mięciutką, szeleszczącą książeczkę w kształcie małpki. Produktem który cieszy się sporą popularnością jest także książeczka Dzień Szczeniaczka, która przedstawia ciekawą historyjkę na temat pieska i jego przygód. Książeczka Gdzie Jest Dziewczynka? pomaga w poznawaniu części ciała, a przy okazji posiada piszczałkę, gryzaczek z wypustkami oraz szeleszczące łatki.