JOSEPH JOSEPH

Lista produktów producenta: JOSEPH JOSEPH

Wprowadź wygodę do swojej kuchni dzięki Joseph Joseph

Marka Joseph Joseph od wielu lat dostarcza produkty kuchenne najwyższej jakości, dzięki którym gotowanie staje się przyjemne i wygodne. W naszej ofercie znajdziesz wiele akcesoriów Joseph Joseph, które cechują się innowacyjnością w stosowanych rozwiązaniach i wytrzymałością. Sprawdź już teraz, jak kuchenne gadżety mogą ułatwić Twoje życie.

Joseph Joseph do pieczywa i nie tylko

Produkowane przez Joseph Joseph deski do krojenia wykonane są z tworzywa sztucznego najwyższej jakości. Są odporne na większość uszkodzeń mechanicznych, a utrzymywanie ich w czystości jest bardzo proste. Zachowasz dzięki nim także czystość w całej kuchni. Koniec z wszechobecnymi okruszkami po pieczywie. Deski Joseph posiadają podniesione krawędzie, dzięki którym żadne resztki jedzenia nie spadną już na blat kuchenny. Doskonale sprawdzają się do zbierania soków z warzyw czy mięsa, których można w prosty sposób się pozbyć. Antypoślizgowa powierzchnia desek do krojenia Joseph zapobiegnie przesuwaniu się żywności w trakcie obróbki. Nie musisz decydować się na pojedynczy produkt. Oferujemy także całe zestawy desek do krojenia Joseph. Jeśli poszukujesz pojemnika na pieczywo, to zdecyduj się na dostarczony przez Joseph Joseph chlebak ze stali nierdzewnej, którego zamknięcie z drewna bukowego także doskonale sprawdzi się jako deska.

Dla ceniących zdrowe odżywianie

Wypijanie odpowiedniej ilości wody jest podstawą w zdrowym odżywianiu się. Jeśli więc nie lubisz smaku czystej wody albo masz zbyt dużo obowiązków na głowie, by kontrolować jej ilość, to oferowana przez Joseph Joseph butelka dot jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Produkt zlicza ilość wypitych dziennie płynów i pilnuje, żeby były to nieco ponad dwa litry. Licznik przy zakrętce sprawi, że już nigdy nie zapomnisz, którą z rzędu butelkę wypijasz. Zdrowe odżywianie się to także spożywanie witamin. Ale to nie koniec przydatnych akcesoriów Joseph Joseph Jeśli lubisz warzywa, ale ich przygotowywanie śni Ci się po nocach jako koszmar, możemy zaoferować Ci obieraczkę Joseph Joseph i także marki Joseph Joseph - tarkę. Stalowe ostrza poradzą sobie z każdym warzywem, ergonomiczne i wygodne uchwyty ochronią Twoje dłonie przed skaleczeniem. Po skończonej pracy warto skorzystać z produktu Nest 9 Plus, czyli zestawu misek i miarek o różnych wielkościach, dzięki którym nie tylko odmierzanie odpowiedniej ilości składników, ale także ich przechowywanie będzie bardzo proste. Elementów jest aż dziewięć, możesz mieć pewność, że nigdy już nie zabraknie Ci misek. Wszystkie pojemniki Joseph można poskładać w jeden, dzięki czemu skończą się Twoje problemy z wystarczającą ilością miejsca na ich przechowywanie.

Kosze Joseph Joseph idealny dla dbających o środowisko

W naszej ofercie znajdziesz wiele akcesoriów Joseph Joseph, które cechują się innowacyjnością w stosowanych rozwiązaniach i wytrzymałością. Z pewnością cenisz nasze środowisko i chcesz wspomóc w jego ochronie poprzez sortowanie śmieci. Jest tylko jeden problem – jest to czynność bardzo uciążliwa, która wymaga wiele wolnego miejsca na trzymanie różnych pojemników. Proponujemy rozwiązanie idealne – kosz Totem Inteligent Waste, który zajmuje stosunkowo mało miejsca, a pozwala na sortowanie odpadów. Produkt zawiera nawet kompostownik domowy, w którym umieścisz odpady organiczne. Filtry węglowe zapobiegną przedostawaniu się niemiłych zapachów do otoczenia. Kosze Joseph Joseph Totem sprawią, że sortowanie śmieci będzie proste i zajmie dokładnie tyle samo miejsca co jeden pojemnik.