Co znajduje się w ofercie marki Judge?

Marka Judge to firma, której historia rozpoczęła się 1896 roku, gdy rozpoczęto sprzedaż garnków emaliowanych. Produkty te reklamowane były z charakterystycznym wizerunkiem sędziego i już w pierwszej połowie XX wieku cieszyły się popularnością. Obecnie w ofercie marki Judge znajdują się wysokiej jakości produkty do kuchni i jadalni, a więc różne akcesoria, przydatne w życiu codziennym. Wszystkie te elementy produkowane są w Bristolu w Wielkiej Brytanii i sprzedawane na całym świecie za pośrednictwem firmy Horwood Homewares. W portfolio marki Judge znajdują się różnorodne produkty, które mogą posłużyć w kuchni i jadalni, a także być pomocne w życiu codziennym. Akcesoria tej marki to doskonały wybór dla miłośników kulinarnych doznań, a także dla wszystkich osób, które lubią rozwiązania praktyczne i funkcjonalne. 

Jakie akcesoria kuchenne Judge są warte polecenia?

Judge akcesoria to szeroka kategoria, w skład której wchodzą patelnie, filiżanki, zestawy sztućców, formy do pieczenia, solniczki, cukiernice, a także brytfanny, zaparzacze do kawy i herbaty oraz czajniki, wagi i pojemniki kuchenne. Marka Judge oferuje szeroką gamę akcesoriów kuchennych, dzięki czemu można wygodnie wyposażyć swój dom w najważniejsze produkty. Warto zwrócić uwagę na spieniacz do mleka z mocnym silniczkiem, który potrzebuje jedynie kilku chwil na to, aby ubić śmietankę lub spienić pyszne mleko do kawy. W ten sposób można przygotować samodzielnie smaczne cappuccino lub latte. Judge patelnia to kolejny produkt, który warto kupić. W ofercie znajdują się między innymi żeliwne patelnie Judge z drewnianą podstawą, które idealnie sprawdzą się w trakcie codziennego gotowania. Tego typu patelnia nadaje się także do kuchenek indukcyjnych, dlatego wykorzystać może ją każdy użytkownik. Judge garnki to szeroka kategoria, w skład której wchodzą różnorodne produkty, potrzebne do przygotowywania posiłków. 
Czym wyróżniają się szklanki o podwójnych ściankach Judge

Szklanki Judge to bardzo innowacyjne produkty, które są zdecydowanie wyjątkowe. Ich cechą charakterystyczną są podwójne ścianki, które świetnie sprawdzają się zarówno przy ciepłych, jak i zimnych napojach. W przypadku gorącej kawy, szkło pozostaje zimne na zewnątrz, mimo że napój wciąż jest ciepły. Dzięki temu można taką szklankę wziąć do ręki. Z kolei w przypadku zmrożonych napojów nie następuje kondensacja na ściankach szklanek. Tego typu produkty składają się z termicznie izolowanej konstrukcji, która wykorzystuje „kieszonkę powietrzną", a dodatkowo umożliwia wspaniałe, wizualne wrażenie „napoju zawieszonego w powietrzu". Niesamowicie smacznym i pięknie prezentującym się napojem można teraz cieszyć się w zaciszu swojego domu. Judge filiżanki to zdecydowanie musi-have!

Bestsellery Judge

Do bestsellerów marki można zakwalifikować szklanki i filiżanki termiczne Judge, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Judge cukiernica to kolejny ciekawy produkt, który zasługuje na uwagę. Ma ona zastosowanie uniwersalne, doskonały design i można myć ją w zmywarce. Warto zwrócić także uwagę na praskę do ziemniaków, matę do pieczenia, kamień do pizzy, formę do babki oraz koszyk druciany do serwowania frytek. Wszystkie te akcesoria doskonale sprawdzą się w trakcie codziennego gotowania i przydadzą się w kuchni.