Mówiąca Piłka 2w1 - wersja angielska
Mówiąca Piłka 2w1 - wersja angielska
101,00 zł

Zabawki k’s kids to wspaniałe narzędzia edukacyjne, dzięki którym dziecko poznaje otaczający je świat, kolory, dźwięki, faktury, a także ćwiczy pamięć i tężyznę fizyczną. Ponadto firma K’s kids stworzyła internetową platformę dla wszystkich rodziców, którzy chcą lepiej poznać funkcje i zalety zabawek dla dzieci. Internetowe Centrum Wspierania Rodziców pomoże dowiedzieć się więcej na temat produktów firmy i wskaże, w jaki sposób bawić się z dzieckiem, by osiągało ono szybkie i jak najlepsze rezultaty w rozwoju psycho-fizycznym.

K’s kids – garść informacji o marce

K’s kids to marka działająca na rynku zabawek dla dzieci od ponad 20 lat. Zabawki tej firmy cieszą się bardzo dobrymi opiniami zarówno wśród rodziców, jak i małych użytkowników. Zabawki K’s Kids doskonale wpływają na rozwój maluchów poprzez zabawę. Firma K’s kids jest laureatem ponad 100 nagród na całym świecie, co dodatkowo świadczy o poziomie tej marki.

Jakie produkty warte polecenia znajdują się w ofercie K’s kids?

K’s Kids to bezpieczne zabawki przeznaczone dla najmłodszych. Miękkie przedmioty interaktywne, takie jak np. mata edukacyjna k’s kids lub k’s kids gąsienica pozwolą maluchom rozwijać się poprzez zabawę.

Inną, ciekawą propozycją jest mata z samochodzikami - MiastoSprzedawana jest ona w zestawie z 9 miękkimi samochodzikami, które przedstawiają różne liczby i zawody. W ten sposób dziecko ucząc się cyferek, a dodatkowo poznaje otaczający je miejski świat. Maluch rozwija swoje zmysły oraz motorykę małą i dużą. Zabawa z matą dodatkowo wspomaga kreatywność, umiejętności logicznego myślenia oraz inteligencję językową.

Kolejną, ciekawą propozycją dla rodziców chcących zadbać o bezpieczny i kreatywny rozwój swoich pociech jest Niebieski dinozaur ks kids z 60 kolorowymi piłeczkamiKażdy rodzic doskonale wie, że dzieci uwielbiają zabawę kolorowymi piłkami, którymi mogą rzucać, chować do kosza, układać w stosy, wreszcie bawić się w baseniku wypełnionymi nimi po brzegi. Dinozaur to miękka zabawka pluszowa, której wnętrze wypełnione jest kolorowymi piłkami. Jest na tyle duży, że małe dzieci mogą wejść do środka i bawić się piłeczkami jak w basenie. Natomiast, gdy zabawka zostanie zapięta, dziecko ma możliwość badania różnych struktur i form: szeleszczących elementów materiału, grzechotek, elementów lustrzanych, a także może wyciągać piłeczki z „brzucha” dinozaura poprzez otwory na jego grzbiecie.

Bestsellery zabawek edukacyjnych K’s kids

Absolutnym hitem sprzedażowym wśród zabawek marki K’s Kids są Bębenki Bongo oraz Interaktywna kostka – Muzyczna Farma. Obie te zabawki muzyczno-rytmiczne wspomagają rozwój zmysłów dziecka oraz jego wrażliwość emocjonalną.

Kolejnym, często wybieranym przez rodziców gadżetem jest zabawka Nakarm wieloryba, która w doskonały sposób wspomaga naukę kształtów i kolorów, a także uczy logicznego myślenia i poznawania zjawisk przyczynowo-skutkowych. Nie sposób również przeoczyć zalet k's kids klocków czy k's sklepu.

K’s kids – dla jakich dzieci skierowane są te zabawki?

Wszystkie zabawki K’s kids przeznaczone są dla maluchów od pierwszych dni aż do 2-3 roku życia. Pomocny w wyborze zabawki odpowiedniej dla naszego dziecka będzie Trójkąt Umiejętności, który marka K's Kids stworzyła, by dokładnie wskazać, jakie umiejętności rozwija dziecko, bawiąc się daną zabawką. asortymencie firmy znajdziemy zabawki wspomagające zarówno rozwój fizyczny, jak i poznawczy czy wreszcie społeczny – k's siedzisko oraz k's samochód to tylko niektóre warte uwagi propozycje.. A wszystko to podczas bezpiecznej, pełnej pozytywnych emocji zabawy.