Akcesoria dla najmłodszych muszą być bezpieczne

Kidsme to marka zajmująca się produkcją akcesoriów dla niemowląt, takich jak butelki, gryzaki, grzechotki oraz innowacyjne gadżety do podawania pokarmu najmłodszym dzieciom. Produkty od Kidsme cechują się doskonałą jakością wykonania, fantazyjnym, ciekawym wzornictwem oraz wielofunkcyjnością. Z pewnością zabawki od Kidsme oczarują niejednego malucha.

Kilka słów o producencie Kidsme

Kidsme to producent butelek, gryzaków, grzechotek oraz akcesoriów do podawania pokarmu niemowlakom. Jak sami twierdzą, powstali po to, by dokonać rewolucji w sposobie żywienia najmłodszych dzieci. To firma, która działa od w 2007 r. i rozwija się w niesamowitym tempie podążając za potrzebami oraz spełniając oczekiwania zarówno rodziców jak i ich dzieci. Wszystkie produkty marki Kidsme wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz spełniają wszelkie wymagane prawem normy bezpieczeństwa. Charakteryzują się ergonomicznymi kształtami, dzięki czemu idealnie pasują do malutkich rączek dziecka, a także fantazyjnymi kształtami i wspaniałymi kolorami. Z pewnością każde dziecko będzie zachwycone zabawką od Kidsme.

Rodzaje i charakterystyka produktów od Kidsme

W ofercie znajdziemy przede wszystkim flagowy produkt marki Kidsme, czyli innowacyjny gryzak do podawania pokarmu. Od 4 miesiąca można stopniowo rozszerzać dietę dziecka, proponując mu coraz to nowsze smaki. Wielu rodziców obawia się jednak o bezpieczeństwo swojego malucha. Od tej pory nie musisz się martwić, ponieważ podawanie pokarmu w gryzaku od Kidsme eliminuje ryzyko zadławienia. Jak to działa? Wystarczy, że pokrojone bądź rozgniecione smakołyki włożysz do smoka, zapniesz zatrzask, a następnie podasz dziecku. Dodatkowo dziecko jedząc, będzie masowało sobie obolałe, podrażnione i rozpulchnione w wyniku ząbkowania dziąsła. Gryzak do podawania pokarmu ma wygodne uchwyty, dzięki czemu maluch nie będzie miał żadnych problemów z jego utrzymaniem.

https://maleomi.pl/gryzak-do-podawania-pokarmu-plus-fioletowy-kidsme

Saszetka do żywności z food feederem to kolejny fantastyczny, pomysłowy produkt od Kidsme. To saszetka wielokrotnego użytku, do której możemy włożyć rwszelkiego rodzaju przeciery, musy owocowe czy jogurty. Jest poręczna, zajmuje niewiele miejsce, doskonale sprawdzi się w podróży.

https://maleomi.pl/saszetka-do-zywnosci-food-feeder-lawendowy-kidsme

W asortymencie znajdziemy również gryzaki oraz grzechotki. Gryzak to niezastąpiony przedmiot podczas ząbkowania. Te od Kidsme to gryzaki wodne, wypełnione specjalną cieczą, dzięki czemu można je schładzać w lodówce. Ciekawe kolory oraz struktura z wypustkami wypływają na rozwój zmysłów malucha, zarówno wzroku, jak i dotyku. Oprócz tych klasycznych, proponujemy także gryzak z uchwytem ułatwiający chwytanie, a także gryzak z grzechotką, który oprócz przynoszenia ulgi w bólu podczas wyrzynania się pierwszych ząbków, będzie stanowił świetną zabawkę, a dodatkowo przyczyni się do rozwoju zmysłu słuchu.

https://maleomi.pl/gryzak-wodny-rybka-pomaranczowy-kidsme

https://maleomi.pl/gryzak-wodny-rybka-morski-kidsme

https://maleomi.pl/gryzak-wodny-z-grzechotka-kidsme

Grzechotki to jedne z pierwszych zabawek dziecka. Na początek świetnie się sprawdzi grzechotka dzwoniąca wyposażona w rączkę z wypustkami w kształcie pierścienia, dzięki której malec bez trudu ją chwyci. W naszej ofercie można także znaleźć grzechotkę trzmiela z perforowanymi skrzydełkami oraz przezroczystym wnętrzem z koralikami, która zaciekawi niejednego malca. Dla nieco starszych maluchów, które mają pewny chwyt i wszystko wokół ich interesuje proponujemy piłkę z grzechotką marki Kidsme w niezwykle barwnych kolorach z wycięciami w kształcie figur geometrycznych, dzięki czemu wspomaga naukę kolorów oraz figur. Ciekawym rozwiązaniem są także kolorowe linki z wypustkami mogące jednocześnie pełnić rolę gryzaka i grzechotki. Sprawdzą się też jako zawieszka do wózka bądź łóżka, można do nich również doczepić jakąś zabawkę.

https://maleomi.pl/pilka-z-grzechotka-kidsme

https://maleomi.pl/dzwoniaca-grzechotka-kidsme

https://maleomi.pl/grzechotka-trzmiel-kidsme