Kilner to najlepsze słoiki, ubijaki czy butelki do Twojej kuchni.

Dlaczego warto kupić słoiki Kilner?

Pierwszy kultowy słoik Kilner został wynaleziony w XIX wieku i do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. To słoik próżniowy, który wydłuża świeżość przechowywanych w nim produktów dzięki specjalnemu gumowemu zapięciu z klipsami.
Ten system trwałości jest obecnie wykorzystywany we wszystkich słoikach Kilner. Zostały do nich jednak też dodane nowoczesne rozwiązania, które ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie w kuchni. W ofercie Kilner znajdziesz m.in. słoik z kranikiem Kilner, słoik z sitkiem czy słoiki wykonane z niezwykle odpornego szkła.

Jakie inne akcesoria w swojej ofercie posiada Kilner?

Kilner to nie tylko niezwykle nowoczesne słoiki, dzięki którym przechowywanie posiłków staje się niezwykle proste. To także inne akcesoria, które ułatwią Ci przygotowywanie posiłków. W ofercie Kilner znajdziesz też:

 - Ubijak do masła Kilner - możesz w nim przygotować aż 100 ml masła i to w zaledwie 10 minut. Kilner ubijak do masła ma też oryginalny design, dzięki czemu wygląda idealnie w każdej kuchni.

- Zestaw butelek Kilner - w tych niezwykle stylowych butelkach możesz przechowywać wszelkie napoje,
w tym alkohole, a także oliwę czy ocet.
Butelka Kilner New Clip Bottle jest wyposażona w szczelny korek z metatalowymi klipsami, który umożliwia Ci przechowywanie w niej sosów, nalewek, soków czy mleka.

 - Chwytak do słoików Kilner - wykonany ze stali nierdzewnej, z antypoślizgową warstwą silikonu, chwytak do słoików Kilner ma nienagrzewające się uchwyty, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie w kuchni.


Do jakich produktów warto zastosować słoiki Kilner?

Słoje Kilner pozwalają Ci przechowywać praktycznie wszystkie produkty. Nadają się zarówno do przechowywania dżemów, kiszonek, marynat, warzyw, owoców, słodyczy, jak i gotowych dań. Słoik z kranikiem Kilner umożliwia Ci przygotowywanie i przechowywanie lemoniad czy infuzji. Słoje Kilner mają też wiele nietypowych zastosowań: można je nawet stosować jako wazy do kwiatów czy dyspensery do mydeł. 

Polecane słoiki Kilner z naszej oferty

Oto produkty, które warto mieć w swojej kuchni:

 • Kilner Słoik 1l Frosted fioletowy - wykonany
  z niezwykle eleganckiego, fioletowego matowego szkła, ten słoik idealnie nadaje się do przechowywania wszelkich sypkich produktów,
  a także słodyczy. Dzięki niemu zachowają świeżość na dłużej.
 • Kilner Słoik 1,5l Round Clip Top Jar
  - to wielofunkcyjny słoik Kilner, w którym możesz przechowywać całe mnóstwo produktów.
  Od kiszonek, po ciastka czy cukierki. I to w dużej ilości, bo ma pojemność 1,5 litra.
 • Kilner Słoik 0,5l Square Clip Top Jar
  to niewielkich rozmiarów słoik, który z łatwością zmieści się w każdej szafce. Możesz przechowywać w nim zarówno słodkości, jak i marynaty.
 • Kilner Słoik 0,75l Signature Clip Top Jars
  - w tym słoiku możesz przechowywać słodycze, dżemy, konfitury, jak i przyprawy, takie jak imbir.
 • Kilner słoik z sitkiem - mąka, kakao, cukier puder. W tym słoiku możesz łatwo przechowywać wszystkie sypkie przyprawy i produkty oraz bardzo łatwo dozować je do posiłków dzięki dołączonemu sitku.
 • Kilner Słoik 0,5l Vintage Preserve Jars
  - to słoik wykonany w kultowej stylistyce vintage.
  Jest wykonany z niezwykle grubego i odpornego na pęknięcia szkła. Ma dwuczęściową metalową zakrętkę, która przedłuża żywotność przechowywanych w nim rzeczy.  Jest idealny do konserw, przetworów czy słodyczy.