Kitchen Craft od 200 lat świeci przykładem w poszanowaniu klientów i środowiska, a produkty firmy mają niezmiennie najwyższą renomę

Kitchen Craft – długa historia marki

Kitchen Craft to firma z ponad 200-lernią tradycję i długą historią, oraz wybitnym doświadczeniem w branży. Została założona w 1850 roku przez Thomasa Planta, który w dobie rewolucji przemysłowej przeniósł niewielki rodzinny biznes do Birmingham. Nie przypuszczał jeszcze wtedy, iż półtora wieku później firma stanie się ona jednym z najważniejszych i najbardziej cenionych, głównych dostawców akcesoriów domowych i kuchennych. Już w 1870 roku skromna manufaktura przeobraziła się w dużą produkcję i postawiła na sprzedaż hurtową. W 1996 roku marka zmienia nazwę z Thomas Plant na Kitchen Craft, tak by nikt nie miał wątpliwości, jakie produkty oferuje firma. 

Obecnie firma Kitchen Craft jest za jedną z najlepiej prosperujących na rynku światowym firmą rodzinną. Prowadzi ją trzech prawnuków założyciela. 

Co przyświeca marce Kitchen Craft?

Firma opiera swoją działalność na doskonałej współpracy z każdym klientem handlowym i zapewnia możliwość serwisowania produktów. Firma zdobyła wiele nagród i wyróżnień. 

Sklep Kitchen Craft oferuje dostawy następnego dnia, działa prężnie w handlu online, a właściciele  wciąż mają setki pomysłów na nowe produkty.

Firmę cechuje ponadto rygorystyczna kontrola jakości, przestrzeganie etycznych i środowiskowych praktyk handlowych oraz konsekwentne zapewnianie wyjątkowej obsługi klienta. To firma, która zdobyła  nagrodę za doskonałość w obsłudze 14 razy!  

Akcesoria kuchenne kitchencraft można  znaleźć w sklepach na całym świecie, a ich najwyższa jakość, szacunek do klienta oraz fachowa obsługa sprawiają, że to jedna z najlepszych światowych firm.

Akcesoria do domu od Kitchen Craft

Firma ma w ofercie najwyższej  jakości akcesoria do domu. Od pięknych i niebanalnych w kształcie foremek do wykrajania ciasta, przez efektowny kosz Kitchen Craft, wyjątkowy słoik Kitchen Kraft, czy designerskie pojemniki Kitchen Craft, które pomogą ci wprowadzić nie tylko ład ale i piękny design do kuchnipojemnik na cukier jest wytrzymały i w 100% biodegradowalny, a piękny pojemnik na herbatę ze stali nierdzewnej, ujmuje prostym, klasycznym wzornictwem w stylu vintage, podobnie jak piękny retro termometr  bezprzewodowy Kitchen Craft.

Miłośnicy kawy pokochają piękny i odporny na rdzę dzbanek do mleka, który można używać do zarówno do podgrzewania, jak i spieniania płynu, a także niepowtarzalną

konewkę w stylu japońskim Kitchen Craft, ze specjalną, długą wylewką, dzięi której można równomiernie zaparzyć kawę lub herbatę liściastą, aby wyodrębnić wyjątkowe aromaty i głębokie smaki. 

Bestsellery Kitchen Craft na maleomi.pl

Meleomi oferuje esencję tego, co najlepsze w ofercie firmy. Bestsellerem jest niewątpliwie kwadratowa patelnia żeliwna Kitchen Craft, wyposażona w deskę do serwowania - teraz możesz  podawać gorące dania bezpośrednio na stół, a jej powierzchnia umożliwia jak najmniejsze zużycie ilości tłuszczu, dzięki czemu potrawa smaży się jak na ruszcie. Patelnia grillowa Kitchen Craft jest ekonomiczna: żeliwo zużywa minimalną ilość energii, ponieważ długo trzyma ciepło. 

Kolejnym hitem w ofercie jest czajnik Kitchen Craft w stylu japońskim: absolutnie wyjątkowy, ujmujący piękną formą i fakturą. Wykonany z wytrzymałego żeliwa z emaliowanym wnętrzem, pozwala długo cieszyć się odpowiednią temperaturą zaparzonego naparu.