Społeczeństwo jest coraz bardziej świadome składu dostępnych w sklepach środków czystości. Wiemy już, iż często zawierają silne substancje żrące niesprzyjające naszemu zdrowiu. Jak wiec zadbać o czystość w domu i jednocześnie nie narażać swojego organizmu na tak duże nieprzyjemności? Odpowiedzią jest marka Klareko, która produkuje ekologiczne środki czystości skuteczne na zabrudzenia, bezpieczne dla człowieka.

Klareko - Manufaktura pięknych zapachów 

Klareko to manufaktura czystości, pięknych zapachów i…przyjemności! Sprzyja zmianom nawyków sprzątania i pomaga w rozpoczęciu nowego etapu życia w przyjaznym dla człowieka i środowiska otoczeniu. To ekologiczne kosmetyki dla domu, które pozwolą Ci zadbać o przestrzeń Twoją i Twojej rodziny. Uproszczony skład nie oznacza, że ich skuteczność jest mniejsza, Klareko zamieniła substancje żrące na naturalne, pochodzące od Matki Natury. Co możesz w nich znaleźć? Kwas octowy, cytrynowy, izopropanol, bazy myjące pochodzenia roślinnego, proste sole, sodę i olejki eteryczne, żaden ze składników nie wchodzi w niebezpieczne związki.

Powrót do korzeni z Klareko

Klareko to także powrót do korzeni, do domowych sposobów na czystość, które znane były naszym babciom. Nie potrzebowały one produktów z długą listą składników, a z wykorzystaniem prostych i łatwo dostępnych kilku substancji z wielką skutecznością sprzątały cały dom. Korzystając z produktów Klareko, nie ma konieczności zakładania rękawiczek. Są delikatne, przyjazne nawet wrażliwej skórze i nie powodują podrażnień…, a jak pięknie przy tym pachną! Zespół Klareko wykorzystuje naturalne olejki eteryczne, by uzupełnić swoje środki czystości o wyjątkowe nuty zapachowe, w związku z czym sprzątanie nie jest tylko obowiązkiem, ale też przyjemnością. Obok produktów do sprzątania domu w ofercie naszego sklepu znaleźć można Klareko świece zapachowe oraz hypoalergiczne mydełka. Klareko proponuje dwie linie zapachowe – linia odprężająca ze słodką pomarańczą i lawendą oraz linia odświeżająca z różowym grejpfrutem i miętą.