Koziol – historia i pochodzenie marki

Marka Koziol to firma niemiecka (Koziol Germany), która produkuje dodatki do wnętrz i akcesoria kuchenne. Filozofią firmy jest tworzenie wyjątkowych produktów, które są bardzo praktyczne i funkcjonalne, a jednocześnie mogą wywołać uśmiech na twarzy. Mottem przewodnim jest stwierdzenie, że szczotka to tylko szczotka o ile nie jest to szczotka marki Koziol. Twórcą firmy jest Stephan Koziol, Niemiec, który postawił w swoim codziennym życiu na samodzielne i kreatywne myślenie, a także inwencję twórczą. Przedsiębiorca stworzył taką firmę, która daje wspaniałe produkty klientom, a pracownikom zapewnia rzeczywistą satysfakcję z wykonywanych obowiązków. Dowodem tego jest fakt, że wiele osób zatrudnionych w firmie Koziol pracuje tutaj po 20, 30, a nawet 40 lat. Fabryka marki nosi nazwę Glücksfabrik, czyli Fabryki Szczęścia. Tutaj też znajduje się muzeum, gdzie zaprezentowane są najważniejsze produkty firmy i jej historia. 

Wszystkie produkty marki produkowane są w Niemczech, z jednoczesnym zachowaniem troski o środowisko. Dodatkowo marka Koziol jest zaangażowana w różne działania społeczne, ponieważ od ponad 10 lat sponsoruje stypendia na uczelni Odenwald Music Academy i sponsoruje działania dla przedszkolaków. 

Czy charakteryzują się produkty Koziol?

Produkty marki Koziol na pewno spodobają się osobom, które cenią poczucie humoru, sztukę użytkową, a także wysoką jakość. Wszystkie rzeczy, wchodzące w skład portfolio marki, posiadają wyjątkową osobowość, klimat i charakter. Ogromną zaletą produktów jest ich funkcjonalność oraz możliwość zastosowanie użytkowego. Sklep Koziol to miejsce w sieci, gdzie znaleźć można bardzo ciekawe artykuły do domu. Firma Koziol osiągnęła prawdziwy sukces globalny i stała się znana na arenie międzynarodowej. Marka Koziol ma dobre opinie i cieszy się sporą popularnością wśród klientów. 

Jakie produkty znajdują się w portfolio marki Koziol?

Akcesoria Koziol to wiele różnych produktów, do których można zakwalifikować między innymi łyżki, miski, szczypce, pojemniki na żywność, zegary, lampy, torby i inne rzeczy codziennego użytku oraz elementy dekoracyjne. Miska Koziol to produkt wyjątkowy, ponieważ wykonany z tworzywa sztucznego wytworzonego z cellulozy, dzięki czemu nadaje się on do recyclingu. Patera Koziol przyda się w trakcie spotkań towarzyskich do podawania ciast i tortów. Zegar Koziol to rzecz niezbędna w każdym domu charakteryzująca się wysoką jakością wykonania. Oferta firmy Koziol jest bardzo szeroka i każdy może znaleźć w niej coś dla siebie. Warto zwrócić uwagę na stojaki na biżuterię, wieszaki na ręczniki, karmniki dla ptaków, zegary, lampy, stołki i kosze na śmieci. 

Bestsellery marki Koziol

Marka Koziol ma w swojej ofercie wiele bestellerów, do których można zakwalifikować między innymi: wieszak na ręcznikorganizer midiboksszczotkę do naczyńkarmnik dla ptakówmieszadełka do koktajliwielofunkcyjny pojemnik na kubekłyżeczkapodstawki pod kubki. Warto zdecydować się na zakup bestsellerów marki Koziol, a także innych produktów, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów i charakteryzują się ciekawym designem oraz użytecznością.