Koziol

Lista produktów producenta: Koziol

KOZIOL to niemiecka firma, której nazwa pochodzi od nazwiska założyciela Stephana Koziol. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, ponieważ została założona w 1927 roku. Marka KOZIOL tworzy dizajnerskie akcesoria do wnętrz takich jak kuchnia, łazienka, a także do ogrodu. Każdy produkt tej firmy to małe funkcjonalne dzieło sztuki, które nie tylko nada klasy w Twoim domu, ale również spełni Twoje oczekiwania użytkowania. KOZIOL przekształcił swoje produkty w produkty kultowe, które każdy chce posiadać w swoim domu.

Produkty są bardzo dobrze znane w Polsce, są przede wszystkim praktyczne, a co najważniejsze wykonane z materiałów najwyższej jakości. Towary produkowane ze wszystkimi obowiązującymi normami, z myślą o ochronie środowiska oraz zdrowiu człowieka. Cechą która najbardziej wyróżnia markę KOZIOL jest materiał z jakiego wyprodukowane są produkty, firma używa tworzyw sztucznych (plastik), które są najwyższej jakości, bez żadnych szkodliwych dodatków chemicznych (pieniacze, utwardzacze, melamina BPA itp.) Towar barwiony jest farbami pochodzenia naturalnego, a więc bez zawartości metali ciężkich.

Marka KOZIOL skierowana jest do osób, które cenią nowoczesność, kreatywność oraz autentyczność. Firma współpracuje ze znani dizajnerami takimi jak Alessandro Mendini z Włoch, Robin Platt iCairn Young z Londynu oraz wieloma innymi.

Cały proces tworzenia, produkcji, transportu, marketingu do gotowego produkty odbywa się w jednym miejscu w niemieckiem Erbach. Dlatego marka KOZIOL jest nie tylko ekologiczna i ekonomiczna, ale przede wszystkim przyjazna dla społeczeństwa i środowiska.