KYOCERA

Lista produktów producenta: KYOCERA

KYOCERA

Z czym kojarzy ci się Japonia? 

Oprócz ninja i komiksów manga oczywiście. Oczywiście, że z mieczami! Każdy chyba wie jak wygląda japońska katana, tradycyjny, długi miecz o smukłym ostrzu, które jest w stanie bez trudu przeciąć spadający nań włos.

Nam Japonia kojarzy się z nożami. Tak, niesamowitymi nożami ceramicznymi firmy Kyocera, które mamy zamiar z dumą ci przedstawić.

Firma Kyocera została założona w 1959 roku pod nazwą Kyoto Ceramic Co Ltd. 


Na początku swej działalności specjalizowała się w ceramice szlachetnej wytwarzanej z tlenku węglika cyrkonu. 
Obecnie est liderem w produkcji przedmiotów wykorzystujących ten zaawansowany materiał. 


W swojej historii firma Kyocera Corporation zanotowała ogromny postęp w zakresie proekologicznych produktów i metod produkcyjnych, 
kładąc szczególny nacisk na jakość życia.

Firma Kyocera jest obecnie jednym z wiodących światowych producentów nowoczesnej ceramiki, 
elementów elektronicznych, ogniw słonecznych, telefonów komórkowych i elektroniki biurowej.

Centrala firmy znajduje się w Kioto w Japonii.

Dlaczego warto wybrać noże KYOCERA?

Pewnie zastanawiasz się, co takiego niezwykłego jest w tych nożach i w czym niby są one lepsze od klasycznych, stalowych noży które niemal każdy z nas ma w domu od zawsze? To nic złego mieć wątpliwości. My postaramy się je rozwiać, ponieważ:

  • Noże ceramiczne Kyocera pozwalają na zachowanie „oryginalnego” smaku owoców lub warzyw. Można nimi ze spokojem obierać ogórki lub kroić sałatę, nie martwiąc się o utratę ich wartości odżywczych. 
  • Posiadają niesamowity design, który ozdobi twoją kuchnię swym eleganckim, harmonijnym minimalizmem.
  • Kyocera promuje ekologię i dbałość o środowisko na każdym kroku naszego życia. Używając noży ceramicznych oferowanych przez firmę ty również to robisz, realnie przyczyniając się do poprawiania kondycji środowiska naturalnego.
  • Noże ceramiczne są higieniczne i bezpieczne w kontakcie z  żywnością, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zdrowie twoje i twoich bliskich jest zawsze w dobrych rękach.
  • Ceramiczne ostrza nie wymagają częstego ostrzenia tak, jak to niestety bywa w przypadku większości noży stalowych.
  • Japonia słynie z prostych, ale komfortowych rozwiązań, które dbają o nasze dobre samopoczucie i wprowadzają w życie niezbędną harmonię. Dlatego noże Kyocera są idealnie wyprofilowane i leżą w dłoni tak pewnie, jakby były integralną częścią twojego ciała.
  • A na koniec, fakt niepodważalny: dobrej jakości produkty to 50% sukcesu w kuchni. Druga połowa to profesjonalne noże, oraz pasja.

Japońskie noże ceramiczne formy Kyocera gwarantują ci wszystko to, czego potrzebujesz w swojej kuchni, a nawet...o wiele więcej ;)

Przekonaj się sam! Sprawdź naszą ofertę idealnych noży Kyocera i wybierz ten jedyny, w którym zakochasz się od pierwszego cięcia!