Nie od dziś wiadomo, że japońskie produkty są świetnej jakości. Jesteśmy skłonni im ją przypisywać niemal automatycznie. W przypadku tego producenta na pewno się nie pomylimy!

Skąd pochodzi oraz jakie jest motto marki Kyocera?

Kultura japońska kojarzy się nam z samurajami. A jeśli samurajowie, to ich broń, czyli piekielnie ostra, idealnie wyważoną katana. Inspirując się tym osiągnięciem japońskiego przemysłu zbrojeniowego, założona w 1959 roku firma Kyocera postanowiła, że wypuści na rynek serię noży, które w konstrukcji i jakości będą przypominać broń przodków. Producent ten zdobył na przestrzeni kilku lat ogromną popularność, niezwykle szybko opanowując coraz to nowe rynki i zachwycając najlepszych światowych kucharzy swoimi nożami. Założyciele i pracownicy firmy Kyocera zgodnie twierdzą, że ich najwyższym priorytetem jest podniesienie jakości życia i sprawienie, by było na co dzień znacznie bardziej komfortowe. Bardzo szybko doczekaliśmy się także innych produktów tej marki, które równie dobrze sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. 

Dlaczego warto zainteresować się nożami Kyocera?

Na noże Kyocera warto zwrócić uwagę z pewnego bardzo prostego powodu. Są one wykonane z diametralnie odmiennego materiału, niż większość dostępnych w powszechnej sprzedaży akcesoriów tego rodzaju. Firma przez wiele lat prowadziła badania nad nową technologią, aż zdecydowała się wprowadzić na rynek noże ceramiczne, które różnią się od stalowych w wielu istotnych aspektach. Pozwalają między innymi na zachowanie stuprocentowych wartości odżywczych wszelkich produktów, a także praktycznie nie wymagają ostrzenia. Co więcej, są piekielnie skuteczne, niezależnie od tego, jakiego rodzaju produkty nimi kroimy. Sprawdzają się w przypadku ryb, owoców, warzyw, mięsa i wielu, wielu innych składników najlepszych i najbardziej skomplikowanych potraw. Wszystko to czyni z nich niezbędne narzędzie każdego dobrego szefa kuchni. 

Inne akcesoria marki Kyocera, które warto sprawdzić — obieraczki, krajalnice, ostrzałki

Jednak nie tylko nożami firma Kyocera żyje. Oferuje ona swoim klientom także wiele innych akcesoriów. Przydadzą się one w każdej kuchni, niezależnie od tego, jak często gotujemy. Zapewniają nam najwyższy komfort przyrządzania posiłków, dzięki czemu spędzanie czasu w kuchni to nie obowiązek, a czysta przyjemność. Bez wątpienia warte wspomnienia są takie produkty, jak na przykład obieraczka Kyocera, kubek termiczny Kyocera czy chociażby krajalnica Kyocera. Jeśli zależy nam na odpowiedniej ostrości zakupionych noży, z pewnością optymalnym rozwiązaniem będzie ostrzałka Kyocera, która zapewni im najwyższą skuteczność. 

Bestsellery marki Kyocera na maleomi

Poza akcesoriami typowo kuchennymi godny uwagi jest na przykład kubek termiczny Kyocera. Dostępne są one w różnej kolorystyce i pojemności — najczęściej kupowane to kubek termiczny 350 ml oraz czarny kubek termiczny 500 ml. Jeśli marzy nam się podstawowy produkt firmy, a więc nóż Kyocera, to warto kupić zestaw 4 noży, by przekonać się o ich szerokich zastosowaniach. By zapewnić im długą żywotność, przyda się elektryczna diamentowa ostrzałka do noży. Co bardziej wymagającym klientom do gustu może przypaść również młynek Kyocera oraz inne tego rodzaju produkty, które oferuje nam sklep Kyocera. Będzie to inwestycja na bardzo długie lata. Wszystkie akcesoria zostały bowiem wykonane z najwyższej jakości materiałów i z ogromnym naciskiem na dokładność oraz szczegółowość.