Leuke to wyjątkowe, najwyższej jakości akcesoria kuchenne. Uwagę zwracają bezpieczne materiały, wyróżniające się wzornictwo, piękny design stworzony przez Luki Huber’a. Wspaniałe, poprawiające nastrój kolory, i niebanalne wzornictwo sprawiły, że Leuke może poszczycić się prestiżową nagrodę Design & Innovation Madrid Fusion

Lekue - skąd pochodzi ta marka i jakie są jej korzenie?

Lekue to prestiżowa marka, pochodząca z Hiszpanii. Jest cenionym na całym świecie liderem w produkcji akcesoriów kuchennych z silikonu. Produkty Leuke są dobrze znane i dostępne są w ponad 70 krajach, a ich jakość i niebanalny design sprawia, że liczba ta stale rośnie. Świadomi konsumenci wybierają  renomowane i pewne marki, dlatego produktów Leuke o nieposzlakowanej  opinii nie mogło zabraknąć w ofercie Maleomi! 

Jakie rodzaje artykułów są w ofercie Lékué?

Leuke to przede wszystkim akcesoria kuchenne wykonane z wyjątkowego silikonu platinum, o najwyższej jakości. Produkty Leuke są  szczelne i można w nich bezpiecznie podgrzewać żywność oraz myć je w zmywarce. Sklep Leuke do każdego zestawu na lunch oferuje do komplet sztućców do wyboru. Warto wspomnieć, że tworzywo wykorzystywane w produktach jest  wolne od BPA.

Firma oferuje szereg produktów do wyrobu domowego chleba, ciast (brytfanna Leuke, tortownica Leuke, forma Leuke do pieczenia chleba). Ale Leuke to nie tylko wypieki - w ofercie znajdziemy także zestaw founde Leuke, zestaw do gotowania na parze, naczynie do gotowania kukurydzy oraz makaronu w mikrofalówce czy foremkę do jajek w koszulkach. Wszystkie produkty są bezpieczne w kontakcie z żywnością, wolne od BPA oraz nadają się do mycia w zmywarce. 

Akcesoria kuchenne Lekue – co warto sprawdzić?

Hitem jest wyjątkowo trwała i łatwa w czyszczeniu i przechowywaniu mata do makaroników Leuke, wyjątkowy i designerski wałek do ciasta Leuke z silikonową, nieprzywieralną powłoką, oraz foremka do kostek lodu z tacką, dzięki której forma Leuke jest trwała i stabilna, łatwo ją przenosić, a zamrożone kostki z łatwością dadzą się wyjąć z silikonowego pojemniczka. Z pewnością nie przejdziesz obojętnie także obok specjalnego naczynia do domowego ryżu z kalafiora czy brokuła. W zestawie oprócz  instrukcji znajdują się również przepisy na gotowe potrawy! Warto też wspomnieć o eleganckim, ujmującym formą, zestawie na lunch Leuke, który oprócz pojemniczków i sztućcy oferuje w komplecie także specjalny plecak z izolacją termiczną.

Jakie akcesoria cukiernicze są w ofercie Lekue?

Oprócz wspomnianych foremek i tortownicy Leuke dużo emocji (nie tylko wśród dzieci) budzą akcesoria do tworzenia domowych lodów. Jeśli troskliwie komponujesz jadłospis swoich pociech i starasz się ograniczyć ilość spożywanego przez nich cukru - lody Leuke pospieszą na ratunek! Możesz wybrać zmyślne i praktyczne silikonowe rożki do lodów, lub zdecydować się na nietypowy design, czyli kształty, które są atrakcyjne dla dzieci. Warto wspomnieć choćby o tropikalnych foremkach do lodów Leuke, patyczkach do lodów, albo zabawnych foremek w kształcie precli