Plecaczek LittleLife Animal Pack Biedronka
Plecaczek LittleLife Animal Pack Biedronka
119,00 zł
LittleLife Mini Apteczka pierwszej pomocy
LittleLife Mini Apteczka pierwszej pomocy
125,00 zł
LittleLife Plecaczek odblaskowy ActiveGrip Dinozaur 3+
LittleLife Plecaczek odblaskowy ActiveGrip Dinozaur 3+
129,00 zł
Szelki bezpieczeństwa LittleLife - Lew
Szelki bezpieczeństwa LittleLife - Lew
99,00 zł

Marka, która zrodziła się na drodze poznawania i odkrywania najwspanialszych aspektów rodzicielstwa. Chęć zapewnienia dzieciom nie tylko bezpieczeństwa i najlepszych warunków do rozwoju, ale również wspaniałego dzieciństwa w zgodzie z naturą była impulsem do zaprojektowania produktów unikalnych, zabierających dzieci w niezwykłą przygodę.

Little Life

Firma Little Life to mały dziecięcy świat, który tworzą ludzie o wielkich sercach, niespożytych pokładach pozytywnej energii i kreatywności. Pochodzi z Wielkiej Brytanii i może pochwalić się już 25-letnim doświadczeniem w branży outdoorowej. Kierują się zasadą, że produkty dla dzieci powinny być atrakcyjne dla maluchów i wyróżniać się praktycznym zastosowaniem i bezpieczeństwem, czyli cechami szczególnie ważnymi dla ich rodziców. Little Life to źródło inspiracji dla rodzin, jak spędzać czas wolny, aby obfitował on w niezwykłe przygody.

Więcej na temat marki Little Life

Little Life jest producentem gadżetów dla dzieci, tj. plecaki, turystyczne łóżeczka, szelki bezpieczeństwa, nosidła, kamizelki odblaskowe, bidony, ręczniki czy też zagłówki. Wszystko to przyda się dzieciom i rodzicom na co dzień podczas spacerów, jak też w trakcie wakacyjnych wyjazdów. We wzorach dominują motywy zwierzątek, które są uwielbiane szczególnie przez najmłodsze dzieci. Little Life proponuje produkty wykonane tylko z bezpiecznych i solidnych materiałów, bez szkodliwych ftalanów ani BPA. W ofercie nie brakuje też oryginalnych gadżetów dla większych dzieci powyżej 3. roku życia. Projektanci zadbali o to, aby wzornictwo i zastosowanie poszczególnych produktów były przystosowane do wieku dziecka. Little Life może Wam towarzyszyć przez cały okres dzieciństwa. Pomoże Twojemu maluchowi w nauce chodzenia, uprzyjemni chwile spędzone na pikniku, zapewni komfort w trakcie podróży, a także spędzi z Twoim dzieckiem pierwsze dni w przedszkolu.