wałek silikonowy do ciasta
wałek silikonowy do ciasta
119,90 zł

Lurch to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji akcesoriów kuchennych. W swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów silikonowych takich jak formy do ciast czy foremki do lodów.

Lurch – jakie są korzenie marki?

Firma Lurch ma swoje początki w 1995 roku w Niemczech. Właściciele marki od dnia jej powstania za główny cel obrali sobie produkcję wysokiej klasy akcesoriów kuchennych. W czasie swojej działalności firma wyspecjalizowała się w produkcji wyrobów silikonowych. Dziś to właśnie one są sztandarowym produktem kojarzonym z marką Lurch, aczkolwiek nie jedynym. Produkty Lurch charakteryzują się doskonałą jakością oraz ciekawym, nowoczesnym designem.

Jakie formy do pieczenia są w ofercie Lurch?

W ofercie firmy Lurch można znaleźć ogromną liczbę różnorodnych foremek silikonowych zarówno do pieczenia jak i innych np. można tu znaleźć formy na lód w kostkach. Niektóre z nich są standardowymi formami do wypieku ciast prostokątnych i okrągłych o różnej wielkości. Jednakże Lurch sklep posiada także wiele foremek bardzo specjalistycznych. Doskonałym tego przykładem są foremki Lurch do wypieku chleba. Są one dostosowane zarówno formą jak i wielkością do standardowego bochenka chleba, dzięki czemu pieczywo domowe nie odbiega swoim wyglądem od tego, które jest dostępne w sklepie. Wśród nietypowych foremek jest Lurch forma do okrągłych ciastek z dziurką, która doskonale sprawdza się podczas pieczenia dietetycznych donatów.

Jakie akcesoria kuchenne są w ofercie marki Lurch?

Poza formami silikonowymi do pieczenia Lurch ma w swojej ofercie także wiele innych akcesoriów ułatwiających codzienną pracę w kuchni. Jednym z doskonałych produktów, wartych polecenia jest silikonowy wałek. Jest on o wiele wygodniejszy w użyciu niż tradycyjny wałek drewniany, ponieważ ciasto nie przywiera do gładkiej powierzchni z tworzywa sztucznego.

Warto zaznaczyć, że Lurch bardzo szybko rozwija listę swoich produktów. Stale pojawiają się na niej nowe pozycje a już znane akcesoria są unowocześniane. Nierzadko w ofercie firmy pojawiają się produkty pełniące funkcje, których nikt się nie spodziewa. Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że warto mieć w kuchni tak praktyczne urządzenie jak Lurch obieraczka do warzyw, jednakże obieraczka do jabłek Lurch to rozwiązanie, które zaskakuje. Podobnie zresztą jak tarka spiralna Lurch a czy Lurch drylownica.

Czym głównie odznacza się marka Lurch?

Marka Lurch to synonim funkcjonalności. Wszelkie formy, urządzenia oraz akcesoria sygnowane jej logo charakteryzują się doskonałą jakością wykonania oraz pomysłowością ułatwiającą codzienną pracę w kuchni. Z produktów Lurch można korzystać podczas gotowania i pieczenia, ale także już po przygotowaniu posiłku. Doskonałym tego przykładem jest lurch termos obiadowy, który utrzymuje temperaturę potrawy nawet do 12 godzin. Powinny się w niego zaopatrzyć osoby pracujące trybie 12 godzinnym lub dłuższym. Dla miłośników gorącej kawy idealnym rozwiązaniem będzie Lurch kubek termiczny, a tym, którzy wolą zimne napoje polecamy butelkę termiczną.