MASON CASH

Poznaj brytyjską markę produktów kuchennych, które stosuje sama królowa angielska.

Historia marki Mason Cash

Brytyjska marka Mason Cash została założona w 1800 roku, ma więc ponad 200 - letnie doświadczenie na rynku. Od pokoleń znajduje się na dworze królewskim w Anglii oraz w domach ludzi na całym świecie.
To słynne ceramiczne produkty, takie jak misy ceramiczne, dzbany czy ceramiczne pojemniki. Najbardziej znana forma miski Mixing Bowl powstała w 1901 roku i od tego czasu nie zmieniła swojego wyglądu. Mason Cash ceramika to obecnie symbol jakości znany na całym świecie. 

Mason cash producent logo

Mason Cash – czym charakteryzuje się marka?

Produkty Mason Cash łączą angielską tradycję z nowoczesnością. Wszystkie naczynia są wykonane z wysokiej jakości ceramiki, odpornej na odpryskiwanie. Mason Cash ceramika jest rzeźbiona i tłoczona w taki sposób, aby przypominała luksusowe angielskie naczynia z XIX wiek w stylu cottage. Ma jednak wszystkie nowoczesne udogodnienia, które sprawiają, że przygotowywanie posiłków czy wypieków staje się nie tylko czystą przyjemnością, ale wręcz luksusowym przeżyciem.

Mason cash deski

Jakie produkty w swojej ofercie posiada Mason Cash

Maison Cash miski są flagowym i najpopularniejszym produktem firmy. W ofercie Maison Cash znajduje się jednak też wiele innych ciekawych akcesoriów kuchennych. Jednym z nich jest Zestaw do pieczenia Varsity. Znajdziesz w nim puszkę na wypieki, wyposażoną w pokrywkę przedłużającą trwałość wypieków, trzy wykrawacze do ciastek oraz fartuch.
To nie tylko idealny zestaw do Twojej kuchni, ale też świetny pomysł na prezent. Super stylowym gadżetem w kuchni będzie też Mason Cash wałek.
Z nadrukowanym logo firmy, to tak naprawdę nie tylko wałek, ale jednocześnie dozownik do mąki oraz miarka. Został w całości wykonany z wytrzymałej kamionki. Idealnym produktem, który będzie wyglądał jak stylowy gadżet na każdej półce, jest też dozownik do mąki Bakewell Mason Cash. Bardzo łatwo się go napełnia i dozuje nim mąkę, jest wykonany z odpornej na odpryski kamionki i ma bardzo wygodny uchwyt.

Mason cash miski

Miski Mason Cash – czym się cechują?

Najbardziej wyróżnia misy Mason Cash forma. Wszystkie misy są niezwykle stylowe, z tłoczeniami i nadrukami retro oraz oczywiście emblematem Mason Cash. Mason Cash miski są jednak też bardzo funkcjonalne. Poznaj najpopularniejsze produkty Mason Cash, aby zobaczyć co je wyróżnia:

 • Waniliowa miska Color Mix 2l Mason Cash
  - ta stylowa Mason Cash misa idealnie nadaje się do wyrabiania ciast czy chlebów. Wykonana w nowoczesnej technologii, może być jednak też myta w zmywarce i stosowana w mikrofali.
 • Zestaw misek Original Cane Mason Cash
  - w zestawie znajdują się cztery Mason Cash miski. W kolorach białym i beżowym, są idealne zarówno do przygotowywania, jak i podawania jedzenia. Te misy ceramiczne są odporne na odpryskiwania i zarysowania.
 • Misa Original Cane Mason Cash
  - ta czterolitrowa misa pozwoli Ci na przygotowanie dowolnego posiłku w kuchni.
  Ma specjalne profilowane brzegi i modne tłoczenia, dzięki czemu możesz trzymać ją jako ozdobę na półce w kuchni.
 • Naczynie do zapiekania Bakewell Mason Cash - sklep nasz posiada ten niezwykle popularny produkt marki. To idealne naczynie do zapiekania mięs, warzyw, makaronu czy ciast, które bezpiecznie można umieszczać zarówno w piekarniku, mikrofali, jak i zamrażarce.