Miska na karmę dla kota, Smokey
Miska na karmę dla kota, Smokey
42,00 zł

Poznaj brytyjską markę produktów kuchennych, które stosuje sama królowa angielska.

Historia marki Mason Cash

Brytyjska marka Mason Cash została założona w 1800 roku, ma więc ponad 200 - letnie doświadczenie na rynku. Od pokoleń znajduje się na dworze królewskim w Anglii oraz w domach ludzi na całym świecie.
To słynne ceramiczne produkty, takie jak misy ceramiczne, dzbany czy ceramiczne pojemniki. Najbardziej znana forma miski Mixing Bowl powstała w 1901 roku i od tego czasu nie zmieniła swojego wyglądu. Mason Cash ceramika to obecnie symbol jakości znany na całym świecie. 

Mason Cash – czym charakteryzuje się marka?

Produkty Mason Cash łączą angielską tradycję z nowoczesnością. Wszystkie naczynia są wykonane z wysokiej jakości ceramiki, odpornej na odpryskiwanie. Mason Cash ceramika jest rzeźbiona i tłoczona w taki sposób, aby przypominała luksusowe angielskie naczynia z XIX wiek w stylu cottage. Ma jednak wszystkie nowoczesne udogodnienia, które sprawiają, że przygotowywanie posiłków czy wypieków staje się nie tylko czystą przyjemnością, ale wręcz luksusowym przeżyciem.

Jakie produkty w swojej ofercie posiada Mason Cash

Maison Cash miski są flagowym i najpopularniejszym produktem firmy. W ofercie Maison Cash znajduje się jednak też wiele innych ciekawych akcesoriów kuchennych. Jednym z nich jest Zestaw do pieczenia Varsity. Znajdziesz w nim puszkę na wypieki, wyposażoną w pokrywkę przedłużającą trwałość wypieków, trzy wykrawacze do ciastek oraz fartuch.
To nie tylko idealny zestaw do Twojej kuchni, ale też świetny pomysł na prezent. Super stylowym gadżetem w kuchni będzie też Mason Cash wałek.
Z nadrukowanym logo firmy, to tak naprawdę nie tylko wałek, ale jednocześnie dozownik do mąki oraz miarka. Został w całości wykonany z wytrzymałej kamionki. Idealnym produktem, który będzie wyglądał jak stylowy gadżet na każdej półce, jest też dozownik do mąki Bakewell Mason Cash. Bardzo łatwo się go napełnia i dozuje nim mąkę, jest wykonany z odpornej na odpryski kamionki i ma bardzo wygodny uchwyt.

Miski Mason Cash – czym się cechują?

Najbardziej wyróżnia misy Mason Cash forma. Wszystkie misy są niezwykle stylowe, z tłoczeniami i nadrukami retro oraz oczywiście emblematem Mason Cash. Mason Cash miski są jednak też bardzo funkcjonalne. Poznaj najpopularniejsze produkty Mason Cash, aby zobaczyć co je wyróżnia:

 • Waniliowa miska Color Mix 2l Mason Cash
  - ta stylowa Mason Cash misa idealnie nadaje się do wyrabiania ciast czy chlebów. Wykonana w nowoczesnej technologii, może być jednak też myta w zmywarce i stosowana w mikrofali.
 • Zestaw misek Original Cane Mason Cash
  - w zestawie znajdują się cztery Mason Cash miski. W kolorach białym i beżowym, są idealne zarówno do przygotowywania, jak i podawania jedzenia. Te misy ceramiczne są odporne na odpryskiwania i zarysowania.
 • Misa Original Cane Mason Cash
  - ta czterolitrowa misa pozwoli Ci na przygotowanie dowolnego posiłku w kuchni.
  Ma specjalne profilowane brzegi i modne tłoczenia, dzięki czemu możesz trzymać ją jako ozdobę na półce w kuchni.
 • Naczynie do zapiekania Bakewell Mason Cash - sklep nasz posiada ten niezwykle popularny produkt marki. To idealne naczynie do zapiekania mięs, warzyw, makaronu czy ciast, które bezpiecznie można umieszczać zarówno w piekarniku, mikrofali, jak i zamrażarce.