Podróżne kluczyki
Podróżne kluczyki
59,90 zł

Każdy z nas kojarzy słynne lalki Barbie. To jednak dalece nie wszystkie ciekawe zabawki tej marki. Jakie jeszcze godne uwagi produkty znajdziemy w ofercie firmy Mattel?

Mattel — kiedy i w jakich okolicznościach powstała marka?

Firma powstała tuż po zakończeniu drugiej wojny światowej. Założyło ją małżeństwo, Elliot Handler oraz jego żona Ruth. To właśnie ona wpadła na pomysł wyjścia naprzeciw oczekiwaniom dziewczynek z całego świata i wyprodukowania pierwszej laleczki Mattel. Nie da się jednak ukryć, że obecnie zabawka ta jest najbardziej znana pod nazwą Mattel Barbie. Pomysł pojawił się w głowie Ruth, kiedy przyszła założycielka firmy patrzyła na zabawy małych dziewczynek, które przystrajały dwuwymiarowe lalki z kartonu. Według niej powstała potrzeba wyprodukowania zabawek, które będą nieco bardziej przypominać kobietę i jej anatomię. 

Jakie produkty znajdują się w ofercie marki Mattel?

Lalka Barbie Mattel natychmiast zaczęła święcić triumfy sprzedażowe, bijąc kolejne rekordy popularności. Dziewczynki na całym świecie są nią zachwycone po dziś dzień. Doceniają przede wszystkim możliwość ubierania lalek na różne sposoby — dostępne na rynku akcesoria dla Barbie liczymy obecnie w tysiącach. Ważna jest też jakość wykonania — można śmiało powiedzieć, że Mattel produkuje jedne z najbardziej jakościowych zabawek na rynku. Jednym z dowodów na to jest szeroka ich dystrybucja przez firmę Mattel Polska.

Warto jednak zaznaczyć, że nie samymi Barbie żyje Mattel. Firma posiada w swojej ofercie mnóstwo innych produktów, a wszystkie zabawki Mattel cechują się znakomitą jakością wykonania i dostosowaniem do oczekiwań nawet najbardziej wymagających dzieci.

Mattel Barbie — jaką lalkę kupić dziecku?

Zdecydowanie zakup lalki od firmy Mattel będzie znakomitą inwestycją — nie ma obaw, że po paru dniach intensywnej zabawy ulegnie zniszczeniu czy porzuceniu. Aby dziecko czerpało jak najwięcej radości z zabawy, warto przyjrzeć się znakomitym dodatkom do zestawów Barbie, takim jak Kamper Barbie czy samochód Barbie, przykładowo stylowej limuzynie Polly Pocket. Dzięki temu poza samą lalką mała dziewczynka dostanie mnóstwo akcesoriów, które znacznie umilą i urozmaicą jej zabawę, trwale oddalając nudę. Warto również zwrócić uwagę na to, jaka lalka najbardziej podoba się naszej córeczce — ostateczny wybór należy do niej. W ofercie są różnego rodzaju postacie, takie jak chociażby Barbie Syrenka

Polecane produkty producenta Mattel

Jak zostało już wyraźnie podkreślone wcześniej, Mattel zajmuje się nie tylko lalkami Barbie — choć pozostaje to wizytówka firmy. Warto jednak zwrócić uwagę także na różnorakie zabawki nawiązujące do licznych bajek dla dzieci — chociażby uwielbiana lokomotywa Tomek. Mali chłopcy z pewnością mogą się świetnie bawić wraz z transporterem Mańkiem. Jednym ze szczególnie oryginalnych produktów jest z kolei toaleta z niespodzianką Pooparoos. W sklepie znajdziemy także szeroki wybór gier planszowych, pośród których prym wiodą od wielu lat niezawodne, kultowe Scrabble dostępne w kilku różnych wersjach — dla najmłodszych najbardziej odpowiednie będą rzecz jasna Scrabble Junior. Warto wspomnieć także o znakomitej grze karcianej UNO DOS.

Przeglądając obszerną ofertę firmy Mattel, nie sposób nie stwierdzić, że różnorodność produktów naprawdę zaskakuje. Plusem jest także ich jakość wykonania — dokonując zakupu zabawki Mattel, można mieć pewność, że będzie ona spełniać wszelkie unijne standardy i posiadać wszystkie konieczne atesty. Jest to zatem dobry wybór nie tylko dla wymagających dzieci, ale też dla wymagających rodziców.