Szwajcarzy cenią sobie trwałość. Jeśli raz coś zrobią, będzie to służyło długie lata. Kuchenne akcesoria marki Moha są na to najlepszym dowodem. Cechuje je stylowy wygląd i bardzo wysoka jakość.

Akcesoria kuchenne szwajcarskiej marki Moha

Szwajcarzy nade wszystko cenią sobie precyzję i piękno. Widać to nie tylko na przykładzie zegarków, ale także akcesoriów kuchennych szwajcarskiej marki Moha. Design przykłada dużą wagę do detali i proporcji. Cokolwiek weźmiemy do ręki, będzie w niej doskonale leżało. To zasługa ergonomicznych kształtów i praktycznych rozwiązań.

Wysublimowane piękno akcesoriów marki Moha zamyka się w uniwersalnej kolorystyce z przewagą bieli, czerni i chromu. Nie brak też akcentów czerwieni, zieleni i beżu – są na tyle uniwersalne, że z pewnością będą pasowały do każdej kuchni.

Jakie przybory kuchenne są w ofercie Moha?

Oferta marki Moha, to szereg przyborów przydatnych zarówno fanom gotowania, jak i tym, którzy robią to okazjonalnie. Kuchnia wyposażona w przybory Moha będzie nie tylko wygodnym miejscem do pracy, ale też stylowym pomieszczeniem w domu, na pewno chętnie będziesz spędzać w nim czas.

Łyżka do lodów Moha – sprawdzi się w domu i kawiarni – nie trzeba jej ogrzewać po każdorazowym użyciu, a gałki lodów są kształtne i łatwo wpadają do rożka lub salaterki. Łyżkę można wykorzystać nie tylko do lodów, ale też do formowania ciekawych kształtów z innych, wydawałoby się banalnych produktów, np. z gotowanych ziemniaków.

Moha stalowy młynek do sera – stworzony z myślą o twardych serach, wykorzystywanych najczęściej przy przyrządzaniu dań kuchni śródziemnomorskiej. Bardzo poręczny i intuicyjny w użyciu, pozwala kontrolować ilość tartego sera.

Moha korkociąg uniwersalny, do otwierania butelek korkowanych i kapslowanych. Jego atutem jest wykorzystanie dodatkowego punktu podparcia. Dzięki temu do wyciągnięcia korka nie trzeba używać siły.

Moha termometr do mięs – pieczone mięso, w zależności od gatunku, powinno mieć różną temperaturę wewnątrz. Z tym termometrem ustalenie optymalnej jest niezwykle proste.

Najchętniej kupowane produkty Moha

Łyżeczka do dżemu i miodu – wyróżnia ją olśniewający blask nierdzewnej stali i profilowane wygięcie w górnej części trzonka, które umożliwia oparcie bądź zawieszenie łyżeczki na słoiku.

Elastyczne maty do krojenia – w trzech różnych kolorach informujących, na której macie co będziemy kroić. Czerwona do mięsa, zielona do warzyw, niebieska do ryb. Taki podział ułatwia gotowanie, zwłaszcza w domach częściowo wegetariańskich.

Shaker do naleśników – Szybko i dokładnie przygotujesz ciasto na naleśniki i omlety, a także ulubiony sos lub dressing. Gotowe ciasto można wylewać bezpośrednio na patelnię.

Odcinacz do jajek – wykonany ze stali nierdzewnej, precyzyjnie odcina czubek skorupki jajka. Niezastąpiony przy jajach na miękko, przydatny także przy surowych.

Szatkownica Moha – do ręcznego krojenia owoców i warzyw, z regulowaną grubością cięcia. Bardzo wygodna i w pełni bezpieczna dla rąk.

Jakie innowacje wprowadziła na rynek firma Moha?

Innowacje wprowadzone przez markę Mocha znacząco ułatwiają zadania, które wykonujemy niemal codziennie, ale które wbrew pozorom do najprostszych nie należą. Do najciekawszych projektów firmy niewątpliwie trzeba zaliczyć obierak do pomidorów, krajacz Moha do mango, młynek do masła.

Chcesz poznać więcej innowacyjnych rozwiązań Moha? Nasz sklep jest do twojej dyspozycji.