Patelnie moneta – tu smażenie staje się sztuką

 

Moneta to włoski producent, który słynie z tworzenia nowoczesnych i oryginalnych patelni. Moneta to uosobienie najwyższej jakości, doskonałej funkcjonalności i nietuzinkowego wyglądu produktów. Moneta patelnie – nie może zabraknąć ich w Twojej kuchni!

Kilka słów o producencie Moneta

Moneta to włoska marka, która powstała w 1875 r., mająca siedzibę w czarującym miasteczku Mondavio w regionie Marche we Włoszech. Moneta to producent innowacyjnych naczyń, a przede wszystkim patelni wykonanych z najwyższej jakości materiałów, które cechują doskonałe wykonanie, wyjątkowo estetyczny, a zarazem elegancki wygląd oraz funkcjonalność. Moneta to dziesiątki lat doświadczenia, zaawansowane sprawdzone technologie oraz ciągła realizacja coraz to nowszych pomysłów.

Rodzaje oraz zastosowanie patelni Moneta

Patelnie Moneta z kolekcji Nova wykonane są z aluminium, dzięki czemu szybko się nagrzewają. Pokryte są niezwykle oryginalną powłoką Protection Base® z mikrokryształami, która gwarantuje nieprzywieranie potraw, a także sprawia, że patelnietrwałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i ścieranie. Wyposażone w ergonomiczny uchwyt wykonany z bakelitu, dzięki czemu patelnie dobrze leżą w dłoni i co ważne, nie wyślizgują się podczas podnoszenia. Doskonałe do smażenia naleśników czy omletów.

https://maleomi.pl/mo-patelnia-20cm-nova-indukcja

Moneta patelnie z serii Greystone pokryte są powłoką Artech® Stone, która wygląda jak kamień. To patelnia przeznaczona do smażenia na małej ilości tłuszczu, do której nie przywierają smażone potrawy. Z zewnątrz pokryta jest silikonowym lakierem. Doskonała do pieczenia różnego rodzaju mięs. W tej linii znajdziemy również garnki Moneta.

https://maleomi.pl/mo-patelnia-24cm-greystone-indukcja

https://maleomi.pl/mo-garnek-20cm-greystone-indukcja

Z kolei patelnia Moneta Gres&Wood oraz Moneta patelnia Aria Finegress to produkty również wykonane z aluminium z powłoką Finegres®, do której nic nie przywiera. Z zewnątrz pokryte matowym lakierem, z rączką z bakelitu, która imituje drewno. To kolekcje, które sprawdzą się w każdej kuchni, doskonałe do przyrządzania zdrowych posiłków z niewielką ilością tłuszczu. W kolekcji Aria Finegress oprócz patelni znajdziemy również formę do zapiekania, w której możemy przygotować lasagne bądź inne danie makaronowe, jak i pieczone mięso oraz zestaw naczyń – patelnie i garnki.

https://maleomi.pl/mo-patelnia-20cm-aria-finegress-indukcja

https://maleomi.pl/mo-patelnia-28cm-greswood-indukcja

https://maleomi.pl/mo-forma-do-zapiekania-aria-finegress-indukcja

https://maleomi.pl/mo-zestaw-naczyn-4el-aria-finegress

Patelnie i garnki z powyższych kolekcji można używać na wszystkiego rodzaju kuchenkach: indukcyjnej, ceramicznej, elektrycznej oraz gazowej.

Niezwykle ciekawą propozycją jest patelnia Moneta Rose o w kolorze złoto - różowym, co sprawia, że wygląda niezwykle efektownie. Wykonana z aluminium i pokryta powłoką Protection Base®, wyposażona w nitowane, odlewane i ognioodporne stalowe uchwyty. Można ją stosować na wszystkich rodzajach kuchenek z wyjątkiem indukcji.

https://maleomi.pl/mo-patelnia-28cm-rosegold

Oprócz tradycyjnych patelni, Moneta proponuje również patelnie grillowe doskonałe do przyrządzania warzyw bądź mięsa, woki – świetne do dań orientalnych oraz patelnię do naleśników.

https://maleomi.pl/mo-wok-28cm-aria-finegress-indukcja

https://maleomi.pl/mo-patelnia-grillowa-28cm-nova-indukcja

https://maleomi.pl/mo-patelnia-do-nalesnikow-28cm-greswoodindukcja

Warto podkreślić, że powłoki pokrywające patelnie Moneta są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, wolne od szkodliwych substancji, takich jak polimery czy nikiel. To produkty przyjazne dla środowiska oraz certyfikowane przez SGS.

Patelnie Moneta to produkt, który powinien się znaleźć w każdej kuchni. Doskonałe zarówno dla miłośników gotowania, jak i profesjonalnych kucharzy. Z Monetą smażenie potraw jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przyjemne.