Nordic Ware - użyteczność, wygoda i przyjemność przygotowywania żywności.

Skąd pochodzi marka Nordic Ware?

Znana i ceniona na całym świecie marka Nordic Ware wcale nie powstała  (jak może sugerować nazwa) w Norwegii! Jej ojczyzną są Stany Zjednoczone Ameryki. Założyło ją w 1946 roku małżeństwo z Minneapolis w Minnesocie. Mieli tylko 500 dolarów, garść marzeń i dobrych pomysłów oraz determinację, by założyć własną firmę, która początkowa działała… w piwnicy ich domu. 

Para produkowała naczynia kuchenne: każde o doskonałej jakości. Na początku linia produkcyjna Nordic Ware składała się tylko z kilku form do pieczenia i patelni. Warto wspomnieć, że wszystkie były wyjątkowymi, skandynawskimi produktami etnicznymi. Po dziś dzień znane są formy do pieczenia takie jak Rosette czy Krumkake, a także patelnia do gofrów Nordic Ware Platte Panne oraz Ebelskiver. Najsłynniejszym produktem marki  jest forma Nordic Ware Bundt, którą można znaleźć w ponad 70 milionach gospodarstw domowych na całym świecie.

Co cechuje każdy produkt Nordic Ware?

Dziś firma to ikona wśród producentów form do pieczenia. Na świecie co 4,5 sekundy kupowany jest produkt Nordic Ware, a każdy nowy wzór formy do ciasta budzi emocje w branży cukierniczej! Nordic Ware to świetne opinie i doskonałe naczynia do pieczenia, wykonane z najlepszego przewodnika ciepła, czyli kutego aluminium. To właśnie jego właściwości sprawiają, że ciasto piecze się równomiernie i wychodzi zawsze z doskonałym efektem. Formy do pieczenia Nordic Ware cechuje nieprzywieralna powłoka, która ułatwia wyjmowania ciasta i zachowanie formy w czystości. Co wiecej - każda forma Nordic Ware objęta jest aż 25-letnią gwarancją! 

Najwyższej jakości formy Nordic Ware

Dla Nordic Ware opinie klientów są powodem do dumy. To one uczyniły z firmy lidera do spraw wypieków! Każda forma budzi zachwyt i najlepsze recenzje. Z pewnością nie przejdziesz obojętnie obok wytwornej, ciężkiej i solidnej formy do pieczenia babek ELEGANT PARTY. Piękny symetryczny wzór sprawia, że forma Nordic Ware ma niepowtarzalny urok, a Twoje ciasto będzie tak efektowne, że nie potrzebuje żadnych ozdób i słodkich dekoracji poza prostą, lukrową polewą.

Chcesz zaskoczyć gości oryginalnym kształtem ciasta? Wybierz Forma do babki SQUARED GOLD - wyjątkową, kwadratową formę Wordic Ware,  utworzoną na wzór geometrycznych plis. Z pewnością oczarujesz wszystkich!

Marzy ci się ciasto, które w przekroju przypomina rozetę? Forma do babki BRILLANCE służy pomocą! 

Wraz z nią przygotujesz apetyczny deser o oszałamiającym kształcie! Upieczone ciasto idealnie i precyzyjnie odwzorowuje kształt formy nadając wypiekowi wspaniały wygląd. 

Inne akcesoria do pieczenia Nordic Ware

Firma, która wydała najsłynniejszą formę do pieczenia na świecie, nie spoczęła na laurach. Cały czas zaskakuje bogatą ofertą najlepszej jakości akcesoriów do pieczenia. Sklep Nordic Ware to bogata oferta innowacyjnych artykułów kuchennych. Szukasz czegoś wyjątkowego, co zachwyci dzieci? Zaserwuj im ciasto w kształcie pociągu, dzięki wyjątkowej formie NORDIC EXPRESS, a przyjaciółki zaproś na pogaduchy przy kawie i słodkich bułeczkach, które zrobisz w mig dzięki formie Nordic Ware do bułek cynamonowych

Dzieci z pewnością pokochają gofry, których wykonanie ułatwi ci doskonałej jakości patelnia do gofrów Nordic Ware. Te akcesoria kuchenne pozostaną w twojej rodzinie przez wiele lat!