Ototo to marka akcesoriów kuchennych, które zachwycają swoją pomysłowością. Niestandardowe wzornictwo oraz szeroka gama kolorystyczna sprawiają, że produkty tej marki są bardzo często wybierane jako upominki.

Gdzie powstała i jaka jest geneza marki Ototo?

Ototo to izraelska firma zajmująca się projektowaniem oraz produkcją nieszablonowych akcesoriów kuchennych. Markę stworzyli Ori Saidi oraz Daniel Gassner, którzy poznali się w trakcie studiów. Podczas zajęć stworzyli projekt Poing – kosz na owoce, który stał się jednym z pierwszych produktów sygnowanych logo Ototo. Pierwsze wspólne projekty tej pary pojawiły się już w 1999 roku, ale sama firma rozpoczęła swoją działalność dopiero 5 lat później. Przez ostatnie lata marka podbiła niemal cały świat.

Ototo – co wyróżnia tego producenta akcesoriów kuchennych?

Nazwa marki pochodzi z języka hebrajskiego i oznacza coś ekscytującego i nowego. Takie właśnie jest podejście projektantów akcesoriów kuchennych do wszelkich projektów, które powstają w tej firmie. Produktów schodzących z linii produkcyjnych nie można zaliczyć do standardowego wyposażenia kuchennego, a wręcz przeciwnie. Wszystkie wyroby są bardzo kolorowe, a kształt wielu z nich zupełnie nie przystaje do wyglądu standardowych akcesoriów kuchennych. Patrząc na produkty tej marki wielu klientów najpierw zastanawia się, na co patrzy, potem zaczyna podziwiać pomysłowość twórców a na koniec uśmiecha się i chce koniecznie mieć ten niezwykły przedmiot w swoim domu. Tak jest chociażby z zestawem Ototo Nessiktórego częścią jest zaparzaczka do herbaty.

Ciekawe gadżety kuchenne Ototo

Firma Ototo przoduje w niebanalnych projektach akcesoriów kuchennych. Trudno wymienić wszystkie produkty warte uwagi. Jest jednak kilka akcesoriów, które zachwycają swoim wyglądem. Wśród nich można wymienić Ototo siekacz. Jest to sprzęt niezwykle przydatny w rękach każdego kucharza a dzięki niecodziennej formie, aż chce się go używać. Ciekawą formą przyciąga wzrok również durszlak do spaghetti. Innym wartym uwagi produktem jest Ototo chochelka. Jej forma i kolorystyka zachęca do nalania sobie kolejnej porcji zupy. Oczywiście do kompletu jeszcze musi być Ototo łyżka i obiad smakuje jak nigdy przedtem.

Gadżety codziennego użytku od Ototo

Marka Ototo kojarzy się większości klientów z akcesoriami kuchennymi. Jednakże warto wiedzieć, że logo tej firmy pojawia się także na przedmiotach codziennego użytku niezwiązanych bezpośrednio z kuchnią. Bardzo lubianym gadżetem jest Ototo zakładka do książek. Niebanalny kształt i kolorystyka sprawiają, że każdy miłośnik literatury z pewnością chętnie z niej skorzysta. Długi, jesienny wieczór z książką nie może obyć się bez kubka z pachnącą herbatą. A najlepszy napar powstaje, gdy wykorzystamy Ototo zaparzacz do herbaty. Natomiast na towarzyskie spotkania z pewnością przyda się Ototo miska na przekąski. Niebanalny kształt z pewnością przypadnie do gustu wszystkim gościom.

Niebanalne akcesoria kuchenne oraz gadżety można kupić w Ototo sklep. O tym jak dużym powodzeniem cieszą się produkty tej marki mogą świadczyć Ototo opinie.