OXO - stworzona z miłości firma oferuje akcesoria domowe o niezwykłej ergonomii, niebywałych rozwiązaniach i zaskakującej trwałości.

OXO – geneza i cel marki

OXO to amerykańska marka istniejąca od 1990 roku. Już od 30 lat tworzy narzędzia kuchenne, które przekraczają oczekiwania! Właściciele OXO lubią mówić, że firma powstała… z miłości, ponieważ założyciel Sam Farber zaprojektował pierwszą obieraczkę OXO dla „najukochańszej pary rąk”, czyli dla swojej żony Betsey, której zapalenie stawów odbierało radość wspólnego gotowania z mężem. 

Staromodna obieraczka do metalu została zamieniona w stworzoną przez Sama kultową 

rękojeść OXO - ergonomiczną, bardzo poręczną i antypoślizgową, która otrzymała ostrze ze stali nierdzewnej. Pomna swoich początków firma OXO wierzy, że zawsze można stworzyć przedmiot o lepszej  funkcjonalności, w trosce o zdrowie użytkownika. Dlatego opinie o OXO i jej produktach  są zawsze tak doskonałe. 

Akcesoria kuchenne OXO – czy warto?

OXO wysoko stawia poprzeczkę, jeśli chodzi o jakość i innowację. Firmę napędza ciekawość do ulepszeń, a inspiruje - satysfakcja klientów. Dziś sklep OXO oferuje ponad 850 artykułów gospodarstwa domowego z wielu najróżniejszych kategorii. Produkty firmy są znane na całym świecie i dostępne w 75 krajach. Maleomi z radością oferuje ci najlepsze produkty tej prestiżowej wielokrotnie nagradzanej  firmy. Dbałość o detale jest dla OXO powodem do dumy. „Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, chcielibyśmy o tym usłyszeć” - otwarcie deklaruje firma. To świadczy o jednym: w nasze ręce trafiają produkty o najwyższej jakości. Nieistotne, czy jest to słynna obieraczka OXO, czy może tarka OXO  lub krajalnica OXO - kupujesz produkt, który posłuży ci przez lata. 

Organizacja i sprzątanie z OXO – co warto sprawdzić?

Czy wiesz, że z OXO nawet sprzątanie przebiega łatwiej i szybciej? Wystarczy, że sięgniesz po szufelkę ze zmiotką o ergonomicznym kształcie, doskonale wyprofilowanej rękojeści i świetnej trwałości. Z OXO doczyścisz każdą, nawet najdrobniejszą buteleczkę czy pojemnik na przyprawy, dzięki trwałym szczotkom do bidonów i kubków, natomiast organizację ułatwią doskonałe i przemyślane pojemniki OXO. W tym świecie nawet tak zwykła rzecz, jak pojemnik na przybory do zmywania to majstersztyk! Ma perforowane dno, więc przybory nie stoją w ściekającej wodzie: trafia ona na przezroczystą tackę którą  łatwo opróżnić za pomocą wylewki. Przybory są doskonale rozmieszczone, dzięki wyjmowanej  przegródce. Na uwagę zasługuje też wyjątkowa szczotka do grilli elektrycznych i opiekaczy. To koniec z przypalonymi, trudnymi do zmycia resztkami dzięki OXO: z łatwością je usuniesz bez niszczenia powłoki grilla. 

Jakie inne produkty są w ofercie OXO?

OXO nie przestanie cię zaskakiwać! Produkty tej firmy zdecydowanie ułatwiają życie i pracę w kuchni. Osłonka OXO na cebulę, pomidora czy cytrynę pomoże ci w higieniczny sposób zachować ich świeżość, a temperówka do warzyw oraz tarka OXO pozwolą ci przygotować warzywne spaghetti, trzeć, kroić w plastry czy wstążki każde warzywo. Bardzo praktycznym gadżetem jest buteleczka na sos OXO, natomiast żadna szanująca się gospodyni domowa nie będzie sobie mogła odmówić precyzyjnego tłuczka do ziemniaków, ani genialnej obieraczki do awokado marki OXO. W każdej kuchni przyda się też otwieracz OXO, który służy zarówno do puszek, jak i do butelek. Ciekawym produktem są foremki OXO do lodu: dzięki pokrywie nic się nie rozleje, więc spokojnie doniesiesz kostki do lodówki, a w dodatku nie przesiąkną one zapachem zamrażarki.