Podbija dziecięcy świat. Uwalnia kreatywność i zaspokaja ciekawość. Patio Colorino – rozwija wyobraźnie najmłodszych.

Patio Colorino – powstanie i geneza marki

Patio Colorino to polska marka, która specjalizuje się w produkcji i sprzedaży artykułów szkolnych, biurowych i tzw. kreatywnych. Istnieje na rynku od ponad 10 lat. Jej misją jest zdobywanie zaufania klientów. Od lat oferuje produkty najwyższej jakości w rozsądnych cenach. Marka posiada linie produkcyjne na całym świecie. To tam codziennie powstaje tysiące produktów do biura, szkoły i zabawy. Innowacyjnych, bezpiecznych i przede wszystkim kolorowych.

Czy warto kupić kredki Patio Colorino?

Czołowym produktem marki są kredki Patio Colorino. Zna je niemalże każde dziecko, które uwielbia kolorować. Miękki rysik i wysoka zawartość pigmentu to cechy charakterystyczne tych produktów. Głębokie, mocne kolory i bardzo delikatne odcienie znajdują się w jednej palecie barw. A to oznacza, że posiadając zaledwie jeden zestaw Patio Colorino, dziecko jest w stanie wyczarować absolutnie wszystko. Kredki dla najmłodszych z linii Baby Line mają zaokrąglone końcówki. Dzięki temu ryzyko przypadkowego urazu jest znacznie mniejsze niż w przypadku tradycyjnych kredek. Ale w ofercie Patio Colorino znajdują się również kredki ołówkowe dla profesjonalistów, pastele suche i olejne – o intensywnym kolorze i mocnych tonach i inne produkty do malowania.

Jakie inne artykuły szkolne Patio Colorino są w naszej ofercie?

Chociaż marka słynie głównie z kredek, to w ofercie znajdują się też inne artykuły szkolne Patio Colorino. Wśród nich mazaki, kolorowe zakreślacze, ołówki grafitowe oraz węglowe i wiele innych. W naszym sklepie można zamówić m.in. zestaw kredek ołówkowych w metalowym pudełku o pięknych i żywych kolorach. Z pewnością pokochają je nie tylko dzieci. Ale wszyscy, którym zależy na wiernym odwzorowaniu barw na rysunkach. Oferujemy również farby plakatowe o długim okresie trwałości, zestaw 6 żelowych długopisów i wiele innych akcesoriów rozwijających kreatywność, nie tylko dziecięcą.

Polecane produkty Patio Colorino

Produkty Patio Colorino kochają najmłodsi. Głównie za ich wysoką jakość. Miękkie kredki, łatwe do utrzymania w malutkiej rączce. Pastele w 36 intensywnych kolorach, których można używać na sucho i mokro. Długopisy wymazywalne z klipsami w kształcie dinozaurów, kaktusów i lam. Wieczne pióra z nabojami w niebieskim lub czarnym kolorze. Trójkątne ołówki dla dzieci uczących się pisać oraz gumki do ścierania. To wszystko ulubione produkty klientów Patio Colorino. Wśród polecanych przez nas znajdują się jeszcze:

  • zestaw przyborów geometrycznych składający się z 3 elementów niezbędnych na lekcjach matematyki – w pastelowych kolorach,
  • markery do szkicowania ze ściętymi wkładami w 12 odcieniach – idealne na zajęcia plastyczne w szkole i w domu,
  • 6 żelowych długopisów w nietypowych, metalicznych kolorach – służących do wyróżniania fragmentów tekstu lub podkreślania całych linijek,
  • zakreślacze ułatwiające zapamiętywanie pokolorowanych fragmentów – również w 6 pastelowych kolorach.

Patio Colorino to artykuły szkolne i biurowe najwyższej jakości. Posiadają certyfikaty bezpieczeństwa europejskiego CE i stale są udoskonalane. Po to, by zapewnić swoim użytkownikom maksimum radości.