Ustnik-niekapek do termobutelek Pura Kiki, 2 szt.
Ustnik-niekapek do termobutelek Pura Kiki, 2 szt.
35,00 zł
Smoczek dla niemowląt Y - szybki przepływ (6m+) do butelek Pura Kiki, 2 szt.
Smoczek dla niemowląt Y - szybki przepływ (6m+) do butelek Pura Kiki, 2 szt.
33,97 zł

Bezpieczny i nowoczesny system karmienia niemowląt i małych dzieci.

Pura Kiki – co stoi za tą marką?

Pura Kiki to marka, która pojawiła się na rynku w 2008 roku. Z sukcesem podbiła Amerykę i ruszyła na rynki europejskie. Dzisiaj butelki Pura stoją w szafkach milionów rodzin na całym świecie. Marka do ich produkcji wykorzystuje antyseptyczną stal nierdzewną. Dzięki długoletniemu zaangażowaniu, poszukiwaniu idealnego rozwiązania i współpracy z rodzicami najbardziej wymagających klientów – niemowląt – Pura stworzyła pierwszą na świecie w 100% wolną od plastiku butelkę. Dzisiaj termobuletki Pura cieszą się uznaniem pediatrów i posiadają certyfikat NON-TOXIC CERTIFIED od MadeSafe. A marka posiada aż 17 patentów na produkty najwyższej jakości.

Jakie butelki i termosy ma w swojej ofercie Pura Kiki?

Kluczowym produktem marki są termobutelki o różnych pojemnościach, przystosowane do karmienia niemowląt, ale też pojenia starszych dzieci. Zostały skonstruowane tak, by rosły wraz z małym człowkiem. W myśl zasady: „Jedno życie, jedna butelka”. Butelki Pura są lekkie, bezpieczne i całkowicie wolne od tworzyw sztucznych. Termobutelka Pura posiada ustnik ze słomką dostosowaną do wieku dziecka. Utrzymuje temperaturę napoju nawet do 6 godzin i posiada silikonową osłonkę, dostępną w różnych kolorach. Termos Pura ma też kilka wariantów pojemności do wyboru: 200ml, 260ml, 325 ml i 475 ml. Pura Kiki ze słomką to nie jedyny przebój marki. Równie dużą popularnością cieszą się butelki niekapki dla niemowląt. Termosy z ustnikiem dla dzieci powyżej 6 miesiąca czy Pura bidon dla dorosłych o pojemności 650 ml.

Pura Kiki – akcesoria niemowlęce

Do każdej butelki i termosu Pura dokupisz akcesoria, dzięki którym z łatwością dopasujesz je do rosnących potrzeb swojego dziecka. Smoczki dla niemowląt z szybkim i wolnym przepływem oraz w kształcie Y, by malec z łatwością mógł pić z butelki kaszkę. Silikonowe słomki niekapki, pozwalające na picie z butelki w pozycji pionowej, bez konieczności pochylania jej. Ustniki sportowe do butelek dla dzieci powyżej 4 roku życia i wszystkich aktywnych osób. W ofercie znajdziesz także specjalne osłonki. Miękkie i przyjemne w dotyku, dzięki którym bidon Pura Kuki staje się niezwykle poręczny. Nawet najmniejsze dziecko z łatwością utrzyma go w ręce. Osłonki można zmienić w dowolnym momencie. A duży wybór dostępnych kolorów nada każdej butelce indywidualnego charakteru. Wśród akcesoriów Pura Kiki znajdziesz również nakładki na butelki, które świetnie sprawdzą się w czasie podróży.

Pura Kiki – polecane produkty

Pura Kiki sklep oferuje butelki termiczne i wszystkie akcesoria niezbędne do ich spersonalizowania. Jednak największą popularnością cieszy się bidon termiczny dla dzieci Pura. W wersji ze słomką i różową osłonką termobutelka polecana jest dla małych księżniczek. Z lekkim bidonem poradzi sobie już 6-miesięczne niemowlę. Każdy chłopiec, nawet tak mały, ucieszy się z butelki z niebieską osłoną, dzięki której pewnie będzie trzymał ją w ręku. Dodatkową zaletą butelki jest jej uniwersalność. Wybierz ulubioną pojemność (najbardziej uniwersalna jest Pura Kiki 325 ml), dostosuj akcesoria i korzystaj z jednej butelki na zmianę z dzieckiem. Sportowa wersja termobutelki świetnie sprawdzi się na wycieczce, podczas treningu lub na letnim spacerze. Wystarczy, że dokupisz do niej ustnik ze słomką i możecie korzystać z jednej butelki na zmianę.