Gadżety marki Qualy ożywią wnętrze i będą przydatne na co dzień. Dodatkowo są one ekologiczne.

Co wiemy na temat marki Qualy?

Marka Qualy pochodzi z Tajlandii. Dba ona zarówno o jakość swoich produktów jak i o środowisko. Designerskie rozwiązania charakteryzują się wysoką funkcjonalnością. Na uwagę zasługuje fakt, iż 100% proponowanych przez markę akcesoriów produkowanych jest z materiałów pochodzących z recyklingu. Co jeszcze wyróżnia produkty Qualy na rynku? Soczyste kolory, ekologiczne pudełka, a także wzornictwo, które się nie nudzi.

Dlaczego warto kupić ekologiczne produkty Qualy?

Część produktów wykonana została z ekologicznego materiału Green ABS. Jest to materiał powstały z połączenia naturalnej gumy, która wytwarzana jest z drzewa - w 10-40% zastępuje on syntetyczną gumę. Reszta powstaje z przetworzonych butelek PET. Dzięki temu, Qualy ogranicza ilość śmieci, przede wszystkich tych, które lądują w oceanach. W składzie niektórych produktów znajdziemy też drewniany proszek, stanowiący odpad produkcji artykułów drewnianych

Warto kupić ekologiczne produkty Qualy, ponieważ ich produkcja ogranicza zużycie materiałów pozyskiwanych z paliw kopalnianych. Marka wyraźnie manifestuje swoją ekologiczną, odpowiedzialną postawę. Technologia produkcji wspiera filozofię ZeroWaste. Kupując produkty marki Qualy, wspieramy planetę.

Niezwykłe kuchenne gadżety Qualy: pojemniki, uchwyty, solniczki, młynki, kubki, dzbanki

Produkty Qualy to designerskie, wyróżniające się na rynku gadżety. Dla firmy Qualy, design jest równie ważny co jakość, dlatego też możemy mieć pewność, że wybierając produkty marki nie kupujemy czegoś "na chwilę". Jeśli interesują nas produkty Qualy, sklep Maleomi ma w swojej ofercie wiele ciekawych gadżetów tej marki. Znajdziemy wśród nich dozowniki, pojemniki, uchwyty w kształcie zwierząt, roślin (na przykład tutaj: https://maleomi.pl/pojemnik-na-papier-cactiss-biel-ziel10276-wh-gn). Zwykłe przedmioty codziennego użytku stają się nadzwyczajne. Na przykład na dziecięce biurko możemy kupić produkowany przez Qualy kubek, a właściwie - specjalny pojemnik, w którym nasza pociecha będzie mogła przechowywać przybory piśmiennicze. Co wyróżnia produkt? Zamiast "nudnego" kubka na kredki otrzymujemy gadżet w kształcie kredki, który będzie dobrze prezentował się na każdym biureczku.

Qualy – polecane produkty

Wśród polecanych produktów znaleźć można wyprodukowany przez Qualy pojemnik na waciki w kształcie owieczki. Pudełko jest przezroczyste, dzięki czemu widać kiedy należy je uzupełnić. W głowie owieczki ukryta jest też malutka szuflada. W kuchni sprawdzą się różne produkty Qualy: dozownik, różnego rodzaju uchwyty czy też na przykład pojemnik Mini Happle (sprawdź pod linkiem: https://maleomi.pl/pojemnik-mini-happle-bialy), idealny do trzymania w nim ciasteczek. Nawet obiekty, które zazwyczaj nie zwracają uwagi, nie muszą być nudne. Kosz na śmieci Qualy prezentuje się designerski i zamiast szpecić, ożywi kuchnię. Warto zwrócić uwagę także na produkt taki jak pojemnik do przechowywania ryżu czy kaszy z myszką w środku. Znajdziemy też w ofercie Qualy kieliszek - warto kupić cały komplet i ożywić aranżację stołu. Dobrze jest wybierać interesujące akcesoria do domu, które jednocześnie pochodzą od marki dbającej o planetę.